Ziņas | Latvija | Satiksme un ierobežojumi


Slēgs satiksmi pie ēkas Aptiekas ielā 8K-1

Saistībā ar siltumtīklu pārbūves darbiem Hāpsalas ielā no 19.jūlija līdz 9.augustam tiks slēgta transportlīdzekļu satiksme Hāpsalas ielā, pie ēkas Aptiekas ielā 8K-1.

Ierobežos satiksmi Jura Alunāna ielas posmā

Saistībā ar seriāla "Sarkanais mežs" filmēšanu no 15.jūlija plkst. 10.00 līdz 16.jūlija plkst. 2.00 tiks aizliegta transportlīdzekļu apstāšanās un stāvēšana Jura Alunāna ielas abās pusēs, posmā no Oskara Kalpaka bulvāra līdz Andreja Pumpura ielai.

Slēgs satiksmi Matīsa ielas posmā

Saistībā ar tramvaju sliežu ceļa rekonstrukcijas darbiem no 16.jūlija līdz 31.jūlijam tiks slēgta transportlīdzekļu satiksme (izņemot tramvaju satiksmi) Matīsa ielā, pie ēkas Brīvības ielā 90, virzienā uz Brīvības ielu.

Slēgs satiksmi Sāremas ielā

Saistībā ar publiska pasākuma rīkošanu no 14.jūlija plkst. 14.00 līdz 15.jūlija plkst. 2.00 tiks slēgta transportlīdzekļu satiksme (izņemot operatīvo transportu) Sāremas ielā.

Slēgs satiksmi pār Krustpils ielas dzelzceļa pārbrauktuvi

Saistībā ar sliežu ceļa pārbrauktuves remontu no 13.jūlija plkst. 8.00 līdz 18.jūlija plkst. 8.00 tiks slēgta transportlīdzekļu satiksme pār Krustpils ielas dzelzceļa pārbrauktuvi Nr. 101, pie pieturas punkta "Gaisma".

Ierobežos satiksmi Elijas ielas posmā

Saistībā ar kanalizācijas pārbūves darbiem no 16.jūlija līdz 15.augustam Elijas ielā, posmā no Turgeņeva ielas līdz Dzirnavu ielai, tiks ierobežota transportlīdzekļu satiksme.

Ierobežos satiksmi Jūrmalas gatves un Slokas ielas krustojumā

Saistībā ar tramvaju sliežu ceļa rekonstrukciju no 11.jūlija līdz 15.augustam tiks ierobežota transportlīdzekļu satiksme Jūrmalas gatves un Slokas ielas krustojumā.

Slēgs satiksmi Miera un Matīsa ielas posmos

Saistībā ar tramvaju sliežu ceļa rekonstrukcijas darbiem no 11.jūlija līdz 13.jūlijam tiks slēgta transportlīdzekļu satiksme (izņemot tramvaju satiksmi):

Ierobežos satiksmi Ata ielā, Augšielā un Vagonu ielā

Saistībā ar rekonstrukcijas darbiem no 11.jūlija līdz 22.jūlijam tiks ierobežota transportlīdzekļu satiksme Ata ielā, Augšielā un Vagonu ielā.

Ierobežos satiksmi pie ēkas Aspazijas bulvārī 22

Saistībā ar siltumtīkla pārbūves darbiem no 11. jūlija līdz 23. jūlijam tiks ierobežota transportlīdzekļu satiksme Aspazijas bulvārī, pie ēkas Aspazijas bulvārī 22.
Mēbeļu izgatavošana