Ziņas | Latvija | Satiksme un ierobežojumi


Ierobežos satiksmi Jaunmoku ielā

Saistībā ar ielas rekonstrukciju no 21. maija līdz 22. maijam tiks slēgta transportlīdzekļu satiksme Jaunmoku ielas posmā no Mazirbes ielas līdz ēkai Jaunmoku ielā 26.

Ierobežos satiksmi Salaspils ielā

Saistībā ar daudzfunkcionālā centra "Akropole" būvniecības darbiem no 15. maija līdz 18. maijam tiks ierobežota transportlīdzekļu satiksme Salaspils ielas labajā pusē, posmā un virzienā no Slāvu ielas.

Šveices prezidenta vizītes laikā ierobežos satiksmi

Saistībā ar Šveices Konfederācijas prezidenta Alena Bersē, prezidenta kundzes Mjurielas Cēnderes-Bersē un pavadošās delegācijas oficiālo vizīti Latvijā tiks ierobežota satiksme vairākās vietās Vecrīgā.

Sīmaņa ielā ierobežos satiksmi

Saistībā ar seguma atjaunošanas darbiem no 15. maija līdz 18. maijam tiks slēgta transportlīdzekļu satiksme Sīmaņa ielā, posmā no Duntes ielas līdz Alekša ielai.

Ierobežos satiksmi Vagonu un Pērnavas ielas krustojumā

Saistībā ar Ata ielas, Augšielas un Vagonu ielas pārbūves darbiem no 14. maija līdz 3. jūnijam tiks ierobežota transportlīdzekļu satiksme Vagonu ielas un Pērnavas ielas krustojumā.

Pagarina satiksmes ierobežojumus Matīsa ielā

Saistībā ar tramvaju sliežu ceļa rekonstrukcijas darbu turpināšanos no 15. maija līdz 23. maijam joprojām būs slēgta transportlīdzekļu satiksme (izņemot tramvaju satiksmi) Matīsa ielā, 50 m garā posmā (un virzienā) no Brīvības ielas.

Ierobežos satiksmi Augšielas posmā

Saistībā ar Ata ielas, Augšielas un Vagonu ielas pārbūves darbiem no 14. maija līdz 30. jūnijam tiks ierobežota transportlīdzekļu satiksme Augšielas posmā no Augusta Deglava ielas līdz iebrauktuvei Daugavas stadionā.

Ierobežos satiksmi Kalēju ielā

Saistībā ar kabeļu tīkla būvniecības darbiem no 10. maija. plkst. 22.00 līdz 11. maija plkst. 8.00 tiks slēgta transportlīdzekļu satiksme Kalēju ielā, pie ēkas Kalēju ielā 21.

Ierobežos satiksmi Valdeķu ielā

Saistībā ar būvdarbiem no 14. maija līdz 16. maijam tiks ierobežota transportlīdzekļu satiksme Valdeķu ielā, posmā no ēkas Valdeķu ielā 62 līdz ēkai Valdeķu ielā 64.

Ierobežos satiksmi Zeltiņu ielā

Saistībā ar asfalta seguma atjaunošanas darbiem no 10. maija plkst. 9.00 līdz 11. maija plkst. 19.00 tiks slēgta transportlīdzekļu satiksme Zeltiņu ielas posmā no Vestienas ielas līdz Jaunrozes ielai.
Dārza nojumes Metināšanas piederumi