Ziņas | Latvija | Satiksme un ierobežojumi


Ierobežos satiksmi Augšielā

Saistībā ar Ata iela, Augšielas un Vagonu ielas pārbūvi no 19.marta līdz 14.jūlijam tiks slēgta transportlīdzekļu satiksme Augšielā:

Ierobežos satiksmi Audēju ielā

Saistībā ar reklāmas klipa filmēšanu 18.martā no plkst. 6.00 līdz plkst. 14.00 tiks aizliegta transportlīdzekļu apstāšanās un stāvēšana Audēju ielā, posmā no Vaļņu ielas līdz Kalēju ielai.

Ierobežos satiksmi Jūrmalas gatvē

Saistībā ar tramvaju sliežu ceļa rekonstrukciju no 19.marta līdz 19.aprīlim tiks ierobežota transportlīdzekļu satiksme Jūrmalas gatves posmā, no Slokas ielas līdz apgriešanās vietai Imantas virzienā.

Ierobežos satiksmi Ernesta Birznieka-Upīša ielā

Saistībā ar kanalizācijas kolektora atjaunošanas darbiem no 20.marta plkst. 5.00 līdz 24.marta plkst. 5.00 tiks ierobežota transportlīdzekļu satiksme Ernesta Birznieka-Upīša ielas posmā no Lāčplēša ielas līdz Visvalža ielai un slēgts labais pagrieziens Ernesta Birznieka-Upīša ielas un Lāčplēša ielas krustojumā virzienā uz Satekles ielu.

Ierobežos satiksmi pie ēkas Jēkaba ielā 2

Saistībā ar ģeneratora pārvietošanu 20.martā no plkst. 12.30 līdz plkst. 14.30 tiks slēgta transportlīdzekļu satiksme pie ēkas Jēkaba ielā 2.

Ierobežos satiksmi pie ēkas Doma laukumā 8

Saistībā ar filmēšanu 13.martā no plkst. 5.00 līdz plkst. 23.30 Doma laukumā 8 tiks aizliegta transportlīdzekļu apstāšanās un stāvēšana.

Ūdensvada avārijas dēļ iespējami satiksmes sarežģījumi Brīvības ielā

Šodien, 9. martā, ap pusdienlaiku notikusi ūdensvada avārija Brīvības ielā 185, kuras lokalizācijai un likvidācijai no plkst.15 posmā pie Krišjāņa Barona ielas tiks slēgta labā malējā braukšanas josla virzienā uz Juglu.

Slēgs gājēju ietves E. Melngaiļa un Strēlnieku ielā

Saistībā ar ēkas nojaukšanas darbiem no 5. marta līdz 7. martam tiks slēgta gājēju ietve Emīla Melngaiļa ielas posmā no Antonijas ielas līdz Strēlnieku ielai, kā arī ietve Strēlnieku ielā no ēkas Strēlnieku ielā 6 līdz Emīla Melngaiļa ielai.

Ierobežos satiksmi Grēcinieku ielā

Saistībā ar celtņa montāžas darbiem no 4. marta plkst. 6.00 līdz plkst. 23.59 tiks slēgta transportlīdzekļu satiksme Grēcinieku ielā, posmā no ēkas Grēcinieku ielā 28 līdz Kungu ielai.

Ierobežos satiksmi Ukrainas premjerministra vizītes laikā

Saistībā ar Ukrainas premjerministra Volodimira Groismana oficiālo vizīti Latvijā no 1. marta plkst. 7.00 līdz 2. marta plkst. 16.00 tiks aizliegta transportlīdzekļu apstāšanās un stāvēšana (izņemot ar speciālām caurlaidēm) Teātra ielā, posmā no Aspazijas bulvāra līdz Vaļņu ielai.