Gatavojoties sezonai, vasaras skeitparkā norit remontdarbi!

Gatavojoties sezonai, kas oficiāli sāksies 1. maijā, skeitparkā uzsākti remonta un labiekārtošanas darbi, kuru laikā veiks atsevišķu objektu krāsošanu, šuvju labošanu u.c. darbus. Skeitparkā atjaunos informatīvos stendus, sastādīs jaunus krūmiņus un kociņus nokaltušo vietā, rūpīgi visu uzkops.

 Vasaras sezonā skeitparkā tiek pieslēgta apskaņošana un apmeklētāju ērtībām uzstādīta papildus tualete, ikviens var trenēties un apgūt trikus ekstrēmajā skrituļslidošanā, velofrīstailā un skeitbordā, kā arī organizēt sacensības. Ventspils skeitparks tapis pateicoties Ventspils pašvaldības atbalstam un veidots atbilstoši augstākajām profesionāļu prasībām. Ventspils vasaras skeitparks darbojas jau kopš 2000.gada un šo gadu laikā tas paplašināts ar jauniem elementiem.

Skeitparka teritorijā, kas ir ap 5200 m², uzstādītas betona rampas, pusrampas, slīpumi, piramīdas, triku kalniņi, tramplīni, slaidi, ieskrējiena paaugstinājumi, „volraid siena”, metāla elementi, speciāls baseins un laukums iesācējiem, kopā ap 40 dažādiem elementiem. Parka lielākais lepnums ir lielā rampa, ko projektējis daudzu starptautisku ekstrēmo sacensību laureāts, beļģis Wim Leanerts, kurš ir arī „SAUNAKO” RHINO rampu galvenais projektētājs. Ventspils skeitparka lielā rampa pēc tehniskajiem parametriem ir universālākā un modernākā rampa Baltijas valstīs.

Ventspils skeitparkā savas sportista gaitas sākuši pazīstami ventspilnieki - slavenais skeitbordists Madars Apse, kurš kļuvis par pasaules līmeņa elites braucēju, un panākumiem bagātais velofrīstaila sportists Viktors Kronbergs.

Ik gadu Ventspils skeitparkā norisinās vērienīgākais ielu sporta un kultūras pasākums Baltijā „Ghetto Games festivāls”. Plānotie festivāla norises datumi ir 2017. gada 28. - 30.jūlijs.

Skeitparka apmeklējums ir bez maksas.

 

SIA "Olimpiskais centrs "Ventspils""
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Aktuālās ziņas

Mēbeļu izgatavošana