Rīgas domē viesojās UEFA, Latvijas Futbola federācijas un Eiropas U 19 telpu futbola čempionāta rīkotāji


public. foto
Otrdien, 10.septembrī, pie Rīgas domes priekšsēdētāja Oļega Burova viesojās UEFA, Latvijas Futbola federācijas, Latvijas Telpu futbola asociācijas un Eiropas U19 telpu futbola čempionāta dalībnieku pārstāvji.


public. foto

Tikšanās laikā klātesošie pārrunāja ar šobrīd Rīgā notiekošā UEFA U 19 Eiropas čempionāta saistītos jautājumus, uzsverot, ka šis ir vēsturisks sporta notikums Latvijas futbolam, telpu futbolam un valsts galvaspilsētai Rīgai. Latvijas Telpu futbola asociāciju šajā pasākumā pārstāvēja tās prezidents Vadims Ļašenko, valdes priekšsēdētāja vietnieks Arturs Gaidels un biroja vadītāja Tamāra Kabakova. Savukārt Latvijas Futbola federāciju pārstāvēja tās prezidents Kaspars Gorkšs.


public. foto


public. foto

Rīgas domes priekšsēdētājs Oļegs Burovs pateicās UEFA par uzticēšanos Latvijas Futbola federācijai rīkot šāda augstākā līmeņa turnīra rīkošanu Rīgā. Redzot, kādu iespaidu uz telpu futbolu un arī futbolu kā tādu atstāj šāda turnīra rīkošana, Burovs norādīja, ka Rīgas dome ir ieinteresēta palīdzēt visām iesaistītajām pusēm rīkot starptautiskos turnīrus Rīgā arī nākotnē. Klātesošie savā starpā vienojās, ka Latvija šobrīd vairāk atpazīstama ar panākumiem basketbolā, taču nākotnē būtu izcili iegūt starptautisku atpazīstamību arī caur futbolu un telpu futbolu.

Publicitātes foto: https://failiem.lv/u/rxynxuey

Savukārt UEFA telpu futbola departamenta menedžeris Laurents Morels vēlējās atzīmēt, ka visas septiņas uz Rīgu ieradušās komandas ir ļoti gandarītas ar turnīra organizāciju un Latvijas galvaspilsētas viesmīlību. Rīgā ir radīti visi apstākļi, lai uzņemtu augstākā līmeņa UEFA sacensības.

 

Rīgas domes Sabiedrisko attiecību nodaļa
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  dziļurbums