Ziņas | Latvija | Satiksme un ierobežojumi


Ierobežos satiksmi Tvīda brauciena laikā

Sestdien, 22. aprīlī no plkst. 16.00 notiks Rīgas velonedēļas "Tvīda brauciens" pa maršrutu: Esplanāde, Reimersa iela, Bastejkalns, Smilšu iela, Doma laukums, Šķūņu iela, Kaļķu iela, Rātslaukums, Akmens tilts, Uzvaras bulvāris, Bāriņu iela, Nometņu iela, Lapu iela, Melnsila iela, Ernestīnes iela, Baložu iela, Kalnciema iela, Vanšu tilts, Krišjāņa Valdemāra iela, Pils laukums, Torņa iela, Pils laukums, Muitas iela, Kronvalda bulvāris, Ausekļa iela, Vidus iela, Vīlandes iela, Elizabetes iela, Strēlnieku iela, Hanzas iela, Krišjāņa Valdemāra iela, Aristīda Briāna iela.

Filmēšanas laikā ierobežos satiksmi Vecrīgā

Sakarā ar spēlfilmas uzņemšanu 24. aprīlī no plkst. 7.00 līdz 19.00 un 25. aprīlī no plkst. 15.00 līdz 17.00 tiks ierobežota vai nepieciešamības gadījumā līdz piecām minūtēm slēgta transportlīdzekļu satiksme un gājēju kustība Klostera ielā.

Slēgs un ierobežos satiksmi M.Rinkas, Stiebru un Meldru ielas posmos

Sakarā ar kanalizācijas tīkla cauruļvadu atjaunošanas darbiem tiks slēgta transportlīdzekļu satiksme:

Ierobežos satiksmi Dzirnavu ielas posmā

Ūdensvada remontdarbu laikā no 20. līdz 25. aprīlim tiks ierobežota transportlīdzekļu satiksme Dzirnavu ielas posmā no Krišjāņa Barona ielas līdz Marijas ielai

Filmēšanas laikā ierobežos satiksmi Alksnāja ielā

19. aprīlī no plkst. 9.00 līdz 18.00 Mārstaļu ielā notiks filmēšanas darbi. To laikā tiks aizliegta transportlīdzekļu apstāšanās un stāvēšana Alksnāju ielā no ēkas Alksnāja iela 2 līdz ēkai nr.8 (izņemot filmēšanas tehniskos transportlīdzekļus un transportlīdzekļus ar speciālām atļaujām).

Filmēšanas laikā Vecrīgā ierobežos satiksmi

Filmēšanas darbu laikā tiks aizliegta transportlīdzekļu apstāšanās un stāvēšana:

Ierobežos satiksmi Elizabetes ielas posmā

Sakarā ar ūdensvada remontdarbiem no 18. līdz 21. aprīlim tiks ierobežota transportlīdzekļu satiksme Elizabetes ielas posmā no Krišjāņa Barona ielas līdz Marijas ielai.

Slēgs transportlīdzekļu kustību Ropažu ielas vietējās satiksmes joslā

Būvdarbu laikā no 18. līdz 30. aprīlim tiks slēgta transportlīdzekļu satiksme Ropažu ielas vietējās satiksmes joslas (atrodas aiz tramvaja sliedēm) posmā no Lēdmanes ielas līdz ēkai Ropažu ielā 6.

Pasākuma laikā atļaus transportlīdzekļu novietošanu uz Brīvības gatves pie Brīvdabas muzeja

Sakarā ar Lieldienu pasākumu Latvijas Etnogrāfiskajā brīvdabas muzejā 16. un 17. aprīlī tiks atļauts novietot transportlīdzekļus uz Brīvības gatves brauktuves nomales, posmā un virzienā no tilta pār Juglas kanālu līdz muzejam, un Brīvības gatves posmā un virzienā no Berģu ielas līdz tiltam pār Juglas kanālu.

Ķīnas Pārstāvju sapulces Patstāvīgās komitejas priekšsēdētāja vizītes laikā Rīgā ierobežos satiksmi

Sakarā ar Ķīnas Tautas Republikas Pārstāvju sapulces Patstāvīgās komitejas priekšsēdētāja Zhang Dejiang oficiālo vizīti no 12. līdz 14. aprīlim Rīgā nepieciešamības gadījumā tiks ierobežota vai īslaicīgi slēgta transportlīdzekļu satiksme un gājēju kustība (izņemot operatīvo transportu un transportlīdzekļus ar speciālām caurlaidēm):
grāmatvedības pakalpojumi  apdrošināšana  lētas aviobiļetes  santehniķis  metāla jumti