Ziņas | Latvija | Atpūta


Vasaras noslēgumā pavadi laiku aktīvi kopā ar ģimeni un draugiem Veselīga dzīvesveida dienā Vecāķu pludmalē!

2019. gada 31. augustā no pulksten 11:00 līdz 17:00 Vecāķu pludmalē norisināsies "Veselīga dzīvesveida diena". Tajā gan lieliem, gan maziem visas dienas garumā būs iespēja profesionāļu vadībā piedalīties sportiskās aktivitātēs un sacensībās gan pludmalē, gan uz ūdens. Pasākumā notiks arī izglītojošas nodarbības un meistarklases par veselīgu dzīvesveidu, kā arī varēs saņemt bezmaksas konsultācijas pie veselības aprūpes speciālistiem.

TOP 5 lietotnes ceļotājiem

Mūsu ikdiena vairs nav iedomājama bez mobilā telefona. Plaukstas izmēra viedierīce palīdz sazināties ar mīļajiem, ziņo par aktualitātēm, dažādos veidos palīdz ikdienas soli darīt raitāku. Arī ceļojumos mēs droši varam uzticēties savām mobilajiem tālruņiem, kas ārvalstu pieredzi var darīt daudz vieglāk uztveramu un mierpilnāku. Īpaši ceļotājiem ir pieejama virkne dažādu lietotņu, lai atpūta būtu bez liekiem satraukumiem. Tūroperators un ceļošanas eksperts "Novatours" iesaka piecas lietotnes ceļotājiem.

Galvaspilsētas leģendu tēli aicina sajust Rīgas laika garšu īpašā koncertā

Rīgas svētku trešajā dienā, 18. augustā no plkst. 11.00 līdz 17.00, Stacijas laukumā "Origo Summer Stage" skatuve koncertā "Dziesmu tilti vieno paaudzes" pulcēs dažādu paaudžu māksliniekus. Koncerta kulminācijā no plkst. 16.00 jaunākos rīdziniekus un pilsētas viesus priecēs uzvedums ar līdzdarbošanos "Rīga pamodīsies zvanos".

Daugavpils tūrisma piedāvājumu varēs iepazīt Rīgā

Šī gada 17. augustā Rīgas svētku ietvaros Neatkarības (Jēkaba) laukumā norisināsies jau tradicionālā Latgales diena Rīgā, kur ar savu informatīvo telti piedalīsies arī Daugavpils pilsēta, aicinot iepazīt Latvijas otrās lielākās pilsētas viesmīlību un plašo tūrisma piedāvājumu.

Jau šonedēļ Daugavpilī notiks klaunam KOKO veltīts festivāls

Sestdien, 17. augustā, Daugavpilī pirmo reizi notiks Starptautiskais ielu teātra un klaunādes festivāls – veltījums mūsu novadniekam, slavenajam klaunam KOKO, Nikolajam Poļakovam (1894 – 1974).

17. augustā – leģendas un stāstnieki Rīgas vēstures un kuģniecības muzejā. Ieeja brīva

Sestdien, 17. augustā, no 11.00 - 17.00 Rīgas vēstures un kuģniecības muzejā norisināsies Rīgas svētku pasākums "Kur mājo Rīgas stāsti un leģendas".

Ko likt ceļojuma aptieciņā?

Ceļojumā organisms katram reaģē citādi uz pārvietošanos transportā, karsto sauli, neierasto pārtiku utml., tādēļ komfortablāk jūtas tie ceļotāji, kuri līdzi sagatavo arī nelielu ceļojuma aptieciņu. Tajā noderīgākie ir pretsāpju, pretdrudža līdzekļi, kā arī līdzekļi vēdera izejas normalizēšanai, sildošās smēres, plāksteri, apkopojot ceļojumu gidu viedokli, secinājis tūrisma operatora "INTERLUX Travel" Latvijas filiāles vadītājs Vitālijs Puķīts.

TIKETA iesaka: kādus pasākumus izbaudīt augustā!

Augusts ir klāt, un šis mēnesis mūs lutinās ar daudziem aizraujošiem pasākumiem. Lai padarītu izvēli mazliet vieglāku, TIKETA sagatavojuši izklaides ceļvedi, lai vasaras pēdējais mēnesis būtu patiesi neaizmirstams un pozitīvām emocijām bagāts.

Ģimenēm ar bērniem Rīgas svētkos būs daudzkrāsaina pasākumu programma

Rīgas svētkos, kas risināsies no 16. līdz 18. augustam, gaidāma daudzkrāsaina pasākumu programma ģimenēm ar bērniem – koncerti, izrādes, izglītojošas un izklaidējošas meistardarbnīcas, tikšanās ar cirka māksliniekiem, klauniem un triku meistariem, kinoseansi, spēles un rotaļas. Ģimenes ar bērniem gaidītas ikvienā no 40 svētku norises vietām, bet jo īpaši Vērmanes dārzā, kur divu dienu garumā risināsies pasākums "Pasaku dārzs".

Eksperte: Pieci galamērķi vasaras nogales ceļojumam Latvijā

Ja šovasar vēl nav izdevies doties kādā ceļojumā, lai gūtu jaunus iespaidus un mestos piedzīvojumos, satraukumam nav pamata, jo vēl var pagūt ieplānot kādu izbraucienu tepat Latvijā. Tūrisma eksperte, Biznesa augstskolas Turība absolvente Solveiga Veismane iesaka piecus lieliskus galamērķus ceļojumiem Latvijā. Izmaksas katrā maršrutā var būt ļoti atšķirīgas, viss atkarīgs no pašu ceļotāju vēlmēm un iespējām. Izveidojot pārdomātu ceļojuma plānu, tas būs gan ekonomisks, gan baudāms un atmiņā paliekošs. Tūrisma rallijs Vidzemē, Jelgavas spilgtākās vietas, krāšņs piedzīvojums Aglonā vai vēju pilsēta Liepāja - to visu vēl var pagūt apmeklēt vasaras izskaņā.

Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  granulu katli