Laiks izkustēties pirms Līgo svētkiem!

Vasara beidzot ir klāt un tāpēc aicinām apmeklēt pirmssvētku pasākumus. Pavadīsim laiku ārpus mājām un baudīsim jūniju gan lielākos, gan mazākos pasākumos dabā. Būs iespēja baudīt gan krāšņu atmosfēru un dažādus koncertus, gan izkustēties un apmeklēt vainagu vīšanas apmācības, kā arī kopīgi dzert zāļu tēju.

Piektdien, 16.jūnijā pulksten 16.30 visi tiek aicināti uz Durbes estrādi, lai apmeklētu koncertballi “Lecam pa vecam Tukumā!”. Koncerta laikā dzirdēsiet pazīstamus hītus no tādiem izpildītājiem kā – Lauku muzikanti, Apvedceļš, Baltie lāči, Tranzīts, Antra Stafecka, Mākoņstūmēji un E.E.Edzins.

Adrese: Durbes estrāde, M.Parka iela 2, Tukums. Vairāk informācijas pa tālruni 63124150 un http://www.tpkn.lv. Biļetes cena no 6.90 līdz 15.50 EUR un tās varat iegādāties “Biļešu serviss” kasēs.

Sestdienu, 17. jūniju iesāksim ar izziņu. Pulksten 12.00 gaidīsim jūs Dunduru pļavās, lai kopīgi meklētu skaistākās jāņuzāles un mācītos pazīt tās, kā arī pulksten 13.30 esat laipni lūgti Džūkstes pasaku muzejā, lai veidotu zāļu dekorus un baudītu tēju “Jāņuzāļu burvība Dunduru pļavās” pasākuma ietvaros. Adrese: Dunduru pļavas (pie skatu torņa), Džūkstes pagasts, Tukuma novads. Vairāk informācijas pa tālruni 29149365. Ieeja bezmaksas.

Savukārt sestdienas, 17.jūnija vakarā - pulksten 20.00 būs prieks ikvienu redzēt “Engure Cafe” Denisa Paškeviča “ENGURE LIVE” koncertā. Pēc skaisti pavadītā koncerta DJ Monsta Jūs gaidīs KAFF’ā uz vakara turpinājumu un skaļākām sarunām!

Adrese: Ostas iela 1, Engure. Vairāk informācijas pa tālruni 28368868 un 29355558. Ieeja bezmaksas.

Sestdien, 17. jūnijā pulksten 20.00 visi mūzikas cienītāji aicināti arī Ozolāju estrādē, Kandavā vērot krāšņu koncertu “Ielūdz Olgas”. Proti, šai vakarā Kandavā būs pulcējušās un uzstāsies dziedātāja Olga Rajecka, aktrise Olga Dreģe un TDA “Dzintariņš”, kura mākslinieciskā vadītāja ir Olga Freiberga.

Adrese: Ozolāju estrāde, Kandava, Kandavas novads. Vairāk informācijas pa tālruni 63122789 un http://www.kandavaskultura.lv. Biļetes var iegādāties Kandavas kultūras namā un http://www.bilesuparadize.lv. Biļešu cena 10.00 EUR, bet pasākuma dienā par 12.00 EUR.

Bet Durbes estrāde Tukumā sestdien, 17.jūnijā no pulksten 22.00 aicina ikvienu trakas ballītes un labas mūzikas piekritēju uz pasaulē vienīgo dūmburbuļu specefektu šovu “Electric SMOG”. Uz skatuves kāps šī brīža Latvijas spožākās elektroniskās deju mūzikas zvaigznes, tādas kā – EMIL DEO, REZarin, STREET WARRIORS, NILL KETNER, REIKS, ROMKEEN.

Adrese: Durbes estrāde, M.Parka iela 2, Tukums. Vairāk informācija pa tālruni 63124150 un mājaslapā http://www.bilesuserviss.lv. Biļetes cena no 5.00 līdz 8.00 EUR un tās var iegādāties “Biļešu serviss” kasēs, kā arī “Statoil” un Latvijas lielākajās Pasta nodaļās.

Mierīgas atpūtas cienītājiem svētdien, 18.jūnijā Jaunmoku pilī pulksten 12.00 tiek rīkotas apmācības vainagu vīšanas darbnīcā, kā arī ārstniecības augu lasīšanas pastaiga Saulgriežu laikā.

Adrese: Jaunmoku pils, Tumes pagasts, Tukuma novads. Vairāk informācijas pa tālruņiem 63107125, 26187442 un http://www.jaunmokupils.lv.

Savukārt Jaunpils pils svētdien, 18.jūnijā pulksten 16.00 rīko ielīgošanas pasākumu “Pašā vasaras jaukumā, Pašā rudzupuķu plaukumā”. Jaunpils teātrim un muzikālai apvienībai “Ķirsītis” būs prieks jūs redzēt kā arī līgo tirdziņš piedāvās iegādāties sieru, pīrāgus, alu, rokdarbus u.c. labumus vai uztaisīt dārza lukturīšus pašu spēkiem līgo darbnīcā (iepriekš paņemot līdzi stikla burciņas, lentītes, šņorītes, mežģīnes un šķēres).

Adrese: Jaunpils pils laukumā pie parādes durvīm, Jaunpils, Jaunpils novads. Vairāk informācijas pa tālruni 63107082, 26101458 un http://www.jaunpils.lv

Pavadīsim pirmssvētku brīvdienas kopā un baudīsim vasaru svaigā gaisā! Uz Tukumu pēc smukuma!

 

Viktorija Timošenko
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Aktuālās ziņas

Dārza nojumes Metināšanas piederumi