Noslēdzies testēšanas automatizācijas hakatons Laurus plūca uzņēmuma If P&C Insurance pārstāvētā komanda IFelse


public. foto
Vakar, 8. oktobrī, kopstrādes telpās Teikums norisinājās Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras (LIAA), Latvijas Informācijas un komunikācijas tehnoloģijas asociācijas (LIKTA) un Latvijas Informācijas tehnoloģiju klastera rīkotais testēšanas automatizācijas hakatons. Hakatonā uzvarēja komanda ar nosaukumu IFelse, kas īsā laika posmā parādīja spēcīgākās zināšanas un spējas testēšanas automatizācijas uzdevumu risināšanā.

Otrdien kopstrādes telpās Teikums pulcējās vairāk kā 30 testēšanas automatizācijas profesionāļi un entuziasti, kuri pieredzējušu mentoru pavadībā risināja dažādus ar testēšanu saistītus uzdevumus, izstrādāja testēšanas plānu, kā arī pierādīja savas prasmes un zināšanas, kas nepieciešamas, lai veiksmīgi nodrošinātu nepieciešamo kvalitāti testēšanas automatizācijas procesā. Hakatona noslēgumā dalībnieki prezentēja savu veikumu hakatona žūrijai, kura izvērtēja visu komandu darbu un sasniegtos rezulātus, un pēcāk izvēlējās spēcīgāko komandu, kura savā īpašumā ieguva vērtīgas balvas no SIA Tet. Hakatonā uzvarēja uzņēmuma If P&C Insurance komanda IFelse, kuras sastāvā bija Natālija Katsaluska (Natallia Khatsialouskaya), Sergejs Solopovs un Kaspars Kočāns.

“Dalība šādos pasākumos ļauj pārbaudīt ne tikai savas zināšanas un gūt jaunas idejas no citiem hakatona dalībniekiem, bet arī nostiprināt komandas attiecības, kā arī pārbaudīt kādas ir mūsu katra stiprās un vājās puses. Hakatonā ir jāstrādā ātri, kas nozīmē, ka var gadīties arī kāda stresa situācija, kas ir lielisks treniņš darba ikdienai,” stāsta uzvarētāju komandas IFelse pārstāvji.

 

Hakatona organizētāju mērķis ir uzdevumus maksimāli pietuvināt reālajai projekta gaitai, lai šādā veidā pasākuma dalībnieki iegūtu iespēju pārbaudīt savas iemaņas problēmu risināšanā, kā arī mācīties no citiem dalībniekiem. Testēšanas hakatona laikā dalībniekiem palīdzēja Rīgas Testēšanas automatizācijas kluba (Riga Test automation club) pārstāvji Vjačeslavs Lukaševičs un Andrejs Kalnačs, kā arī pieredzējuši testēšanas profesionāļi no Accenture - Konstantīns Pletenevs un Jurijs Grigorjevs. Žūrijā piedalījās arī neatkarīgs un starptautiski zināms pārstāvis Aleksandrs Puškarevs (Alexander Pushkarev), kurš IT nozarē darbojas jau gandrīz piecpadsmit gadus.

 

“Testa automatizācijas hakatons sniedz iespēju līdzīgi domājošiem cilvēkiem apmainīties ar zināšanām, pārbaudīt spēju sadarboties, kā arī ļauj izbaudīt sacensību garu. Tieši sacensību gars hakatona laikā palīdz domāt radoši un ļauj demonstrēt unikālas prasmes, lai ļoti īsā laikā atrisinātu dažādas sarežģītas testēšanas problēmas. Piedaloties šādos hakatonos, dalībnieki iegūst jaunas zināšanas un idejas, kuras pēc tam var aktīvi izmantot darba ikdienā, lai uzlabotu pakalpojumus vai radītu jaunus risinājumus,” papildina Accenture Latvia Testēšanas nodaļas vadītājs Jurijs Grigorjevs.

Pēc hakatona 10. oktobrī Latvijas Nacionālajā bibliotēkā norisināsies Baltijā vadošā testēšanas profesionāļu konference TAPOST 2019. Konferences laikā Rīgā pulcēsies simtiem starptautisku dalībnieku un augsta līmeņa testēšanas un programmas izstrādes ekspertus no visas pasaules.

Par konferenci plašāka informācija pieejama šeit: www.tapost.org/

Kristīne Šeiko // ETHOS
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  dziļurbums