Amber Muse gatavo tehno-nakti [spek-truhm]

Piektdien, 21. aprīlī, Rīgas leibls Amber Muse atgriezīsies uz deju grīdas ar savu pasākumu [spek-truhm]. Tehno nakts, kuru atbalsta enerģijas dzēriens XL Energy, notiks Vecrīgā, Mazā Smilšu ielā 12. Par pasākuma viesi kļūs Ziemeļīrijas producents Samaan no Belfāstas, kopā ar viesi pie pults stāsies Taran & Lomov un trio Ideology of Sound dalībnieki.

“Pirms četriem gadiem mēs nolēmām aizvadīt savu pirmo ballīti, kas būtu pilnībā veltīta dažādai tehno mūzikai. Eksperiments izdevās, un kopš tā brīža mēs kopumā sākām spēlēt vairāk tehno savos setos, bet [spek-truhm] tagad – ir viens no mūsu konceptuālajiem mūzikas pasākumiem,”  stāsta Bogdans Tarans un Max Lomov no Amber Muse. “Pēdējais [spek-truhm] notika pirms gada, tā kā ir īstais laiks to atgriezt uz deju grīdas. Mapuche Vecrīga pagrabs ar ķieģeļu arkām un jaudīgu, kvalitatīvu skaņu, mūsuprāt, ir ļoti atbilstoša vieta šai mūzikai”.

Pasākuma viesis Samaan ir no Ziemeļīrijas pilsētas Belfāstas. Pirms četriem gadiem viņš izveidoja vinila skaņu ierakstu leiblu One Electricam, kur izdeva vairākas savas plates ar jaudīgiem tehno trekiem. Šobrīd viņš turpina darbu pie debijas albuma.

Pagājušā gada septembrī Taran & Lomov izveidoja sava leibla Amber Muse iknedēļas radio šovu, kurā piedāvā savu muzikālo redzējumu. Raidījums dzirdams piektdienās no 19:00 un to iespējams klausīties Rīgas radiostacijā Mix FM Dance, kā arī Somijā, Igaunijā, Lietuvā un galvenajā Krievijas deju radio Megapolis FM.

Atbalsta: XL Energy, DanceRadio.lv, pmtm.lv

Pasākums: [spek-truhm] notiks 21.aprīlī Mapuche Vecrīga, Mazā Smilšu iela 12. Sākums 23:00. Ieeja: 5 €, studentiem ar ISIC/RSU kartēm – 3€ līdz 01:00

Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Aktuālās ziņas

Mēbeļu izgatavošana