Ventspilniekus aicina izvēlēties šlāgerfestivāla "Uz dziesmotā viļņa" populārāko dziesmu.


public. foto
Sākot ar 26.jūniju, Ventspils iedzīvotāji tiek aicināti izvēlēties savu mīļāko dziesmu, ko piedāvā šlāgerfestivāla "Uz dziesmotā viļņa" dalībnieki. "Ikviens var izvēlēties savu mīļāko dziesmu no 25 piedāvātajām – labi pazīstamajiem hītiem un mākslinieku populārākajiem skaņdarbiem.

Aptaujā tiks noskaidrota populārākā dziesma, un 6.jūlija vakarā Ventspilī, Reņķa dārzā, tiks nosaukta uzvarētājdziesma, par kuru būs nobalsojis visvairāk cilvēku un kas saņems ventspilnieku simpātiju balvu – īpašu dāvanu no Ventspils pilsētas. Tādēļ aicinām būt aktīviem, par savu mīļāko dziesmu balsojot portālā www.ventspils.lv, kur ir pieejams dziesmu saraksts (nobalsot nevarēs vienīgi par koncerta īpašajiem viesiem Jāni Lūsēnu, Ievu Sutugovu, grupu “Neaizmirstulītes”, Uģi Rozi un Žoržu Siksnu).” Kā norāda pasākuma rīkotāji, ja nu gadījumā kāda dziesma nav pazīstama, to ir iespēja noklausīties konkrētā mūziķa profilā sociālajos tīklos, straumēšanas vietnē “Spotify” vai YouTube.

Aicinām izvēlēties šlāgerfestivāla ‘’Uz dziesmotā viļņa ‘’ ventspilnieku mīlētāko dziesmu! Balsot var 1 reizi 24 stundās no vienas IP adreses līdz 5. jūlijam plkst. 24.00.

https://www.ventspils.lv/lat/aptauja/70-aicinam-balsot-par-slagerfestivala-uz-dziesmota-vilna-ventspilnieku-miletako-dziesmu

Atgādināsim, ka 6.jūlijā plkst.20.00 Ventspilī, Reņķa dārzā, ikviens aicināts apmeklēt šlāgerfestivālu “Uz dziesmotā viļņa”, kurā visu laiku iecienītākās estrādes melodijas izpildīs vairāk nekā 30 populāri dziedātāji un grupas, savukārt muzikālo priekšnesumu starplaikos apmeklētājus priecēs harizmātiskie pasākuma vadītāji – Latvijas Nacionālā teātra aktrise Marija Bērziņa un Dailes teātra aktieris Ģirts Ķesteris.

Festivālā populāri dziedātāji un grupas – Andris Baltacis, Jānis Moisejs, brāļi Ziemeļi, Liene Šomase, Kaspars Markševics, Ineta Rudzīte, Ainars Bumbieris, Tihovsku ģimene, māsas Legzdiņas, Rikardions, Aigariņš, grupas “Zeļļi”, “Neaizmirstulītes”, “Mākoņstūmēji”, “Crazy Dolls”, “Dvinskas muzikanti”, “Bruģis”, “Klaidonis”, „Dakota” “Vēja runa”, “Tālbraucēji”, “Zaļā galma kapela”, „Dobeles zemessargi”, “Lauku muzikanti” u.c. – izpildīs savas populārākās dziesmas. Festivāla īpašie viesi būs komponists Jānis Lūsēns, kurš šogad atzīmē 60 gadu jubileju, kā arī dziedātāji Uģis Roze, Ingus Pētersons, Žoržs Siksna un Laimis Rācenājs & Neaizmirstulītes. Pēc pusnakts zaļumballi spēlēs grupa „Dakota”. Šlāgerfestivālā būs arī vairāki pārsteigumi, kas šobrīd vēl netiek atklāti.

“Patiess prieks, ka Ventspilī atgriežas šlāgermūzika, kas bija labi iedzīvojusies Ventspils pilsētas daudzveidīgajā piedāvājumā. Domājot par kultūras politiku pilsētā, respektējam dažādas muzikālās gaumes dažādām mērķauditorijām. Laipni uzņemsim gan populāros māksliniekus, gan ikvienu pasākuma apmeklētāju. Patīkamu atpūtu Ventspilī!” par gaidāmo šlāgerfestivāla norisi Ventspilī ir iepriecināts pilsētas mērs Aivars Lembergs.

Pasākuma laikā Reņķa dārzā darbosies bārs, būs pieejams alus, atspirdzinoši dzērieni, kokteiļi, gardi ēdieni, mājražotāju produkcija un amatnieku izstrādājumi.

Biļetes uz koncertu var iegādāties “Biļešu Paradīzes” kasēs un internetā www.bilesuparadize.lv

Pirmās 500 biļetes – 8 EUR, iepriekšpārdošanā – 10 EUR, pēc 25.jūnija 12 EUR. Bērniem un pensionāriem, uzrādot personu apliecinošu dokumentu – 6 EUR.

Aicinām biļetes iegādāties laikus. Vietu skaits ierobežots!

Ventspils pilsētas domes Kultūras centrs
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  dziļurbums