Ziņas | Latvija | Atpūta


Vasaras vidus nedēļas nogale Tukumā un apkārtnē

Šajā nedēļas nogalē pēc lielajām Precību spēlēm Tukumā aicinām apmeklēt gan vasarai neraksturīgu pasākumu - starptautisku turnīru kērlingā, gan romantisku vasaras vakaru kino mūzikas koncertā, kā arī izbaudīt rožu ziedēšanas laiku, izejot pastaigā pa pilsētu vai viesojoties rožu kolekciju dārzā "Rozītes".

Ventspilī notiks atklāts ikgadējais ielu sporta un kultūras fesivāls GGFEST

28.jūlijā Ventspilī tiks atklāts lielākais jauniešu ielu sporta un kultūras festivāls Eiropā "Ghetto Games", dēvēts arī par "GGFEST", kurā piedalīsies 1300 sportisti no 20 pasaules valstīm, pārstāvot 13 dažādus sporta veidus, informē portāls balticevents.info. Festivāls norisināsies līdz 30.jūlijam, un pirmo reizi tā ietvaros tiks rīkots arī Latvijas Čempionāts SUP jeb "stand up" airēšanā.

Festivāls "Dinaburg 1812" izskanējis ar plašu vērienu

Noslēdzies 3. Starptautiskais Daugavpils vēstures rekonstrukcijas klubu festivāls "Dinaburg 1812", kas 15.-16. jūlijā norisinājās Daugavpils cietoksnī. Festivāls veltīts 1812. gada Napoleona armijas uzbrukumam Dinaburgas cietoksnim.

Piecas idejas neaizmirstamai vecmeitu ballītei

Kāzu sezona rit pilnā sparā, un viena pēc otras šobrīd tiek organizētas arī dažādas tematiskās vecmeitu ballītes, kas ir īsti draudzeņu kopā būšanas svētki. To norises vieta un izpildījums ļauj vaļu fantāzijai un pat visoriģinālāko ideju īstenošanai, taču kā nepajukt plašo izklaides iespēju piedāvājumā un izvēlēties to, kas līgavai sagādās neviltotu prieku un ļaus vēlreiz pārliecināties, ka viņai ir pašas labākās draudzenes?

BALTA: Vecāki, ceļojot ar bērniem, ir atbildīgāki

Šī gada pirmajā pusgadā, salīdzinot ar pērnā gada sākumu, vērojama pozitīva tendence – par 19% pieaudzis iegādāto ceļojumu ģimenes apdrošināšanas polišu skaits. Savukārt par bērniem līdz 18 gadu vecumam atlīdzību skaits, kas saistīts ar ceļojumiem, pieaudzis pat par 35%, kur lielākais riska faktors 64% gadījumu bijis akūtās saslimšanas, liecina apdrošināšanas sabiedrības BALTA (PZU grupa) dati.

Inčukalna novada svētki "Laiks satikties!" būs bagāti ar kultūras un sporta aktivitātēm

Piektdien, 14.jūlijā, Inčukalnā ar svinīgu vides objekta - pulksteņa atklāšanu tiks ieskandināti Inčukalna novada svētki "Laiks satikties!", kuri ilgs trīs dienas līdz 16. jūlijam. Inčukalna novada svētki ar bagātīgu kultūras, sporta un izglītojošu aktivitāšu programmu tiks rīkoti jau otro gadu pēc kārtas. Šogad svētku pasākumi ir plānoti arī Vangažu pilsētā, savukārt svētdien ir iecerēts īpašs velobrauciens, kura dalībniekiem būs iespēja aplūkot zaļā novada skaistākās vietas.
14. un 15. jūlijā Vangažu, Gaujas, Indrānu, Kārļzemnieku un Egļupes iedzīvotājiem tiks nodrošināts bezmaksas transports uz svētku norises vietu.

Pirmoreiz Pirmoreiz festivālā "POSITIVUS" par drošību palīdzē par drošību palīdzēs rūpēties Latvijā radītas tehnoloģijas

"POSITIVUS" ir lielākais festivāls Baltijā, kas norisinās jau kopš 2007. gada. Tas ir slavens ar savu brīvo un relaksējošo atmosfēru, Salacgrīvā pulcējot pat ap 30 000 apmeklētāju un vairāk kā 70 mākslinieku. Ņemot vērā aizvien pieaugošo drošības nodrošināšanas nozīmi gan ikdienā, gan atpūtas brīžos – šogad, pirmoreiz festivālā par drošību kopā ar atbildīgajām dienestiem palīdzēs rūpēties arī Latvijā radītas unikālas tehnoloģijas.

Kas jāņem līdzi, braucot uz festivālu?

Ir atkal sagaidīts brīvdabas festivālu laiks! Vasara mūsu platuma grādos ir tik īsa, ka par to nākas sapņot ilgāk nekā pusgadu. Tāpēc, kravājot somu, var būt aizmirsušās tās pašas lietas, kuras neiedomājies ielikt jau pagājušogad. Tāpēc kopā ar dzīvestila blogeri Paulu Rozi apskatīsim, ko ņemt līdzi šoreiz, lai festivāla apmeklējums būtu tiešām patīkams!

Svētku nedēļas nogale Tukumā

Šajā nedēļas nogalē Tukumā visas trīs dienas - no piektdienas līdz svētdienai tiks svinēti pilsētas svētki – "Precību spēles Tukumā". Rožu kolekciju dārzā "Rozītes" svētdien svētku ietvaros notiks pasākums "Satikšanās Ēdenes dārzā", Āža kalnā sestdien būs izdzīvojams, iespējams, grūtākais maratons Latvijā – "Vilkaču maratons", bet Džūkstes pasaku muzejā būs iespēja vērot brīvdabas teātra izrādi "Teikas rašanās".

Aktuālās ziņas

apdrošināšana  smslån  parkets  palodzes  вид на жительство в Латвии