5 žurnāli Latvijā, kas jālasa katrai sievietei


grāmatžurnāls -I’mperfekt
Sievietes ir žurnālu cienītājas, tas ir fakts. Žurnāls, ko var šķirstīt un sajust rokās, joprojām ir neatņemama dzīves sastāvdaļa lielai daļai Latvijas sieviešu. Par to liecina vien tas, ka preses stendos sieviešu žurnālu izvēle ir tiešām ļoti plaša. Sievietēm žurnālu abonēšana un pirkšana ir neatņemams rituāls, no kā viņas nav gatavas atteikties pat interneta laikmetā.

Izvēlēties piecus žurnālus, ko ieteikt lasīt ikvienai sievietei, nemaz nav viegls uzdevums. Tomēr šajā sarakstā par prioritāri izvēlēts žurnāla saturs un pievienotā vērtība, jo sievietēm žurnāls ir kā mazā bībele, kā dzīves rokasgrāmata, kā iedvesma un atbalsts. Ko un kāpēc no preses plauktā redzamajiem žurnāliem vajadzētu izvēlēties Latvijas sievietei?

  1. Žurnāls “Ieva”

Žurnāls “Ieva” jau ir klasiska. Tas spējis nemainīgi noturēt vadošās pozīcijas abonementu un lasītāju skaita ziņā jau daudzus gadus. Tieši šogad žurnālam aprit 20 gadi, jo pirmais numurs tika izdots 1997. gada 10. septembrī. Un joprojām aptaujas uzrāda, ka žurnāls “Ieva” ir viens no mīlētākajiem sieviešu vidū.

Kā gan šim preses izdevumam tas izdodas? Svarīgs faktors noteikti ir tas, ka vienā iknedēļas žurnālā ir apvienotas dažādas sievietei aktuālas tēmas — sirdslietas, bērni, modes aktualitātes, arī praktiski padomi un finanses, vienmēr ir viena vai vairākas lieliskas intervijas ar spilgtam personībām. Un nobeigumā lielisks humors un horoskopi. Ko gan vairāk sieviete var vēlēties ik trešdienu saņemt savā pastkastītē vai iegādāties kioskā? Nesen žurnālam “Ieva” pievienojusies jauna redaktore — Gundega Bičevska, kura jau paspējusi žurnāla lappuses papildināt ar savām idejām.

Varbūt citu sieviešu žurnālu abonēšana nav tik aktīva, tos vairāk pērk, bet tieši žurnāls “Ieva” ir viens no līderiem arī abonēto preses izdevumu kategorijā.

  1. Žurnāls “Una”

Žurnāls “Una” ir viens no biezajiem un pamatīgajiem sieviešu žurnāliem, kas plauktā pamanāms ar saviem glancētajiem vākiem un izteiksmīgajām vāka personību fotogrāfijām. Šim žurnālām ir savs raksturs un noskaņa. Tas runā par dažādiem sievietes dzīves aspektiem, skar arī intīmas un delikātas tēmas — attiecības, seksuālā dzīve, jūtu pasaule. Žurnāla lappusēs vienmēr ir vairākas pamatīgas intervijas ar personībām, kas tajā brīdī sabiedrībā ir viedokļu līderi, spoži savā profesijā, celmlauži kādā jomā vai sabiedrības domāšanā.

Arī žurnāls “Una” savus lasītājus priecē jau 20 gadus. Un žurnāls ir spējis saglabāt savu augsto kvalitātes latiņu, visu laiku arī pielāgojoties laikmeta tendencēm. Tā kā tas ir tik pamatīgs, ka vienā piegājienā nav iespējams izlasīt, tad ir pilnīgi pietiekami, ka tas iznāk reizi mēnesī.

Žurnāla abonements arī var būt jauka dāvana sievietei Ziemassvētkos vai jebkura citā svētku dienā. Žurnālu abonēšana skaistas dāvanu kartes formātā ērti un ātri pieejama dāvanu servisā Lieliska Dāvana.


grāmatžurnāls -I’mperfekt

  1. Grāmatžurnāls “I’mperfekt”

Grāmatžurnāls “I’mperfect” ir kaut kas jauns un svaigs, kas sevi pieteicis tikai nesen, bet jau guvis milzīgu interesi un arī labākās atsauksmes. Tā kā grāmatžurnāls iznāk tikai reizi ceturksnī, tad aizrautīgās lasītājas nespēj vien sagaidīt nākamo izdevumu. Grāmatžurnāls visvairāk tiek slavēts par tā lielisko saturu.

Tas ir par sajūtām, domām, emocijām, par to ikdienas mazāk redzamo pusi, kas slēpjas aiz dežūrsmaida un perfekta apģērba. Šis žurnāls noteikti skatās dziļāk. Un nebaidās no drosmīgām domām. Rakstus žurnālam gatavo dažādas spilgtas personības, sievietes, kurām ir, ko teikt. Šis žurnāls pat ir atsvaidzinājis tradīciju publicēt kādu oriģinālliteratūras darbu turpinājumos. Autore, kuru piedāvā “I’mperfect”, ir Karīna Račko, jau popularitāti ieguvušā romāna “Saplēstās mežģīnes” autore. Bet žurnāla lappusēs lasāms kaut kas pavisam svaigs no viņas.

Žurnāls atšķiras arī ar vizuālo konceptu. Tā vāku rotā nevis kādas slavenības smaids, bet gan māksliniecisks attēls, zīmējums, kas katrai lasītājai var nozīmēt kaut ko citu. Kopā ar žurnālu lasītājas saņem arī kādu vērtīgu tematisko pielikumu.

  1. Žurnāls “OK”

Žurnāls “OK” gan nav nekāds veterāns, bet nav arī nekas jauns. Lai gan sākumā nebija pārliecības, ka tas noturēsies konkurences apstākļos, tas veiksmīgi atradis savu nišu un stabilu lasītaju loku. Tas izceļas ar pozitīvo un sievišķīgo noskaņu. Tā kā žurnāls ar šādu nosaukumu iznāk arī citās valstīs, tad arī Latvijas žurnāla saturā tiek kombinēts mūsu pašu žurnālistu veikumu ar rakstiem, ko sagatavojušas citu valstu redakcijas.

Saturs ir tiešām daudzveidīgs un vienmēr aktuāls, jo vienmēr ir atsauces un refleksijas par to, kas notiek sabiedriskajā un kultūras telpā, ir sarunas ar interesantiem cilvēkiem, dzīvesstila sadaļa, raksti par skaistumu, fitnesu, diētām. Un pat atsevišķa sadaļa māmiņām. Ko gan vēl var vēlēties vienā žurnālā? Ja žurnālu abonēšana nākamajam gadam jums vēl aktuāla, tad neaizmirstiet par “OK”.

  1. Žurnāls “Cosmopolitan”

“Cosmopolitan” ir vislabāk pārdotais žurnāls pasaulē. Un tas iznāk arī Latvijā jau ilgu laiku. Tam ir stabils lasītāju loks. Pārsvarā “Cosmopolitan” lasa tieši jaunietes un gados jaunas sievietes, tomēr žurnāla saturs ir aktuāls jebkurai sievietei, jo zinām taču, ka dāmas gadus neskaita. Žurnāls vienmēr ir aktualitātes virsotnē visā, par ko runā — attiecības, mode, kosmētika, intīmā dzīve. Žurnāla lappusēs ir atklātība un drosmīgi viedokļi, kas ļauj smelties sievietēm pārliecību par sev. Katra sieviete pati ir savas dzīves noteicēja!

 

 

iMarketing Group, SIA
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  granulu katli