Ziņas | Latvija | Atpūta


6 īpaši šarmantas Eiropas vietas, kur nozust romantikas kārotājiem

Februāris ir viens no gada romantiskākajiem mēnešiem, jo tas dāvā mīlētāju svētkus Valentīndienu. Ikdienas steigā nereti gadās aizmirst par mīlestības skaistumu, tāpēc šie svētki ir skaists atgādinājums, kad dāvāt mīļotajiem ne tikai vārdiskus atgādinājumus un apliecinājumus, bet arī skaistas dāvanas. Viena no visu laiku vērtīgākajām dāvanām ir kopā būšanas laiks, kuru vislabāk var izjust kaut uz mirkli aizbēgot no ikdienas. Tūroperators un ceļošanas eksperts "Novatours" iesaka romantiskākos pasaules galamērķus un to slēptos dabas dārgumus, kurp aizceļot ar otro pusīti, lai Valentīndienu viena gada laikā ir vairāk.

Kultūras pils "Ziemeļblāzma" aicina bērnus uz radošo darbnīcu un zinātnisko šovu

Svētdien, 17. februārī, plkst. 11.00 Kultūras pilī "Ziemeļblāzma" notiks mākslinieces Gundegas Evelones "Bērnu pilsētplānošanas darbnīca", bet plkst. 14.00 ˗ Zinātkāres centra "ZINOO" zinātniskais eksperimentu šovs.

Muzejs "Rīgas Jūgendstila centrs" aicina uz bērnu rītu "Mājas brīnumainās lietas"

Svētdien, 17. februārī, plkst. 12.00 muzeja runcis Alberts kopā ar režisori Ināru Čaksti aicina ģimenes ar bērniem ielūkoties interesantajā lietu pasaulē. Meteņu laikā, kad pavadot ziemu un gaidot pavasari, tiek tīrīta māja un reizēm arī atrastas jaunas vai sen aizmirstas lietas, runci Albertu ir ieinteresējuši daži seni un daži jauni priekšmeti, kas sastopamas muzejā "Rīgas Jūgendstila centrs".

Aptauja: Latvijas iedzīvotāji atvaļinājumu visbiežāk aizvada ekskursijās un atpūtā pludmalēs

Vairākums (62 %) Latvijas iedzīvotāju atvaļinājumu izvēlējušies pavadīt, dodoties ekskursijās, 38 % labprātāk izraudzījās atpūtu pludmalēs, bet katrs ceturtais (25 %) devās atpūtā pie dabas, liecina jaunākais "Latvia Tours Ceļojumu indekss". Tikmēr katram desmitajam (11 %) pa prātam bijusi aktīvā atpūta, bet 6 % atvaļinājumu lēma aizvadīt koncertos vai festivālos.

Pabeigta pirmstiesas izmeklēšana pagājušā gada slepkavības lietā...

Pabeigta pirmstiesas izmeklēšana pagājušā gada slepkavības lietā, kriminālprocess kriminālvajāšanas uzsākšanai nodots Zemgales tiesas apgabala prokuratūrai
07.02.2019

Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes Kriminālpolicijas biroja darbinieki, pēc rūpīgi veiktās pirmstiesas izmeklēšanas, sakarā ar slepkavību 2018.gada septembrī, kriminālprocesu nodeva kriminālvajāšanas uzsākšanai Zemgales tiesas apgabala prokuratūrai. Pirmstiesas izmeklēšanā ir nostiprināti pierādījumi pret aizdomās turēto – 1986.gadā dzimušu vīrieti.

Šodien Jelgavā top pirmās 30 ledus skulptūras

Jelgavā sācies Starptautiskā Ledus skulptūru festivāla konkurss, kurā piedalās 33 mākslinieki no 7 valstīm. Šodien, 4. februārī, tēlnieki, katrs no viena 100 x 50 x 25 cm liela un 120 kg smaga ledus bloka, izveidoja individuālās ledus skulptūras, kuras līdz festivāla atklāšanai uzglabās saldētavā.

Desmit lietas, ko darīt ceļojumā pa Ķīnu

Ķīnā sadzīvo sena pagātne, tagadne un nākotne, milzīgas, modernas pilsētas, impēriskās pagātnes liecības un satriecoši skaista daba. Tādēļ ne velti saka: labāk ir vienreiz redzēt savām acīm, nekā desmit reizes dzirdēt.

Izmaiņas likumdošanā, kas jāzina katram ceļotājam

Tuvojoties Baltijas valstīs nozīmīgākajam notikumam tūrisma nozarē – izstādei-gadatirgum "Balttour", kur par īpašām cenām ceļotājiem būs pieejama virkne piedāvājumu tuviem un tāliem atpūtas braucieniem, tūroperators un ceļošanas eksperts "Novatours" stāsta par to, kā neuzķerties uz mānīgiem piedāvājumiem un par likumdošanas niansēm, kas būtu jāzina katram īstenam ceļotājam, lai spētu atrast vislabāko piedāvājumu.

Zināms, kurā Eirovīzijas pusfinālā piedalīsies "Supernova 2019" uzvarētājs

Telavivas Mākslas muzejā norisinājās 64. starptautiskā Eirovīzijas dziesmu konkursa izloze, kurā tika noskaidroti abu pusfinālu dalībnieki. LTV autoru un izpildītāju konkursa "Supernova 2019" uzvarētājs uz Eirovīzijas skatuves kāps 2. pusfinālā 16. maijā, un šī būs divdesmitā reize, kad Latvija piedalās Eirovīzijā.

Aptauja: 56 % Latvijas iedzīvotāju atvaļinājumā dodas ar lidmašīnu

Vairāk nekā puse (56 %) Latvijas iedzīvotāju savā pēdējā atpūtas ceļojumā devušies ar lidmašīnu, liecina jaunākais "Latvia Tours Ceļojumu indekss". Savukārt trešdaļa (28 %) atpūtnieku atvaļinājumā izvēlējās doties ar vieglo automašīnu, bet katrs desmitais (11 %) – ar autobusu. Tikmēr 4 % kā transportlīdzekli izvēlējās kuģi.

Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  Kafijas automātu remonts  granulu katli