Ziņas | Latvija | Satiksme un ierobežojumi


Ierobežos satiksmi Dzirciema un Lidoņu ielā

Saistībā ar siltumtīklu maģistrāles pārbūves darbiem no 27.septembra līdz 16.oktobrim tiks ierobežota transportlīdzekļu satiksme Dzirciema ielā, posmā no Buļļu ielas līdz Garajai ielai, un Lidoņu ielā, posmā no Garās ielas līdz ēkai Lidoņu ielā 10, darbus veicot pa atsevišķiem posmiem.

Slēgs satiksmi Laboratorijas ielā

Saistībā ar lietus ūdens kanalizācijas izbūves darbiem no 27.septembra līdz 28.septembrim tiks slēgta transportlīdzekļu satiksme Laboratorijas ielā, posmā pie Laboratorijas ielas un Aleksandra Čaka ielas krustojuma.

Var tikt ierobežota satiksme "Motosezonas 2020" parādes brauciena laikā

Saistībā ar "Motosezonas 2020" noslēguma parādes braucienu 26.septembrī no plkst. 13.00 līdz plkst. 14.00 var tikt ierobežota vai slēgta transportlīdzekļu satiksme parādes brauciena maršrutā un maršrutu šķērsojošajās ielās.

Āgenskalna apkaimē ieviesta braukšanas ātruma 30km/h zona

Rīgas domes Satiksmes departaments informē, ka, lai uzlabotu gājēju drošību un padarītu apkaimi draudzīgāku mazaizsargātākajiem satiksmes dalībniekiem, Āgenskalna apkaimē uzsākts darbs pie 30km/h zonas ieviešanas.

Kāpēc ir vērts remontēt auto autorizētā servisā? Vismaz seši labi iemesli

Mēdz teikt, ka skopais maksā divreiz. Reizēm arī tāds nieks kā gaisa filtru nomaiņa neautorizētā servisā var sagādāt pamatīgas galvassāpes auto īpašniekam, sadārdzinot sākotnējos remontdarbus vai pat radot riskus tehniskajā apskatē. Tāpēc "īstā" auto servisa atrašanai ir vērts pievērst vairāk uzmanības kā vien cenu salīdzināšanai.

Valsts policija satiksmes dalībniekus uzraudzīs arī no augšas!

Ir secināts, ka bezpilota lidaparāts var atvieglot dažādu policijas funkciju veikšanu, piemēram, personu meklēšanu, kārtības nodrošināšanu publiskos pasākumos, un arī satiksmes uzraudzīšanas funkciju. Tādēļ Valsts policijas Galvenās kārtības policijas pārvaldes Satiksmes drošības pārvalde satiksmes uzraudzīšanai ir iegādājusies vienu bezpilota lidaparātu jeb dronu, kas sevi ir pierādījis jaut tā darbības pirmajās dienās – vakar aptuveni stundas laikā ir fiksēti seši agresīvie braucēji.

Slēgs satiksmi Bērzpils ielā

Saistībā ar kabeļa līnijas uzmavas akas remontdarbiem no 21.septembra līdz 18.oktobrim tiks slēgta transportlīdzekļu satiksme Bērzpils ielā, posmā pie Bērzpils ielas un Starta ielas krustojuma.

Slēgs satiksmi Kungu ielā

Saistībā ar ielas seguma remontdarbiem no 17.septembra līdz 21.oktobrim tiks slēgta transportlīdzekļu satiksme Kungu ielā, posmā no Grēcinieku ielas līdz Peldu ielai.

"Toyota" Rīgas velomaratona laikā būtiski ierobežos satiksmi, slēgs 11.novembra krastmalu

Saistībā ar "Toyota" Rīgas velomaratona braucienu vairākās vietās pilsētā tiks ierobežota satiksmi, kā arī slēgta satiksme 11.novembra krastmalā.

Filmēšanas laikā ierobežos satiksmi vairākās vietās pilsētā

Saistībā ar seriāla "Gomorrah 5" filmēšanu tiks aizliegta transportlīdzekļu apstāšanas un stāvēšana vairākās vietās pilsētā.
mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  dziļurbums