Ziņas | Latvija | Satiksme un ierobežojumi


Slēgs satiksmi pie ēkas Peitavas ielā 7

Saistībā ar ēkas demontāžas darbiem no 26.februāra līdz 1.aprīlim tiks slēgta gājēju kustība un transportlīdzekļu satiksme Peitavas ielā pie ēkas Peitavas ielā 7.

Filmēšanas laikā ierobežos satiksmi Dzirnavu ielā

Saistībā ar reklāmas klipa filmēšanu no 22.februāra plkst. 17.00 līdz 23.februāra plkst. 12.00 tiks aizliegta transportlīdzekļu apstāšanās un stāvēšana Dzirnavu ielas kreisajā pusē, posmā no Zaļās ielas līdz Antonijas ielai;

Ierobežos satiksmi Ukrainas parlamenta priekšsēdētāja vizītes laikā

Saistībā ar Ukrainas parlamenta priekšsēdētāja Dmitro Razumkova oficiālo vizīti Latvijā tiks aizliegta transportlīdzekļu apstāšanās un stāvēšana vairākās vietās pilsētā.

Filmēšanas laikā ierobežos satiksmi Matīsa ielā

Saistībā ar mūzikas video filmēšanu 21.februārī un 22.februārī no plkst. 5.30 līdz plkst. 7.30 un no plkst. 18.30 līdz plkst. 21.00 tiks aizliegta transportlīdzekļu apstāšanās un stāvēšana Matīsa ielas labajā pusē, posmā no ēkas Brīvības bulvārī 88 līdz ēkai Matīsa ielā 6.

Ierobežos satiksmi Melnkalnes ārlietu ministra vizītes laikā

Saistībā ar Melnkalnes ārlietu ministra Srdžana Darmanoviča darba vizīti Latvijā no 20.februāra plkst. 15.00 līdz 21.februāra plkst. 9.00 tiks aizliegta transportlīdzekļu apstāšanās un stāvēšana Raiņa bulvārī, pie ēkas Raiņa bulvārī 5/6.

Slēgs satiksmi Lenču ielas posmā

Saistībā ar siltumtrases izbūves darbiem no 25.februāra līdz 1.martam tiks slēgta transportlīdzekļu satiksme Lenču ielā, posmā no Strēlnieku ielas un Lenču ielas krustojuma līdz ēkai Lenču ielā 2.

Ierobežos satiksmi filmēšanas laikā

Saistībā ar filmēšanu 21.februārī no plkst. 4.00 līdz plkst. 11.00 tiks aizliegta transportlīdzekļu apstāšanās un stāvēšana Kronvalda bulvārī, pie ēkas Kronvalda bulvārī 2 uz gājēju ietves.

Ierobežos satiksmi Islandes ārlietu ministra vizītes laikā

Saistībā ar Islandes ārlietu ministra Gudlaugira Toura Tourdarsona oficiālo vizīti Latvijā tiks aizliegta transportlīdzekļu apstāšanās un stāvēšana vairākās Rīgas ielās.

Ierobežos satiksmi Bruņinieku ielas posmā

Saistībā ar ūdensvada pārbūves darbiem no 17.februāra līdz 27.martam tiks ierobežota transportlīdzekļu satiksme Bruņinieku ielā, posmā no ēkas Bruņinieku ielā 73 līdz Avotu ielai.

Pie ēkām Dīķa ielā 1 un 1a slēgs satiksmi

Saistībā ar ūdensapgādes un kanalizācijas izbūves darbiem no 10. februāra līdz 13. februārim no plkst. 9.00 līdz plkst. 17.00 tiks slēgta transportlīdzekļu satiksme pie ēkām Dīķa ielā 1 un Dīķa ielā 1a.
mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  granulu katli