Ziņas | Latvija | Atpūta


Ziemassvētki ar Orķestri "Rīga", Andreju Osokinu un Evilenu Protektori

22. un 26. decembrī Orķestris "Rīga" aicina uz Lielo ģildi, kur gaidāmi klausītāju iemīļotie Ziemassvētku koncerti. Šī gada programmā būs divu populārās mūzikas dižgaru - Džordža Geršvina un Ērvinga Berlina skaņdarbi, ko klausītāji varēs baudīt dziedātājas Evilenas Protektores, pianista Andreja Osokina, Orķestra "Rīga" un diriģenta Valda Butāna sniegumā. Koncertu nosaukums ir "Ziemassvētku rapsodija", kas norāda gan uz slaveno "Rapsodiju blūza stilā", gan Ziemassvētku mūzikas klātbūtni programmā.

Nu ir ziepes Grīziņkalnā!

Vai atceries stāstu par Vārnu ielas republiku? Tur mazie republikāņi kādreizējās smilšu kāpās (pašreizējā Grīziņkalna parkā) radīja gan savu iedomu Itāliju, gan Vidusjūras kūrortu, veidoja štābus un radīja pasauli, kas tikai bērna acīm redzama.

Otrās Adventes koncerts "Aicinājums" Rīgas Sv. Pētera baznīcā

Šī gada 9. decembrī plkst. 16.00 Rīgas Sv. Pētera baznīcā izskanēs otrās Adventes koncerts "Aicinājums".

Izstāde "Itālijas Ziemassvētki" muzejā "Rīgas Jūgendstila centrs"

No 2018. gada 7. decembra līdz 2019. gada 13. janvārim muzeja "Rīgas Jūgendstila centrs" interjers būs rotāts atbilstoši Ziemassvētku tradīcijām Itālijā – skaisti pušķota lielā egle viesistabā, krāšņi telpu dekori un interjera papildinājumi katrā muzeja telpā.

Kultūras pilī "Ziemeļblāzma" notiks izrāde bērniem "Sidraba egle"

Šī gada 9. decembrī plkst. 16.00 kultūras pilī "Ziemeļblāzma" notiks Latvijas Leļļu teātra izrāde bērniem "Sidraba egle".

Svētku egles iedegšana un Rūķu namiņa atvēršana Daugavpilī

Nākamsestdien, 8. decembrī, Daugavpils Vienības laukumā notiks pilsētas egles iedegšana un Rūķu namiņa atvēršana.

Pirmā advente: kurp doties uz koncertu?

Svētdien, pirmajā adventē, svētku noskaņa būs jūtama visā Rīgā, torstarp arī kultūras centros un dievnamos. Visi pirmās adventes pasākumi rīdziniekiem un pilsētas viesiem ir bez maksas.

Lielā pirmizrāde "REN TV Baltic": grupa "Би-2" prezentē savu jauno albumu "Notikumu Horizonts"

Svētdien, pusnaktī, "REN TV Baltic" un online televīzijā www.tvdom.tv skatieties populārās grupas "Би-2" grandiozo koncertu, kurā grupa prezentēja savu jaunāko albumu "Notikumu horizonts" («Горизонт событий»).

Pirmās Adventes koncerts "Pāri tuksnesim uz Ziemassvētku zvaigzni" Rīgas Sv. Pētera baznīcā

2018. gada 2. decembrī plkst. 16.00 Rīgas Sv. Pētera baznīcā operdziedātājas Evitas Zālītes un draugu izpildījumā skanēs Ziemassvētku dziesmas un stāsti no visas pasaules – pirmās Adventes koncerts "Pāri tuksnesim uz Ziemassvētku zvaigzni".

Siguldā atklāta Latvijas slēpošanas sezona!

Šodien, 27.novembrī, plkst.14.00 Fischer Slēpošanas centrā tiks atvērta 1,25 kilometrus garā distanču slēpošanas trase, atklājot slēpošanas sezonu Latvijā. Savukārt sestdien tiks atvērta viena no Siguldas Pilsētas trases kalnu slēpošanas nogāzēm, kā arī darbu sāks daļa Reiņa trases.

Aktuālās ziņas

virtuves mēbeles
apdrošināšana  octa  Innsbruck Airport Transfers  vannu restaurācija