Nedēļas nogale Tukumā un apkārtnē


Tukuma baznica
Šajā nedēļas nogalē Tukumā un apkārtnē būs iespēja klausīties koncertus, piedalīties kopīgā adīšanas pasākumā un izstādes atklāšanā, izkustēties un uzzināt ko jaunu Starptautiskajā Labsajūtas dienā, izklaidēties un darboties radošajās darbnīcās kopā ar Čučumuižas rūķiem un nosvinēt Tukuma evaņģēliski luteriskās draudzes 450 gadu jubileju.

Piektdienas vakarā, 9.jūnijā pulksten 18.00 Tukuma evaņģēliski luteriskā baznīca aicina uz Tukuma mūzikas skolas koncertu “Mans laiks”. Ieeja par ziedojumiem, kas tiks izmantoti baznīcas pulksteņa atjaunošanai. Adrese: Brīvības laukums 1, Tukums. Vairāk informācijas pa tālruni 29145305, http://www.tukumabaznica.lv

Sestdien, 10 jūnijā no pulksten 11.00 Jaunpils pils saliņā tiks atzīmēta Pasaules adīšanas diena, kur uz kopīgu adīšanu tiek aicinātas gan šī amata lietpratējas, gan iesācējas no malu malām. Adrese: Jaunpils, Jaunpils pagasts, Jaunpils novads. Vairāk informācijas pa tālruni 28301408.

Savukārt Tukuma Audēju darbnīca sestdien, 10.jūnijā aicina uz jaunas izstādes atklāšanu. Šeit pulksten 12.00 tiks atklāta izstāde “Pirtīžas” – par pirmo pirts rituālu tikko dzimušam bērniņam un par pirts tēmu kopumā. Izstādē būs skatāmi audēju darbi vasarīgās noskaņās – izšūti lina krekli, jostas, pirts dvieļi, lakati, kā arī citi priekšmeti no Tukuma muzeja krājuma. Adrese: Tidaholmas iela 3, Tukums. Vairāk informācijas pa tālruni 25622267.

Ja vēlaties izkustēties brīvā dabā un uzzināt ko jaunu par sportiskām aktivitātēm un veselīga dzīvesveida nozīmi, aicinām piedalīties Starptautiskajā Labsajūtas dienā, kura norisināsies sestdien, 10.jūnijā Ķemeru nacionālajā parkā pretim bijušajai Ķemeru sanatorijai no pulksten 12.00 līdz 17.00. Te pulcēsies vairāk nekā 10 organizācijas, kas piedāvās plašu aktivitāšu programmu: masāžas, veselības stāvokļa diagnostiku, ārstniecisko vingrošanu, jogas un cigun nodarbības, TRX, meistarklases un radošas darbnīcas bērniem un pieaugušajiem, gongu skaņu meditācijas, spēles, pārsteigumus, kā arī citas izklaidējošas, attīstošas un izglītojošas nodarbības. Dabas izglītības centrā “Meža māja” būs skatāma izstāde “Dabas dziednīca – purvs” un apskatāms Ķemeru nacionālā parka dziedniecības resursu stūrītis. No “Meža mājas” varēsiet piedalīties arī ekskursijā pa Ķemeriem un apkārtni. Ieeja pasākumā bezmaksas. Adrese: Ķemeri, Jūrmala. Vairāk informācijas pa tālruni 25853775.

Svētdien, 11.jūnijā Tukuma evaņģēliski luteriskā draudze svinēs savu 450 gada jubileju un mīļi aicina ikdienu būt kopā šajā nozīmīgajā dienā. Svinības iesāksies ar Liepājas diecēzes bīskapa Hansa Martina Jensona un prāvesta Mārča Zeiferta vadītu dievkalpojumu plkst.11.00, bērnudārza „Karlsons” grupiņas „Gaismiņas” bērnu piedalīšanos un pieaicinātiem mūziķiem, kas baznīcā ir spēlējuši iepriekš. Pie baznīcas visu dienu notiks jauno mākslinieku plenērs „Uzglezno savu baznīcu”. Bet kā īpašs notikums sagaidāms Tukuma novada koru sadziedāšanās koncerts baznīcā plkst. 18.00. Noslēgumā – tiks sacīta lūgšana un svētības vārdi un visbeidzot svētku galotnē notiks baznīcas torņa pulksteņa un apgaismojuma atklāšana. Adrese: Brīvības laukums 1, Tukums. Vairāk informācijas pa tālruni 29145305, http://www.tukumabaznica.lv

Bērni un viņu vecāki svētdien, pulksten 13.00 ir laipni aicināti uz Tukuma Pilsētas parku, kur notiks “Čučumuižas” vasaras skolas atklāšana. Kopā ar Čučumuižas rūķiem būs iespēja strādāt, mācīties un darboties dažādās radošajās darbnīcās. Adrese: Pilsētas parks, Lielā iela, Tukums. Vairāk informācijas pa tālruni 63124150.

Visi laipni aicināti! Uz Tukumu pēc smukuma!

Agnese Atte
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Aktuālās ziņas

Dārza nojumes Metināšanas piederumi