Ziņas | Latvija | Satiksme un ierobežojumi


Ierobežos satiksmi Burtnieku ielas posmā

Sakarā ar ielas seguma remontdarbiem no 23. maija līdz 2. jūnijam tiks ierobežota transportlīdzekļu satiksme Burtnieku ielas posmā no Ieriķu ielas līdz Raunas ielai.

Indijas ārlietu ministra vizītes laikā Rīgā vietām iespējami satiksmes ierobežojumi

Sakarā ar Indijas ārlietu ministra Mobšara Džaveda Akbara darba vizīti 23. maijā nepieciešamības gadījumā tiks ierobežota vai īslaicīgi slēgta transportlīdzekļu satiksme un gājēju kustība:

Brīdinājums autovadītājiem: uz valsts autoceļiem var veidoties svīduma vietas!

Brīvdienās atsevišķās vietās uz melnā seguma valsts autoceļiem var veidoties svīduma vietas un ceļi var būt slideni, jo ilgstoši augstas gaisa temperatūras apstākļos var uzkarst arī autoceļu segums.

Ierobežos satiksmi Skanstes ielas posmā

Sakarā ar ielas seguma remontdarbiem nono 19. līdz 31. maijam tiks ierobežota transportlīdzekļu satiksme Skanstes ielas posmā no Hanzas ielas līdz Sporta ielai.

Ierobežos satiksmi Elizabetes ielas posmā

Sakarā ar ūdensvada remontdarbiem no 20. līdz 23.maijam tiks ierobežota transportlīdzekļu satiksme Elizabetes ielas posmā no Brīvības bulvāra līdz Tērbatas ielai.

Brīdina par satiksmes ierobežojumiem Ķekavas velomaratona laikā

Gaidāmo sestdien, 20. maijā, Pierīgā jau tradicionāli startēs plašu atsaucību guvušais Ķekavas velomaratons. Lai nodrošinātu veiksmīgu sporta pasākuma norisi, Ķekavas pilsētā 19. un 20. maijā noteikti dažādi būtiski satiksmes ierobežojumi.

Aizliegs transportlīdzekļu apstāšanos un stāvēšanu Lāčplēša ielas posmā

Brauktuves horizontālo apzīmējumu uzklāšanas darbu laikā no 17. maija plkst. 20.00 līdz 18.maijam plkst. 23.55 tiks aizliegts transportlīdzekļiem apstāties un stāvēt Lāčplēša ielas labajā pusē, posmā un virzienā no Avotu ielas līdz Tērbatas ielai. Nepieciešamības gadījumā atstātie transportlīdzekļi tiks pārvietoti uz tuvāko stāvēšanai atļauto vietu.

Ierobežos satiksmi Valdlauču ielas posmā

Siltumtīklu izbūves darbu laikā no 17. līdz 31. maijam tiks slēgta transportlīdzekļu satiksme pie ēkas Valdlauču ielā 5.

Uzbekistānas parlamenta vadītāja vizītes laikā Rīgā vietām iespējami satiksmes ierobežojumi

Sakarā ar Uzbekistānas Republikas parlamenta priekšsēdētāja vizīti 17. maijā nepieciešamības gadījumā tiks ierobežota vai īslaicīgi slēgta transportlīdzekļu satiksme un gājēju kustība:

Filmēšanas laikā ierobežos satiksmi vairākās Rīgas ielās

Sakarā ar reklāmas filmēšanas darbiem tiks aizliegta transportlīdzekļu apstāšanās un stāvēšana:
grāmatvedības pakalpojumi  apdrošināšana  jämför snabblån utan uc  lētas aviobiļetes  parkets  lietus ūdens noteksistēma