"Sabiedriskais autobuss" atbalsta Latvijas Bērnu bāreņu fonda rīkoto "Rehabilitācijas, sporta un atpūtas nometni"

Latvijas Bērnu bāreņu fonda (LBBF) vasara nav iedomājama bez "Rehabilitācijas, sporta un atpūtas nometnes", kas šogad tika organizēta jau 22. gadu pēc kārtas. Šogad nometne norisinājās no 25. jūlija līdz 31. jūlijam un tajā piedalījās 22 bērni un jaunieši no Gaujienas un Tilžas speciālajām internātpamatskolām.

Nometnes laikā bāreņiem, bērniem ar īpašām vajadzībām un bērniem no sociāli mazaizsargātām ģimenēm bija iespēja izbaudīt vienu krāsainu, notikumiem un dzīvespriecīgām aktivitātēm bagātu nedēļu. Tās laikā ikviens nometnes dalībnieks, aktīvi piedaloties dažādās aktivitātēs, piedzīvoja daudz jauna un interesanta, kārtīgi izkustējās, mācījās sajust sevi, izzināt pasauli un uzzināt vairāk par pazīstamo.

Lai bērni varētu droši ceļot, apmeklējot dažādas apskates un izklaides vietas Latvijā, nometnes projekta atbalstītājs SIA “Sabiedriskais autobuss” nodrošināja komfortablu autobusu, kas ir labi aprīkots un piemērots arī bērniem ar īpašām vajadzībām. Šāds autobuss bija nometnes organizatoru un bērnu rīcībā trīs dienas. Bērni ekskursijās ar autobusu tika vesti uz dažādām Latvijas vietām. Šo dienu laikā bērni apmeklēja daudz interesantu un neaizmirstamu vietu – grezno Rundāles pili un vēsturisko Bauskas, kur bērniem tika uzburtas spilgtas pagātnes dzīves ainas, savukārt Iecavas mini Zoo bija iespēja apraudzīt daudzus draudzīgus dzīvniekus, kā arī iepazīties ar vēl neredzētām dzīvnieku sugām.

„Sabiedriskais autobuss” vienmēr ir atbalstījis labdarības projektus, īpaši, ja tie ir domāti bērniem. Mums ir svarīgi atbalstīt šādus projektus, kas vislielāko prieku sagādā tieši bērniem, kuriem šobrīd dzīvē iet grūtāk. Mēs atbalstām gan ar transportu – mikroautobusiem un autobusiem, gan, iespēju robežās, arī finansiāli. Esam pārliecināti, ka šīs vasaras nometne bērniem būs neaizmirstams un aizraujošs piedzīvojums, kas ilgi vēl neizgaisīs no bērnu atmiņām, ”SIA “Sabiedriskais autobuss” valdes loceklis Vitālijs Komars.

Pateicoties „Sabiedriskais autobuss, nometnes dalībnieki nokļuva arī Pūrē, kur “Pūres šokolādes” muzejā bērniem tika atklāti visi maģiskie šokolādes meistarības noslēpumi, tāpat arī “Līvu akvaparkā”, kas ir lieliska izklaides un atpūtas vieta ūdens izpriecu baudīšanai un “Valmieras sajūtu parkā”, kur bērni varēja izskrieties ar basām kājām pa Gaujas stāvajiem krastiem.

Vēl visiem bērniem bija iespēja sacensties boulinga spēlē izklaides centrā „Fantasy Park”, izbaudīt braucienu ar kuģīti „Jelgava” pa Daugavu, sajust ātruma garšu kartingu hallē „Ātruma cilts”, noskatīties draudzīgu bērnu filmu kino „Citadele”, atpūsties un ieelpot svaigo jūras gaisu klusajā un mierīgajā Lilastes pludmalē, kā arī sacensties futbola sadraudzības spēlē, ko tiesāja Latvijas Futbola federācijas tiesnesis.

Nometnes laikā bērni ciemojās arī pie zirgiem stallī „Maijrozes”, radošā pedagoga uzraudzībā darināja skaistas un praktiskas lietas radošo nodarbību laikā, relaksējās „Aqua Dream” peldbaseinā, pārbaudīja savus spēkus brīvdabas atrakciju kompleksā „Tarzāns”, kā arī uzzināja par auto vēsturi un darbošanās principiem atjaunotajā „Rīgas Motormuzejā”.

 

SIA "B-Bus"
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  granulu katli