Ziņas | Latvija | Atpūta


29. februārī aicina pievienoties pārgājienam Tērvetē

Šo sestdien 29. februārī Tērvetes dabas parkā norisināsies "Ziemas pārgājiens: Tērvete ar Gjensidige", piedāvājot maršrutus 15, 24 vai 32 kilometru garumā. Pārgājiena dalībnieki varēs aplūkot Tērvetes koka pili, Gulbja ezeru, apskatīt koka skulptūrās atdzīvinātos rakstnieces Annas Brigaderes pasaku personāžus, kā arī uzkāpt vienā no augstākajiem koka skatu torņiem Latvijā.

Daugavpils aicina uz ,,Plašās Masļeņicas" svētkiem

Šī gada 29.februārī plkst. 12.00 Daugavpilī, Vienības laukumā, notiks tradicionālā ,,Plašās Masļeņicas" svētku svinēšana. Pavadot ziemu, ikviens tiek aicināts jautri nosvinēt šos krāšņos svētkus.

3 iemesli, kādēļ vērts ceļot ārpus Eiropas?

Tādas pasaulslavenas vietas kā Riodežaneiro, Bali, Sidneja, Bruneja, Omāna u.c. spēj pārsteigt pat daudzus pieredzējušus ceļotājus, kuri līdz tam ceļojuši tikai Eiropā, novērojis tūrisma operatora "INTERLUX Travel" Latvijas filiāles vadītājs Vitālijs Puķīts. Saskaroties ar pilnīgi citu kultūru, dabu un ēšanas tradīcijām, viņi saprot, ka līdz šim baudījuši diezgan vienveidīgus ceļojumu iespaidus.

Daugavpils cietokšņa Kultūras un informācijas centrs pariet uz vasaras darba laiku

Daugavpils cietokšņa Kultūras un informācijas centrs informē, sākot ar 1. martu tiek mainīts centra darba laiks.

Valentīndiena: kur noteikti varēs vērot zvaigžņoto debesi

14. februārī, Valentīndienā, tiks atklātas divas jaunas multimediālās izstādes: "Van Gogs. Vēstules Teo" un "Kosmoss. Stāsts par nezināmo". Abas izstādes katra citādi liek aizdomāties par niecības nīcību un tuvu attiecību svarīgumu. Izstādē "Van Gogs. Vēstules Teo" pulsē mākslinieka gars — var gandrīz fiziski sajust viņa skaudro vientulību. "Tādos brīžos gribas apskaut mīļoto un vairs neatlaist. "Kosmoss", protams, ir pavisam citāda izstāde. Lai gan tā ļauj pilnīgi izjust Visuma plašumu un cilvēka trauslumu, multimediālā izrāde uzjundī nevis melanholisku, bet gan romantisku noskaņu," stāsta Digital Art House līdzdibinātājs Jurijs Getalo. "Mākoņainu nakšu periodā, kad zvaigznes gandrīz nekad nav redzamas, šī ir vienreizīga iespēja visu mīlētāju dienā kopā ar otro pusīti priecāties par zvaigžņu mirdzumu."

Nedēļas nogales pasākumi Daugavpilī

NEDĒĻAS NOGALES PASĀKUMI DAUGAVPILĪ
2020. gada 14. - 16. februārī

Jelgavā krāšņi aizvadīts ledus supervaroņu salidojums

9. februārī, Jelgavā noslēdzies 22. Starptautiskais Ledus skulptūru festivāls. Trīs dienu garumā, dodoties ciemos pie ledus supervaroņiem, kopā baudījām vērienīgo un pārsteidzošo ledus mākslu, tās tapšanas paraugdemonstrējumus un plašu kultūras programmu gan lieliem gan maziem.

Kultūras pils "Ziemeļblāzma" aicina uz pasākumiem martā

Kultūras pils "Ziemeļblāzma" aicina sagaidīt pirmo pavasara mēnesi – martu –ar deju un mūzikas pasākumiem, kas norisināsies pils lielajā zālē.

Pasākumi februāra pirmajā nedēļas nogalē

Šajā nedēļas nogalē Tukuma pusē būs iespēja palīdzēt dabai, piedaloties talkā zāļu purvā Ķemeru nacionālajā parkā, apmeklēt ģimeņu dienu Jaunmoku pilī un muzikāli literāru tikšanos Lestenē, piedalīties sarunā par video sižetu veidošanu Tukuma vēstures muzejā "Pils tornis", kā arī radoši padarboties Pūres Šokolādes muzejā un baudīt vēlās brokastis Tukumā un Pūrē. Būs iespēja šonedēļ arī Tukuma pusē noskatīties jauno spēlfilmu "Pilsēta pie upes".

Dziedātāja, radio balss Marta Grigale Jūrmalā bauda romantisku atpūtu

Martas ikdiena noris ne tikai uz skatuves, radio ēterā un dzejas tekstu radīšanas procesā, bet arī rūpēs par ģimeni – viņa kopā ar vīru audzina trīsgadīgu dumpinieci. Mūziķe vienmēr cenšas atrast laiku arī sev un divatnei kopā ar dzīvesbiedru. "Šobrīd, kad esam skaistajā gaidību laikā, īpaši svarīga ir atpūta – gan sev pašai, gan divatā ar mīļoto. Tāpēc ar lielu prieku devāmies romantiskās brīvdienās uz Jūrmalu," izjūtās dalās Marta.

Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  granulu katli