Ziņas | Latvija | Atpūta


Nedēļas nogale Tukumā un apkārtnē atceres ugunskuru un jestru danču ritmos!

Šajā nedēļas nogalē visā Latvijā notiek barikāžu atceres pasākumi. Arī Tukumā sestdien, 21.janvārī pulksten 11.00 Brīvības laukumā pie Tukuma pilsētas vēstures muzeja "Pils tornis" tiks kurināts piemiņas ugunskurs, pie kura barikāžu dalībnieki, kā arī citi interesenti aicināti dalīties atmiņās par 1991.gada notikumiem. Pasākums būs kā improvizēta radio pārraide, kas būs dzirdama visā Brīvības laukumā. Visi tiks cienāti ar siltu tēju. Adrese: Brīvības laukums 19a, Tukums. Vairāk informācijas pa tālruni 25622131, www.tukumamuzejs.lv

"Stinšu svētkiem" par godu Liepājā tiek gatavoti īpaši zivju ēdieni

21.janvārī Liepājā notiks pasākums ģimenēm un bērniem "Stinšu svētki", kas apmeklētājus pulcēs jau trešo gadu pēc kārtas. Lai liepājniekiem un pilsētas viesiem tiktu piedāvāta pēc iespējas plašākas atpūtas iespējas pasākumā, programma papildināta ar vairākām interesantām un nebijušām aktivitātēm*.

Daļēji atcelts aizliegums atrasties uz Rīgas ūdenstilpņu ledus

Ņemot vērā laikapstākļus un meteoroloģiskās prognozes, Rīgas pilsētas izpilddirektors izdevis rīkojumu, ar kuru no 12. janvāra atcelts aizliegums atrasties uz vairāku ūdenstilpju ledus:

Aktīva ziemas nedēļas nogale ar Sniega dienu Tukuma apkārtnē

Šajā nedēļas nogalē daudzviet Latvijā, kā arī citās valstīs, tiek atzīmēta "Pasaules sniega diena". Šo ikgadējo festivālu, iedibinājusi Starptautiskā Slēpošanas federācija ar mērķi, lai bērni un pieaugušie iepazītu un izmēģinātu visdažādākās aktivitātes uz sniega. Neatkarīgi no sniega daudzuma pasākumā visi tiek iepazīstināti ar ziemas aktivitātēm, kas dod iespēju gan pieaugušajiem, gan bērniem jautri pavadīt laiku, lai radītu iedvesmu nodarboties ar ziemas aktivitātēm arī nākotnē. Pie mums Sniega diena šogad tiek atzīmēta atpūtas kompleksā "Sveikuļi", Pūrē un Engurē.

Lemberga hūtē atjaunota sniega sega!

11. janvārī, plkst. 15:00 slēpošanas kalnā "Lemberga hūte" būs atvērta slēpošanas trase ar centrālo pacēlāju un iesācēju slēpošanas trase. Apmeklētāji varēs izmantot arī kameršļūkšanas trasi un bērnu kalniņu.

Slēpotājus šajā nedēļas nogalē gatavas uzņemt visas Siguldas un apkaimes slēpošanas trases

Arī šajā nedēļas nogalē Sigulda ir gatava uzņemt ne tikai slēpotājus, bet arī tos, kurus vilina elpu aizraujošas ainavas, iespēja ieturēt gardas maltītes vai izbaudīt kvalitatīvu SPA piedāvājumu. Siguldas novada Tūrisma informācijas centra speciālisti informē, ka, iestājoties labvēlīgiem laikapstākļiem, šajā nedēļas nogalē darbosies visas Siguldas un apkaimes slēpošanas trases.

Ar pasākumu Siguldā tiks atklāta [Ex] da Bass radio šova Party Service šī gada klubu tūre

Sestdien, 14.janvārī Siguldas klubā KAĶIS startēs ballītēm veltītā EHR radio šova Party Service klubu tūre PARTY SERVICE ON TOUR 2017. Tajā kopā ar raidījuma balsi un tūres vaininieku – labi zināmo latviešu dīdžeju un producentu [Ex] da Bass uzstāsies Vecrīgas vecākā kluba Kaļķu Vārti rezidentdīdžejs MBerg, kā arī saksofona virtuozs Sergey Boytsov. Apmeklētājus priecēs Eiropā pieprasītākā mūzika, stilīgas dekorācijas, specefekti no mūzikas iekārtu veikala Muzpro.eu un dāvanas no tūres atbalstītājiem.

Brīvdienās - aicinām slēpot CSDD Biķernieku trasē!

No šīs nedēļas apmeklētājiem tiek piedāvāta iespēja – bez maksas slēpot CSDD Biķernieku trasē.

Izbaudi ziemas priekus Tukuma pusē!

Priecīga ziņa visiem slēpošanas cienītājiem. Arī mūspusē atgriezusies ziema un slēpošanas trases nedēļas nogalē gaida savus slēpotājus. Jau no trešdienas, 4.janvāra atvērts atpūtas komplekss "Milzkalns", kurš gaida gan kalnu slēpošanas, gan snovborda cienītājus. Trases atvērtas: piektdien no 12.00 – 24.00, sestdien no 10.00 – 24.00, svētdien no 10.00 – 22.00. Atpūtas komplekss piedāvā arī 600 m garu apgaismotu distanču slēpošanas trasi, kā arī distanču aprīkojuma nomu. Adrese: "Dižkalni", Smārdes pagasts, Tukuma novads. Vairāk informācijas pa tālruni 26222333, www.milzkalns.lv

Lemberga hūtē pūš sniegu!

4. janvāra vakarā ir uzsākta sniega pūšana slēpošanas kalnā "Lemberga hūte". Vadoties pēc laika prognozēm, plānots, ka sniega segas sagatavošana turpināsies līdz 8.janvārim, kad plkst. 11:00 plānots atvērt slēpošanas trasi ar centrālo pacēlāju, iesācēju slēpošanas trasi, kameršļūkšanas trasi un bērnu ragaviņu kalniņu. Sniega sagatavošana notiek ar sešiem sniega lielgabaliem. Lietošanai sagatavots arī viss slēpošanas un snovborda inventārs un apmeklētājus gaida kafejnīca "Stenders pica".

Aktuālās ziņas

grāmatvedības pakalpojumi  apdrošināšana  lēti ceļojumi  game localization  santehniķis  autoserviss