Ziņas | Latvija | Atpūta


Ar plašu un daudzveidīgu svētku programmu aicina svinēt Liepājas dzimšanas dienu

Ar daudzveidīgiem pasākumiem no 16. - 18. martam Liepājā tiks atzīmēta pilsētas 393. dzimšanas diena. Par kopības un svētku sajūtas radīšanu gādās daudzas pilsētas kultūras un atpūtas vietas, pašvaldības iestādes, kā arī vietējās kafejnīcas un restorāni.

Muzejs "Rīgas Jūgendstila centrs" aicina uz pasaku rītu "Stāsti par sunīti un kaķīti"

Februāra pasaku rīts muzejā "Rīgas Jūgendstila centrs" veltīts šobrīd notiekošās izstādes "Suns mākslā no jūgendstila līdz mūsdienām" galvenajam varonim – sunim. Svētdien, 18. februārī, plkst. 12.00 muzejs "Rīgas Jūgendstila centrs" aicina iepazīties ar neparastajiem Jozefa Čapeka grāmatas "Stāsti par sunīti un kaķīti" varoņiem. Aktrises Marijas Linartes lasījumā ģimenes ar bērniem varēs uzzināt, kā sadzīvo sunītis ar kaķīti. Bērni tiek aicināti uz pasākumu ņemt līdzi savu mīļāko rotaļu suni.

Koncertzāle "Cēsis" aicina uz koncertuzvedumu bērniem "Svētdienas rīta muzikālās pasakas. Pavasaris"

Svētdien, 4. martā, plkst. 12.00, koncertzālē "Cēsis " notiks jau otrais bērniem un ģimenēm veltītā cikla "Svētdienas rīta muzikālās pasakas" koncertuzvedums. Šoreiz tā centrālā tēma būs pavasaris, kas atklāsies gan Kārļa Skalbes pasaku motīvos, gan stīgu kvarteta ReDo atskaņotajā, īpaši šim pasākumam sarakstītajā mūzikā.

Latvijas tūristu mītnēs par 11,9 % pieaudzis apkalpoto viesu skaits

Rīga, 14.02.2018.
2017. gadā Latvijas tūristu mītnēs kopā apkalpoti 2,58 milj. viesu, kas ir par 11,9 % vairāk nekā 2016. gadā, liecina Centrālās statistikas pārvaldes (CSP) jaunākie dati. Salīdzinot ar iepriekšējo gadu, viesu pavadīto nakšu skaits audzis par 12,1 % un sasniedza 4,95 milj. Vidējais viesu uzturēšanās ilgums tūristu mītnēs bija 1,9 naktis.

Pavasara brīvlaikā otrais Starptautiskais bērnu un jauniešu profesionālā teātra festivāls "Eju meklēt!"...

Pavasara brīvlaikā otrais Starptautiskais bērnu un jauniešu profesionālā teātra festivāls "Eju meklēt!" aicina bērnus un jauniešus uz izrādēm!

Jau otro gadu no 15. līdz 18. martam norisināsies Starptautiskais bērnu un jauniešu profesionālā teātra festivāls "Eju meklēt!", kas piedāvā tēlainu un daudzveidīgu pasaules atspoguļojumu. Programmā iekļautas 19 dažādu žanru teātra izrādes no 5 Baltijas – Skandināvijas valstīm, tai skaitā 2 eksperimentālas orģināldramaturģijas izrādes par jauniešiem aktuālām tēmām, kas tapušas profesionāļu un jauniešu sadarbībā.

Lemberga hūtē no 7.februāra turpinās sezona!

Slēpošanas kalnā "Lemberga hūte" kopš svētdienas, 4.februāra, notiek seguma sagatavošana ar sniega lielgabaliem, jo prognozētais ilgāka sala periods ļaus atsākt aktivitātes slēpošanas kalnā un ragaviņu kalniņā jau trešdien, 7.februārī. Kalns būs atvērts no plkst. 15.00 un apmeklētājiem būs pieejama slēpošanas trase, bezmaksas bērnu kalniņš ar ragaviņām, darbosies arī divi slēpošanas kalna pacēlāji un inventāra noma.

Slidotājus gaida mākslīgā ledus slidotava Rīgas 84.vidusskolas sporta kompleksā

Ar 2. februāri Rīgas 84.vidusskolas sporta kompleksā (Lielvārdes iela 141) būs pieejama mākslīgā ledus slidotava. Pie slidotavas darbosies inventāra nomas punkts.

Aicinām uz Tukumu izstādē Balttour 2018!

Ar prieku paziņojam - tūrisma svētki ir klāt! Kā jau katru gadu esam sarūpējuši dažādus jaunumus ar ko iepriecināt apmeklētājus Kurzemes stendā. Jaunais Tukuma un apkārtnes ceļvedis un karte jau ierastā dizainā piesaistīs izmanību ar krāšņajām fotogrāfijām un inovatīvo pārsteigumu – paplašināto realitāti: kad fotogrāfija atdzīvojas un jūs varat iejusties 10 dažādos pasākumos, apskates vietās un aktivitātēs. Ceļvedī atradīsiet arī informāciju par jaunākajiem un jau esošajiem apskates objektiem, aktivitātēm un servisa piedāvājumu.

Notiks pirmās slaloma slēpošanas sacensības mazajiem bērniem!

Svētdien, 4.februārī, Reiņa trases Herkuless bērnu slēpošanas parkā norisināsies bērnu mini slaloma sacensības "Mazais Reinis 2018" pirmais posms! 4.februāra svētdiena būs ne tikai sacensības, bet svētki dienas garumā visai ģimenei, jo paralēli sacensībām notiks spēles un rotaļas Jogitas Pūpolas un jautrā DJ vadībā! Šis būs jau devītais gads, kad bērniem vecumā līdz 7 gadiem, "Herkuless bērnu parkā" tiks rīkotas mini slaloma sacensības!

PIRMĀ BALTIJAS KANĀLĀ STARTĒS ŠOVS "ZVAIGZNES ZEM HIPNOZES" AR IVARU KALNIŅU

Svētdien, 4. februārī, Pirmā Baltijas Kanāla (PBK) ēterā nonāks jaunais šovs "Zvaigznes zem hipnozes", kur starp dalībniekiem – aktieris Ivars Kalniņš.

Aktuālās ziņas