Ziņas | Latvija | Satiksme un ierobežojumi


Ierobežos satiksmi Gruzijas parlamenta priekšsēdētāja vizītes laikā

Saistībā ar Gruzijas parlamenta priekšsēdētāja Iraklija Kobahidzes oficiālo vizīti Latvijā no 16.janvārī tiks aizliegta transportlīdzekļu apstāšanās un stāvēšana (izņemot speciālām caurlaidēm) šādās vietās:

Par satiksmi Japānas premjerministra vizītes laikā, 13. janvārī

Sakarā ar Japānas premjerministra Šindzo Abes vizīti sestdien, 13. janvārī, vairākās vietas tiks slēgta vai ierobežota satiksme.

Uz Latvijas ceļiem darbu uzsāks 3 stacionārie fotoradari

Uz Latvijas ceļiem šonedēļ darbu uzsāks 3 jauni stacionārie fotoradari, kuri atradīsies Lēdmanē, Sakstagalā un Ozolniekos. Līdz ar to uz ceļiem kopumā darbosies 63 stacionārie fotoradari.

Filmēšanas dēļ ierobežos satiksmi Vecrīgā

Saistībā ar spēlfilmas "Oļeg" filmēšanu no 10.janvāra līdz 14.janvārim vairākās Vecrīgas ielās tiks ierobežota transportlīdzekļu satiksme.

Slēgs satiksmi Jaunmoku ielas posmā

Saistībā ar gāzes vada izbūvi no 9.janvāra līdz 19.janvārim tiks slēgta transportlīdzekļu satiksme Jaunmoku ielā, pie ēkas Jaunmoku ielā 26, virzienā uz Venstpils ielu.

Tiek uzlabota satiksmes plūsma pie topošās "Akropoles"; infrastruktūras izveidē investēs papildu 7 miljonus eiro

Šobrīd notiek intensīvs darbs pie infrastruktūras izveides topošā daudzfunkcionālā centra "Akropole" apkaimē, lai nodrošinātu ērtāku satiksmes plūsmu. Tāpēc Maskavas ielas sākumposmā būs īslaicīgi (līdz 3.februārim) satiksmes ierobežojumi. Šajā laika posmā tiks izbūvēta estakāde un iebrauktuve. Kopumā, lai uzlabotu satiksmes plūsmu "Akropoles" apkārtnē, papildus tiešajām "Akropoles" būvniecības izmaksām, attīstītāji plāno pilsētas apkārtējās infrastruktūras uzlabošanā investēt aptuveni 7 miljonus eiro.

CSDD aicina autovadītājus pievērst uzmanību vadītāja apliecības derīguma termiņam

5 gadus atpakaļ CSDD sāka izsniegt esošā parauga vadītāja apliecības. Ņemot vērā, ka to izsniegšanas sākuma posmā bija paaugstināta autovadītāju interese par jaunajām apliecībām un to, ka C un D kategoriju vadītāja apliecībām ir noteikts 5 gadu derīguma termiņš, CSDD aicina autovadītājus pievērst uzmanību vadītāja apliecības derīguma termiņam.

Piecas lietas, kas jāzina par transportlīdzekļa norakstīšanu

Ceļu satiksmes drošības direkcija (CSDD) ir apkopojusi piecas svarīgākās lietas, kas jāņem vērā, norakstot transportlīdzekli.

Slēgs satiksmi Minsterejas ielas posmā

Saistībā ar būvniecības darbiem no 1.janvāra līdz 30.jūnijam tiks slēgta transportlīdzekļu satiksme Minsterejas ielā, posmā no 11.novembra krastmalas līdz ēkai Kungu ielā 25.

Ierobežos satiksmi Maskavas ielā

Saistībā ar būvdarbiem no 3.janvāra līdz 3.februārim tiks ierobežota transportlīdzekļu satiksme Maskavas ielā, pie ēkas Maskavas ielā 257.