Šodien durvis ver jau trešais "Maxima" veikals oktobrī


public. foto
Izvēršot piemājas veikalu tīklu Rīgas apkaimē, šodien, 17. oktobrī, durvis vēris jauns "Maxima X" veikals Gaigalas ielā 29, Bolderājā. "Maxima Latvija" kopējās investīcijas veikala izbūvē un tā apkaimes labiekārtošanā ir vairāk nekā 2,5 miljoni eiro.

“Mūsu ērti pieejamo un mūsdienīgo piemājas veikalu tīklu Rīgas apkaimē šodien ir papildinājis jauns “Maxima X” veikals Bolderājā. Jaunās “Maxima X” atvēršana ir būtisks ieguvums ne tikai Bolderājas un tās apkārtnes iedzīvotājiem, kuri varēs ikdienas un svētku pirkumus veikt modernā veikalā ar plašu sortimentu, bet būtisks ieguvums arī apkaimes sakārtošanai. Vietu, kur līdz šim atradās pļava, nu ir nomainījusi gaumīga veikala ēka ar labiekārtotu teritoriju, kurā apkārtnes iedzīvotājiem ir patīkami uzturēties. Īpaši ir padomāts par ģimenēm ar bērniem, jo teritorijā pie “Maxima” veikala ir izveidots bērnu rotaļu laukums, kas gaidīs gan veikala pircējus, gan citus iedzīvotājus,” stāsta “Maxima Latvija” valdes locekle Kristīne Āboltiņa.

Kopējā ēkas platība ir 1816 m2. “Maxima X” veikala tirdzniecības zāles platība ir 1229 m2, savukārt palīgtelpu - 401 m2. Ēkas koplietošanas zona aizņem 81 m2, bet vēl 106 m2 atvēlēti nomniekiem.

Veikala iekārtojumā ir domāts gan par pircēju ērtībām, gan patīkamu darba vidi veikala 30 darbiniekiem. Veikalam ir izveidota jauna piegādes zona ar pilnībā slēgtu jumtu, tādejādi nodrošinot ērtu darbu rampā neatkarīgi no laika apstākļiem.

Visā ēkā ir rūpīgi domāts par videi draudzīgiem un ilgtspējīgiem risinājumiem. Telpās ir uzstādīts energoefektīvs LED apgaismojums, kuru iespējams regulēt atbilstoši veikala zonējumam. Tāpat ir uzstādīta jaunās paaudzes energoefektīva tehnoloģiskā aukstuma sistēma un energoefektīvas ventilācijas iekārtas.

Jaunā veikala ēka izceļas ar īpašiem LED fasādes risinājumiem. Ērtai piebraukšanai pie jaunuzceltās veikala ēkas ir izveidota jauna autostāvvieta.

“Maxima Latvija” veikalu tīkla izvēršanā un klientu iepirkšanās pieredzes uzlabošanā 2019.gadā plāno veikt investīcijas vairāk nekā 34 miljonu eiro apmērā, atverot vairākus jaunus lielformāta veikalus, virkni mazā formāta veikalu, kā arī pilnībā rekonstruējot 10 esošos veikalus, daļu no tiem būtiski paplašinot.

Par SIA „Maxima Latvija”:

SIA "Maxima Latvija" ir mazumtirdzniecības tīkls ar 168 veikaliem Latvijā, no kuriem 131 ir “X” formāta veikali, 24 ir “XX” un septiņi ir “XXX” formāta veikali, kā arī seši ir "Maxima Express" veikali. Šogad "Maxima" ir kļuvusi arī par elektromobilitātes līderi Ziemeļeiropā, ieviešot ar litija jona akumulatoriem darbināmus krāvējus un videi draudzīgu tehnoloģiju, kas vienkāršo darbinieku ikdienas darbu un padara to krietni ērtāku. Uzņēmuma veikalos strādā aptuveni 7500 profesionāļi, uzņēmumam ir divi loģistikas centri un interneta pārtikas preču veikals barbora.lv. "Maxima" veikali sortimentā Latvijā ir līdz pat 60 000 produktu. "Maxima" turpina paplašināt vietējo produktu sortimentu un piegādā tos no lauksaimniekiem, zemniekiem, vidējiem un mazajiem uzņēmumiem, kā arī amatniekiem, kuri atrodas tuvu pircēju dzīvesvietām. Uzņēmums ir daļa no holdinga kompānijas "Maxima Grupe", kas ir lielākais mazumtirdzniecības tīkls un darba devējs Baltijas valstīs ar vairāk nekā 30 000 darbinieku piecās valstīs (Lietuvā, Latvijā, Igaunijā, Polijā un Bulgārijā).

SIA "Maxima Latvija"
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  dziļurbums