Valsts prezidents ar Facebook, Google un Microsoft pārstāvjiem pārrunā digitālo tehnoloģiju ietekmi ....


Foto autors: Ilmārs Znotiņš, Valsts prezidenta kanceleja.
Valsts prezidents ar Facebook, Google un Microsoft pārstāvjiem pārrunā digitālo tehnoloģiju ietekmi un starptautisku regulējumu nepieciešamību

15. februārī Valsts prezidents Egils Levits Minhenes drošības konferences laikā tikās ar Facebook viceprezidentu starptautisko attiecību un informācijas jautājumos Niku Klegu (Nick Clegg), Google Eiropas valstu pārvaldes informācijas un politikas nodaļas vadītāju Aneti Kroiberi-Rīlu (Annette Kroeber-Riel) un Microsoft prezidentu un Juridiskās nodaļas vadītāju Bredu Smitu (Brad Smith).

E. Levits ar uzņēmumu vadības pārstāvjiem pārrunāja digitālo tehnoloģiju ietekmi uz sabiedrību un uzsvēra nepieciešamību sākt diskusijas par regulējumiem, kas nodrošinātu šo tehnoloģiju pozitīvo pienesumu, bet vienlaikus novērstu negatīvās sekas uz demokrātiju un cilvēka brīvību.

Tāpat Valsts prezidents uzvēra Latvijas ievērojamo pieredzi un gatavību aktīvi piedalīties šajā diskusijā un ar gandarījumu atzīmēja, ka arī globālie interneta koncerni atzīst šādu regulējumu nepieciešamību.

Valsts prezidenta kanceleja
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  dziļurbums