Ziņas | Latvija | Satiksme un ierobežojumi


Ierobežos satiksmi Brīvības gatves posmā Berģos (no 23. līdz 28. augustam)

Sakarā ar ūdensvada remontdarbiem no 23. līdz 28. augustam ierobežos transportlīdzekļu satiksmi Brīvības gatves posmā pie ēkas Nr.455 Berģos (virzienā uz centru).

Ierobežos satiksmi A.Deglava un Ilūkstes ielas krustojumā (no 22. līdz 31. augustam)

Siltumtīkla būvniecības darbu laikā no 22. līdz 31. augustam tiks ierobežota transportlīdzekļu satiksme Augusta Deglava ielas un Ilūkstes ielas krustojumā.

Nakts laikā slēgs satiksmi Tēriņu ielas posmā (no 23. augusta līdz 3. septembrim)

Sakarā ar lietus ūdens kanalizācijas sistēmas remontdarbiem no 23. augusta līdz 3. septembrim nakts laikā no plkst. 23.30 līdz 5.00 slēgs transportlīdzekļu satiksmi Tēriņu ielas 70 metrus garā posmā un virzienā no Cēres ielas uz Mārupi.

Rīgas svētku laikā pilsētā tiks ieviesti satiksmes ierobežojumi, būs slēgta 11. novembra krastmala

Šīs nedēļas nogalē Rīgas svētku laikā pilsētā gaidāmi ievērojami satiksmes ierobežojumi, tostarp tiks slēgta transportlīdzekļu kustība 11. novembra krastmalā.

Šo svētdien Olainē Latvijas Velo svētku laikā gaidāmi satiksmes ierobežojumi

Svētdien, 20. augustā, Olainē jau trešo gadu pēc kārtas norisināsies vērienīgie Latvijas Velo svētki visu paaudžu riteņbraukšanas entuziastiem, kas piedāvās četras aizraujošas šosejas distances. Lai nodrošinātu veiksmīgu sporta pasākuma norisi, Olaines un Mārupes novados šajā dienā noteikti vairāki vērā ņemami satiksmes ierobežojumi.

Par satiksmi peldēšanas sacensību laikā

Sakarā ar III Daugavas kausa izcīņu peldēšanā atklātā ūdenī 19.augustā no plkst. 11.00 līdz plkst. 15.00 tiks ierobežota kuģošanas līdzekļu satiksme (izņemot pasākuma dalībnieku kuģošanas līdzekļus) Mazajā Daugavā (pretī Lucavsalas atpūtas parkam) starp Salu tiltu un Zaķusalu.

Par satiksmi Strazdumuižas ciemata svētku laikā

Sakarā ar Strazdumuižas svētkiem 18.augustā no plkst. 11.00 līdz plkst. 22.00 tiks slēgta transportlīdzekļu satiksme (izņemot operatīvā transporta satiksme) Braila ielā, posmā no ēkas Braila ielā 4 līdz ēkai Braila ielā 11.

Brīvības ielā paveikts 77,4% darbu

Lai paaugstinātu siltumapgādes drošību, nodrošinātu siltuma patērētājiem mūsdienu prasībām atbilstošu komforta līmeni un spētu savlaicīgi pieslēgt potenciālos klientus centralizētai siltumapgādes sistēmai, AS "RĪGAS SILTUMS" šogad turpina pērn uzsāktos apjomīgos siltumtīklu rekonstrukcijas darbus Brīvības ielā.

Veikborda sacensību laikā ierobežos kuģošanas līdzekļu satiksmi Mazajā Daugavā

Sakarā ar Eiropas čempionāta veikbordā aiz laivas norisi no 14. līdz 19. augustam laika posmā no plkst. 10.00 līdz 20.00 tiks ierobežota kuģošanas līdzekļu satiksme (izņemot pasākuma dalībnieku kuģošanas līdzekļus) Mazajā Daugavā starp Lucavsalu un Zaķusalu.

Ierobežos satiksmi Baznīcas ielas posmā

Siltumtīkla būvniecības darbu laikā no 11. līdz 31. augustam tiks ierobežota transportlīdzekļu satiksme Baznīcas ielas posmā no Dzirnavu ielas līdz Lāčplēša ielai.
apdrošināšana  smslån  tenti