Vecpuišu ballīte pie GUNSnLASERS - dāvana no Pica Lulū


Foto: GUNSnLASERS
Vai Tev jāorganizē vecpuišu ballīte? Izvēlies azartu un kārtīgi sadod vecpuisim peintbola mačā kādā no GUNSnLASERS izklaides parkiem! Turklāt spēlēm, kas notiek līdz 14.07.2019. (ieskaitot) ir garšīga dāvana no Pica Lulū. Uzzini vairāk par akcijas noteikumiem un nāc izklaidēties!

Vecpuišu ballītes akcija GUNSnLASERS izklaides parkos

Visām vecpuišu ballītes grupām, kas spēlē peintbolu no 27.05.2019. līdz 14.07.2019. (ieskaitot) GUNSnLASERS Andrejsalas vai Mežaparka izklaides parkā, tiek pasniegta dāvana no picērijas Pica Lulū. Vairāk par akcijas nosacījumiem lasi ŠAJĀ mājaslapā!

Dāvanu kupons tiks izspēlēts kādā aizraujošā misijā, tādēļ azarts būs liels, lai iegūtu garšīgo balvu. Turklāt GUNSnLASERS instruktoriem ir prātā arī citi vecpuišu ballītes uzdevumi, kas uzdzīs adrenalīnu ikvienam spēlētājam. Esi gatavs kārtīgai cīņai?

https://www.youtube.com/watch?v=hzUePsN8uQA

Kuru peintbola parku izvēlēties?

Vecpuišu ballīte nav iedomājama bez peintbola spēles. Tā ir klasika, kas obligāti jāiekļauj dienas plānā. Izvēlies sev ērtāko lokāciju:

 • Andrejsala (Andrejostas iela 8A) – divi peintbola āra laukumi kādreizējā elektrospēkstacijas teritorijā. Urbāna vide ar dažādām celtnēm, stilizētu baznīcu un karoga mastu. Pieejama arī malkas pirts un vasaras namiņš atpūtai, kā arī piknika vietas ar grilu un nojumi;
 • Mežaparks (Viestura prospekts 2) – pieci peintbola āra laukumi senā PSRS kara bāzes teritorijā. Meža vide ar kokiem, nelielām ielejām un uzkalniem, kā arī dažādiem šķēršļiem un kara laika ēkām. Ir pieejamas piknika vietas ar jumtiņu, kā arī grili ar iesmiem un restēm.

Abi atpūtas parki ir ērti sasniedzami ar sabiedrisko transportu, kā arī privāto auto. Parku teritorijā ir plašas autostāvvietas bez maksas. Ja vēlies uzzināt vairāk par spēļu laukumiem, ienāc TE!

Rezervē spēli sev vēlamā datumā:

GUNSnLASERS strādā katru dienu (arī vēlu vakaros), tādēļ pasākumu būs iespējams noorganizēt jebkurā Tev ērtā laikā atbilstoši spēļu noslogotības grafikam!


Foto: GUNSnLASERS

Padomi, lai vecpuišu ballīte notiktu ar vērienu

Vecpuišu ballīte ir svētki ne tikai topošajam vīram, bet visiem viņa draugiem. Ne velti pēc šīs dienas vēl ilgi gribas pārrunāt dienas spraigākos momentus. Lai pasākums noritētu veiksmīgi, ņem vērā šos noderīgos padomus!

Buss ar šoferi

Ja dienas gaitā ir plānots doties garākā izbraucienā, vērts noīrēt busu ar šoferi, lai pa ceļam visi esat vienā automašīnā. Pa ceļam noteikti ir jāsagatavo tematiski vecpuišu ballītes uzdevumi, lai sagatavotu draugu laulības dzīvei.

Ēdieni un dzērieni

Diena paskrien ļoti ātri, tādēļ laika un naudas taupīšanas nolūkos vērts nopirkt ēdienu pašiem nevis katru ēdienreizi ieturēt krodziņā. Sagatavotās uzkodas varat ēst pa ceļam automašīnā vai arī atpūtas pauzē sarīkot pikniku.

Idejas uzkodām:

 • dažādi salāti
 • aukstās gaļas plates
 • siera plates
 • maizītes vai picas
 • čipsi, sāļie riekstiņi

Varat lūgt palīdzību savām otrajām pusītēm, jo sievietes pratīs sagatavot gardas un sātīgas uzkodas.

Nakšņošana

Vecpuišu ballīte ir pēdējais brīdis, kad vēl kārtīgi pasēdēt tikai veču kompānijā. Ja neesat klubu un bŗu cienītāji, noīrē visiem kempinga mājiņu pie ezera. Tur varēsiet makšķerēt, ieiet pirtī, grilēt gaļu un uzspēlēt futbolu vai volejbolu.


Foto: pexels.com

Vērienīga sagaidīšana

Pārsteidziet vecpuisi jau no paša rīta, izspēlējot komisku nolaupīšanu no viņa paša mājokļa. Te noteikti jālūdz palīdzība drauga līgavai, lai jūs droši tiktu iekšā un būtu pārliecība, ka viņam ir sagatavotas visas līdzi nepieciešamās mantas.

Draugam paziņojiet vēlāku laiku, cikos viņam ir jābūt gatavam, bet paši ierodaties ne vēlāk kā 30 minūtes pirms šī norādītā laika. Padomājiet par zagļiem atbilstošiem kostīmiem un sejas maskām!

Smieklīgs kostīms/tērps

Šī tradīcija gan lēnām sāk izzust, jo ne pats vecpuisis, ne arī viņa draugi negrib pazemot topošo vīru, liekot viņam satigāt pa ielu komiskā un uzmanību piesaistošā tērpā, piemēram, cāļa vai vienradža kostīmā.

Ja tomēr kaut kādā veidā vēlaties izcelt dienas galveno varoni, varat vienoties par tematiku, piemēram:

 • Casual stils – visiem džinsa bikses, melni krekli draugiem un balts krekls vecpuisim;
 • Havaju stils – visiem izvēloties puķainus kreklus un vecpuisim iekarinot kaklā puķu virteni;
 • Jūrnieku stils – strīpaini krekli un vecpuisim kapteiņa cepure;
 • Armijas stils – vienkrāsainas bikses, kamuflāžas krekli visiem un vecpuisim ķivere vai stilizēta bruņu veste, kurā var ielikt dzērienu bundžas.

Ja galvenās kategorijas ir noorganizētas, tad jāizdomā smieklīgi vecpuišu ballītes uzdevumi. Te noteikti ņemat vērā topošā vīra vēlmes, jo galu galā šī ballīte ir par godu viņam.


Foto: GUNSnLASERS

Vecpuišu ballītes uzdevumi

Vecpuišu ballīte topošajam vīram ir īsts izaicinājums, jo jātiek galā ar uzdevumiem, ko draugi ir izdomājuši. Šī ballītes sadaļa prasīs visilgāko sagatavošanās laiku, bet bez tās iztikt nevar. Ņem piemēru no šiem uzdevumiem!

Cik daudz Tu zini par savu topošo sievu?

Pārbaudiet, vai jūsu draugs zina gana daudz par savu līgavu! Iepriekš sagatavojiet aptuveni 10 jautājumus un noskaidrojiet atbildes no topošās sievas. Pēc tam jautājumus uzdodiet vecpuisim bez atbilžu variantiem.

 

Idejas jautājumiem:

 1. Kāda ir viņas acu krāsa?
 2. Kāda ir viņas patiesā matu krāsa?
 3. Kādus pulciņus viņa apmeklēja vidusskolā?
 4. Kādā mīļvārdiņā viņu bērnībā sauca vecāki?
 5. Kura ir viņas sapņu valsts?
 6. Kurš ir viņas mīļākais kokteilis?
 7. Kas bija viņas pirmā darba vieta?

Šo aktivitāti var veikt GUNSnLASERS izklaides parkos – ja viņš atbild nepareizi, katrs draugs drīkst iešaut viņam ar peintbola ieroci.

Cik daudz Tu zini par jūsu attiecībām?

Šis jau būs pavisam interesanti – vai atbildes līgavai un līgavainim patiešām sakritīs? Līdzīgi kā iepriekšējā uzdevumā izdomājiet 10 jautājumus, uz kuriem saņemat atbildes no topošās sievas. Pēc tam šos jautājumus uzdodat arī savam draugam un tad nosauciet arī līgavas atbildi.

Idejas jautājumiem:

 1. Cik gadus jau esat pāris?
 2. Kur notika jūsu pirmais randiņš?
 3. Kādas puķes viņš pirmo reizi pasniedza?
 4. Kurš pirmais atzinās mīlestībā?
 5. Ar kura vecākiem vispirms iepazinās otra pusīte?
 6. Par ko bija jūsu pirmais nopietnais strīds?

Šo uzdevumu varat nofilmēt, kas paliks kā smieklīga dāvana jaunajam pārim. Plaša diskusija ir garantēta, ja atbildes nesakritīs.

Tev nav jāorganizē vecpuišu ballīte vienam, tādēļ iesaisti arī pārējos viesus gan ideju ģenerēšanā, gan praktiskos darbos. Ieguldītais laiks būs tā vērts!

Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  dziļurbums