Dienesta viesnīcā Saldus pusē trīs skolēni, iespējams, atradušies narkotisko vielu ietekmē


foto;Ventas Balss
Pagājušajā nedēļā Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes Saldus iecirkņa amatpersonas sadarbībā ar Valsts ieņēmumu dienesta Muitas pārvaldes kinologiem veica pārbaudi dienesta viesnīcā Saldus iecirkņa apkalpojamā teritorijā ar mērķi pārbaudīt, vai nenotiek nelikumīga narkotisko vielu aprite – lietošana, glabāšana un realizācija.

Suņi norādīja uz trīs audzēkņiem dienesta viesnīcā, kuri, iespējams, ir lietojuši narkotiskās vielas. Lai noteiktu šo faktu, personas tika nogādātas ekspertīzes veikšanai un Valsts policijā par notikušo ir uzsāktas administratīvās lietvedības. Jaunieši, uz kuriem norādīja suņi ir vecumā no 15 līdz 17 gadiem, to starpā ir viena meitene. Tāpat Valsts policijas amatpersonas ar kinologiem devās uz atpūtas vietu Saldū, kur suns norādīja uz 24 gadus vecu vīrieti, kurš, iespējams, atradās narkotisko vielu ietekmē. Arī viņš tika nogādāts medicīnas iestādē pārbaudes veikšanai. Šobrīd Valsts policijā par notikušo ir uzsāktas četras administratīvās lietvedības.

Saskaņā ar Latvijas Administratīvo pārkāpumu kodeksu, par narkotisko vai psihotropo vielu neatļautu iegādāšanos vai glabāšanu nelielā apmērā bez nolūka tās realizēt vai par narkotisko vai psihotropo vielu neatļautu lietošanu izsaka brīdinājumu vai uzliek naudas sodu līdz 280 eiro.

Šāda veida pārbaudes notika iepriekš un tiks veiktas arī turpmāk. Valsts policijas izsaka pateicību Valsts ieņēmumu dienesta Muitas pārvaldei par sadarbību.

VP Kurzemes reģiona pārvalde
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  dziļurbums