Ziņas | Latvija | Atpūta


Bermudu Divstūris laiž klajā jaunu singlu un video ''Ballplēsis''.

Pirms lielā solo koncerta – 1. Septembrī Rīgā, Ķīpsalas izstāžu hallē, grupa Bermudu Divstūris, laiž klajā jaunu singlu un video ''Ballplēsis''. Dziesma ir otrais singls no jaunā albuma, ar tādu pašu nosaukumu – ''Ballplēsis''.

Aicina uz "Senās uguns nakts" pasākumu Rīgā, Vakarbuļļu pludmalē

Sestdien, 25. augustā, Vakarbuļļu pludmalē notiks "Senās uguns nakts" pasākums, kur apmeklētāji no plkst. 14.00 līdz plkst. 23.00 aicināti piedalīties radošās nodarbēs, tematiskās diskusijās, kā arī klausīties dzejas lasījumus un koncertus. Pasākums iekļauts Latvijas valsts simtgades nacionālajā pasākumu plānā 2017. – 2021.

"Origo Summer Stage" programma: Latvijas mūziķi un Itālijas eksotika

Turpinot augusta pasākumu programmu, šonedēļ "Origo Summer Stage" aicina uz Latvijas un Itālijas mūziķu koncertiem. 22. augustā būs iespējams baudīt Itālijas mūzikas festivāla "Videofestival Live" mākslinieku uzstāšanos, bet 24. augustā notiks Laimja Rācenāja mūzikas vakars kopā ar vairākiem citiem talantīgiem Latvijas mūziķiem, kurā tiks izpildīta dažādu tautu un žanru mūzika. Abus koncertus apmeklētājiem būs iespējams apmeklēt bez maksas.

TOP astoņas vietas, kuras apmeklēt Štutgartē un tās apkārtnē

Rīga. Latvijas lidsabiedrība airBaltic 2019. gada 31. martā uzsāks lidojumus uz Vācijas pilsētu Štutgarti, kas atrodas gleznainajā Bādenes-Virtembergas reģionā. Par godu jaunajam maršrutam airBaltic piedāvā iepazīties ar TOP astoņām vietām, kuras iekļaut savā ceļojumu plānā, viesojoties Štutgartē.

Septembrī Lucavsalā notiks brīvdabas festivāls "Ģimenes svētki"

15. septembrī, Lucavsalā notiek brīvdabas festivāls "Ģimenes svētki" – dāvana Latvijas simtgadē, lai jautrā gaisotnē godinātu ģimenes vērtības Latvijā. Festivālagalvenā ideja ir piedāvāt risinājumus laimīgas un piepildītas ģimenes dzīves izveidošanai, pilnveidošanai un uzturēšanai, lai kopā ilgi un laimīgi.

"Prāta vētras" koncerts Mežaparkā: 11. tramvaja maršrutā tiks norīkoti papildu reisi

Saistībā ar grupas "Prāta vētra" koncertu Mežaparkā 17. augustā 11. tramvaja maršrutā tiks norīkoti papildu reisi.

"Liepājas Mākslas forumā" labestības pilns koncerts ģimenēm "Meža dziesmas"

30. septembrī plkst. 11.00 bērni kopā ar vecākiem Liepājas koncertzālē "Lielais dzintars" aicināti uz sirsnīgu "Baltā vilka trio" koncertuzvedumu "Meža dziesmas". Koncertā ģimenēm būs iespēja ne vien klausīties, bet arī aktīvi līdzdarboties – saņemt "Baltā vilka brālības" zīmogus, zīmēt, krāsot, minēt mīklas un dziedāt. Koncerts notiks mūsdienu mākslas festivāla "Liepājas Mākslas forums" ietvaros.

Latvijas tūristu mītnēs par 11,3 % pieaudzis apkalpoto viesu skaits

Rīga, 14.08.2018.

2018. gada 2. ceturksnī Latvijas tūristu mītnēs apkalpoti 772,3 tūkst. viesu, kas ir par 11,3 % vairāk nekā 2017. gada 2. ceturksnī, liecina Centrālās statistikas pārvaldes (CSP) jaunākie dati. Salīdzinot ar iepriekšējā gada attiecīgo periodu, viesu pavadīto nakšu skaits audzis par 8,8 % un sasniedza 1,43 milj. Vidējais viesu uzturēšanās ilgums tūristu mītnēs bija 2 naktis.

Krāšņi un līksmi tiks svinēti Kārsavas novada svētki!

Šogad Kārsavas pilsēta svin savu 90 gadu jubileju. No 12. augusta līdz 26. augustam Kārsavas novadā notiks ikgadējie novada svētki, kuri pulcina iedzīvotājus un viesus kopīgā kultūras baudīšanā, sporta sacensībās un vietējo mājražotāju meistarojumu baudīšanā.

Rīdziniekus aicina uz "Ģimenes sporta dienām 2018"

Ģimenes sporta dienas ir lieliska iespēja bērniem kopā ar vecākiem izmēģinātu dažādus sporta veidus un kopīgi cīnīties par sportiskās ģimenes titulu. Ģimenes sporta dienās būs iespēja izmēģināt regbija spēles metienus, iziet florbola šķēršļu joslu un sacensties lidojošā šķīvīša distancē.

Aktuālās ziņas

virtuves mēbeles