Parakstīti starpvalstu vienošanās nosacījumu papildinājumi 800 MHz un 2100 MHz radiofrekvenču joslās


public. foto
No š.g. 15. līdz 17. oktobrim Maskavā norisinājās Latvijas un Krievijas starpvalstu sakaru administrāciju sarunas par radiofrekvenču koordināciju pierobežā. Latviju pārstāvēja VAS "Elektroniskie sakari" un Latvijas Republikas Satiksmes ministrijas Sakaru departamenta pārstāvji.

Tikšanās laikā tika apspriesta 450 MHz, 700 MHz, 800 MHz, 900 MHz, 1500 MHz, 1800 MHz, 2100 MHz, 3,6 GHz radiofrekvenču joslu koordinēšana un izmantošana pierobežā. Tā pat tika apspriestas izmaiņas Radionoteikumos, gatavojoties Pasaules radiosakaru konferencei (WRC-19), kas norisināsies no š.g. 28. oktobra līdz 22. novembrim, Ēģiptē. Arī Pasaules radiosakaru konferencē piedalīsies pārstāvji no VAS “Elektroniskie sakari”.


public. foto

Sanāksmes laikā tika parakstīti starpvalstu vienošanās nosacījumu papildinājumi 800 MHz un 2100 MHz radiofrekvenču joslās. Pēc to apstiprināšanas Krievijas Federācijas sakaru administrācijā jaunie nosacījumi varēs tikt piemēroti mobilo tīklu plānošanā un ļaus operatoriem ātrāk izvērst sakaru tīklus pierobežā ar Krieviju. Papildus tika sagatavoti divi nolīgumu projekti par jaunu sistēmu ieviešanu 450 MHz un 1800 MHz joslās. Puses arī vienojās veikt sistēmu saderības pētījumus noteiktos termiņos ar mērķi veicināt jaunu vienošanās noslēgšanu citās radiofrekvenču joslās.

Par VAS ES

VAS ES ir valsts akciju sabiedrība, kas nodrošina ierobežoto resursu - radiofrekvenču spektra un numerācijas - drošu un kvalitatīvu pārvaldību, radot priekšnosacījumus elektronisko sakaru tirgus attīstībai atbilstoši sabiedrības un valsts interesēm. Vairāk: http://www.vases.lv/

VAS “Elektroniskie sakari”
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  dziļurbums