Ziņas | Latvija | Atpūta


Kurās 8 vietās Eiropā jāvēlas, lai vēlēšanās piepildītos

Ceļojumā bieži vien rodas sajūta, ka viss ir iespējams, un tūrisma operatora "INTERLUX Travel" Latvijas filiāles vadītājs Vitālijs Puķīts izceļ astoņas vietas Eiropas pilsētās, kurās cilvēki tic dažādu vēlmju piepildījumam.

Līgo svētku gadatirgus 21. un 22. jūnijā

Piektdien, 21. jūnijā, 11:00-16:00 ielīgošana kopā ar DJ Garjāni.
Sestdien, 22. jūnijā, 11:00-16:00 Līgo svētku jampadracis lieliem un maziem!

Pētījums: Vietējie ceļotāji visbiežāk izvēlas vienas dienas izbraucienus pa Latviju

Vietējiem iedzīvotājiem ceļošana pa Latviju visbiežāk asociējas ar vienas dienas izbraucieniem. Ceļotāji visbiežāk meklē mieru, klusumu un dabu. 10% no ceļotājiem lēmumu par to, kur tieši doties pieņem tās pašas dienas rītā, 30% - pāris dienas iepriekš, 20% - nedēļu iepriekš, bet tikai 14% plāno savus ceļojumus mēnesi iepriekš, liecina Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras pētījums, kas īstenots sadarbībā ar Biznesa augstskolu Turība un Latvijas Tūrisma aģentu un operatoru asociāciju.

Olaines novadā atklāts aktīvas atpūtas parks "Owake"

Šī gada 11.junijā, Olaines novadā, tika atklāts aktīvās atpūtas parks "Owake", kas turpmāk novada iedzīvotājus iepazīstinās ar SUP un Veikborda sportu.

Ielīgošana Katlakalnā

Ceturtdien, 13.jūnijā no plkst. 19.00 Sauliešu pilskalnā Katlakalnā notiks tradicionālā Jāņu ielīgošanas meistardarbnīca, - visi laipni aicināti apgūt Jāņu laika gaidīšanas un svinēšanas mākslas un gudrības. Šogad Ielīgošanas meistardarbnīca notiek Ķekavas novada svētku nedēļas ietvaros un kopā ar Katlakalna folkloras kopu RĀMUPE darbosies arī citas novada folkloras kopas - Daugmales DĀRE, Kekavas BRIČKA. Un neiztrūkstoši dalībnieki būs Katlakalna Tautas nama ļaudis.

Celies, brālīti, aunies kājas.
Iesim Jānīti ielīgot!

Ārvalstu braucienos Latvijas iedzīvotāji 2018. gadā iztērējuši 564 miljonus eiro

Rīga, 07.06.2019.
2018. gadā Latvijas iedzīvotāji devās 2,2 milj. ārvalstu braucienu, par 5,8 % vairāk nekā gadu iepriekš un iztērēja 563,8 milj. eiro, par 0,3 % mazāk, liecina Centrālās statistikas pārvaldes (CSP) jaunākie dati.

Sagatavojies savam šīsvasaras ceļojumam Eiropas Savienībā un ceļo droši!

2019. gada 6. jūnijā Valmierā tika atklāta informatīvā kampaņa "Ceļo droši" un ceļojošais multimediālais stends "#EUprotects/ ES – sargājam kopā". Šīsvasaras kampaņa tiek organizēta, lai pievērstu uzmanību ieguvumiem individuālajiem ceļotājiem un ceļojumiem kopā ar ģimeni Eiropas Savienībā. Multimediālajā stendā savukārt apmeklētāji varēja iepazīt dažādu jomu pārstāvjus, kas savā ikdienas darbā Latvijā sniedz nenovērtējamu atbalstu līdzcilvēkiem, nonākušiem ārkārtas situācijās. Kampaņas atklāšanu vadīja īpašais viesis Baiba Sipeniece-Gavare.

Pētījums: Katrs ceturtais Latvijas iedzīvotājs vasaras brīvdienām tērēs vairāk nekā 800 eiro

Gandrīz trešdaļa jeb 27% aptaujāto Latvijas iedzīvotāju vasaras brīvdienu aktivitātēm plānojuši tērēt vairāk nekā pagājušajā gadā, liecina Ferratum Group Vasaras Barometra rezultāti. Salīdzinot pētījuma rezultātus ar identisku periodu pērn, šogad pieaudzis to skaits, kuri vasaras brīvdienu aktivitātēm tērēs vairāk nekā 800 eiro – 23%.

7 lietas, lai mierīgi baudītu ceļojumu

Labi laikapstākļi un labi organizēts ceļojums ir tas, ko galvenokārt sagaida ceļotāji, un tūrisma operatora "INTERLUX Travel" Latvijas filiāles vadītājs Vitālijs Puķīts, iesaka vēl 7 lietas, ko katram paveikt pašam, lai ceļā justos vēl ērtāk un drošāk.

Aicina pieteikties velomaršruta Nr. 778 "Augšzemes ezeru loki" popularizēšanas velobraucienam

Lai popularizētu jauno vietējās nozīmes velomaršrutu Nr. 778 "Augšzemes ezeru loki", kas tika nomarķēts 2018. gada vasarā, un iepazīstinātu velotūristus ar tūrisma objektiem, kas aplūkojami braucot pa šo velomaršrutu, kā arī veicinātu riteņbraukšanu kā veselīga dzīvesveida sastāvdaļu, interesenti tiek aicināti pieteikties tā popularizēšanas velobraucienam, kas notiks šā gada 15. jūnijā.

Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  granulu katli