Ziņas | Latvija | Satiksme un ierobežojumi


Ierobežos satiksmi mākslas filmas filmēšanas laikā

Saistībā ar daudzsēriju mākslas filmas "Apžilbinātie" filmēšanu tiks aizliegta transportlīdzekļu apstāšanās un stāvēšana:

Slēgs satiksmi Eiženijas ielas posmā

Saistībā ar seguma atjaunošanas darbiem no 10.novembra līdz 16.novembrim tiks slēgta transportlīdzekļu satiksme Eiženijas ielā, posmā no ēkas Eiženijas ielā 1a līdz Ķiršu ielai.

Ierobežos satiksmi Elizabetes ielas posmā

Saistībā ar filmēšanas transporta novietošanu festivāla "Lielais Kristaps" noslēguma ceremonijas laikā no 12.novembra plkst. 7.30 līdz 13.novembra plkst. 2.30 tiks aizliegts transportlīdzekļiem apstāties un stāvēt Elizabetes ielā, 40 metru garā posmā pie ēkas Elizabetes ielā 61.

Slēgs satiksmi Grēcinieku ielas posmā

Saistībā ar celtņa montāžas darbiem 10.novembrī no plkst. 6.00 līdz plkst. 23.59 tiks slēgta transportlīdzekļu satiksme Grēcinieku ielā, posmā no ēkas Grēcinieku ielā 28 līdz Kungu ielai.

Ierobežos satiksmi Slāvu ielas posmā

Saistībā ar daudzfunkcionālā centra "Akropole" būvniecības darbiem no 5.novembra līdz 30.novembrim tiks ierobežota transportlīdzekļu satiksme Slāvu ielas posmā no Salaspils ielas līdz uzbrauktuvei uz Dienvidu tilta.

Filmēšanas laikā ierobežos satiksmi Rīgas centra ielās

Saistībā ar mākslas filmas "Nakts mantinieki" filmēšanu tiks aizliegta transportlīdzekļu apstāšanās un stāvēšana no 5.novembra plkst. 10.00 līdz 7.novembra plkst. 6.00 Riharda Vāgnera ielas labajā pusē, posmā no Gleznotāju ielas līdz Kaļķu ielai.

Filmēšanas laikā īslaicīgi ierobežos satiksmi Puškina ielas posmā

Saistībā ar mākslas filmas "Mona" filmēšanu 1.novembrī no plkst. 12.00 līdz plkst. 16.00 tiks ierobežota vai nepieciešamības gadījumā slēgta transportlīdzekļu satiksme un gājēju kustība līdz 4 minūtēm Puškina ielā, posmā no Riepnieku ielas līdz Dzirnavu ielai.

Tiks ierobežota satiksme braukšanai no Salu tilta uz Zaķu salu abos virzienos

Rīgas domes Satiksmes departaments informē, ka sakarā ar objekta "Salu tilta kompleksa, Rīgā II kārtas pārbūve" realizāciju, no šī gada 30.oktobra līdz 2019.gada 13.janvārim tiks ierobežota satiksme braukšanai no Salu tilta uz Zaķu salu abos virzienos.

Ierobežos satiksmi Krasta ielas posmā

Saistībā ar kanalizācijas oderēšanas darbiem no 30.oktobra līdz 10.decembrim tiks ierobežota transportlīdzekļu satiksme Krasta ielā, posmā no Salu tilta līdz Ogres ielai virzienā no pilsētas centra.

Šo otrdien notiks ūdensvada remontdarbi Dzirnavu ielā

30. oktobrī no pulksten 12 līdz 19 plānoti ūdensvada remontdarbi Dzirnavu ielā 48/55, 51, 60 un 62. To veikšanai tiks atslēgts ūdensvads Dzirnavu ielas posmos no Baznīcas ielas līdz Skolas ielai un no Tērbatas ielas līdz Brīvības ielai.
virtuves mēbeles
apdrošināšana  octa  koka durvis  Аренда автобусов в Мюнхене  vannu restaurācija