Ziņas | Latvija | Satiksme un ierobežojumi


Viņa svētības pāvesta Franciska vizītes laikā ierobežos satiksmi Vecrīgā un pie Brīvības pieminekļa

Viņa Svētības pāvesta Franciska vizītes laikā pirmdien, 24. septembrī, tiks ierobežota transportlīdzekļu un gājēju kustība Vecrīgā un Brīvības pieminekļa apkārtnē.

Ierobežos satiksmi Ūdeļu ielā

Siltumtīkla rekonstrukcijas darbu laikā no 25. septembra līdz 05. oktobrim tiks slēgta transportlīdzekļu satiksme Ūdeļu ielā pie ēkām Ūdeļu ielā Nr. 23 un Nr.25.

Ierobežos satiksmi Krasta ielā zem Salu tilta

No 25. septembra līdz 18. novembrim tiks ierobežota transportlīdzekļu satiksme Krasta ielā zem Salu tilta pārvada pār Krasta ielu.

Ierobežos satiksmi Jaunpils ielā

Rekonstrukcijas darbu laikā 29. septembrī tiks slēgta transportlīdzekļu satiksme Jaunpils ielā, posmā no Paltmales ielas līdz Mazirbes ielai.

Pasākuma "We Run Riga 2018" dēļ būs izmaiņas pieturvietu izvietojumā Ķīpsalā un atsevišķos sabiedriskā transporta ...

Pasākuma "We Run Riga 2018" dēļ būs izmaiņas pieturvietu izvietojumā Ķīpsalā un atsevišķos sabiedriskā transporta maršrutos

Sestdien, 22. septembrī, pasākuma "We Run Riga 2018" laikā no plkst. 12:00 līdz aptuveni plkst. 17:00 un no plkst. 19:00 līdz aptuveni plkst. 21:00, būs izmaiņas dažos sabiedriskā transporta maršrutos.

Samazinās transportlīdzekļu caurbraukšanas gabarītus Braslas ielā zem A.Deglava pārvada

No 19. septembra līdz 30. novembrim tiks samazināti transportlīdzekļu caurbraukšanas gabarīti līdz četru metri augstumam Braslas ielā zem Augusta Deglava pārvada.

Ierobežos satiksmi Blaumaņa ielas posmā

SIA "Lokširs" veikto siltumtīkla pārbūves darbu laikā no 18. septembra līdz 24. septembrim tiks ierobežota satiksme Blaumaņa ielas posmā no Aleksandra Čaka ielas līdz Krišjāņa Barona ielai.

Ierobežos satiksmi uz Salu tilta

Saistībā ar remontdarbiem no 17.septembra līdz 18.novembrim tiks ierobežota transportlīdzekļu satiksme uz Salu tilta, pārvadā pār Krasta ielu.

Gājiena laikā ierobežos satiksmi Baznīcas ielā

Saistībā ar sapulces un gājiena rīkošanu no piektdienas, 14.septembra plkst. 20.00 līdz 15.septembra plkst. 15.00 tiks aizliegta transportlīdzekļu apstāšanās un stāvēšana Baznīcas ielā.

Pasākuma laikā ierobežos satiksmi Rātslaukumā

Saistībā ar "Elektromobiļu rallija Helsinki - Montekarlo starpposma finiša" norisi Rātslaukumā no 18.septembra plkst. 15.00 līdz 19.septembra plkst. 13.00

tiks aizliegts transportlīdzekļiem apstāties un stāvēt.
virtuves mēbeles
apdrošināšana  octa  kasko  kasko apdrošināšana