Ziņas | Latvija | Satiksme un ierobežojumi


Filmēšanas laikā ierobežos satiksmi K.Barona ielas posmā

Filmēšanas darbu laikā svētdien, 19. martā, no plkst. 7.00 līdz 11.00 tiks ierobežota transportlīdzekļu satiksme Krišjāņa Barona ielas posmā un virzienā no Stabu ielas līdz Bruņinieku ielai.

Ierobežos satiksmi Elizabetes ielas posmā

Sakarā ar ūdensvada remontdarbiem no 20. līdz 23. martam tiks ierobežota transportlīdzekļu satiksme Elizabetes ielas posmā no Krišjāņa Barona ielas līdz Marijas ielai.

Slēgs satiksmi Alauksta ielas posmā

Sakarā ar ēkas būvniecības darbiem 20. martā būs slēgta transportlīdzekļu satiksme Alauksta ielā pie ēkas Aleksandra Čaka ielā 134.

Kanalizācijas tīkla remonta dēļ ierobežos un slēgs satiksmi vairākos Vecmīlgrāvja ielu posmos

Sakarā ar kanalizācijas tīkla cauruļvadu remontdarbiem tiks slēgta transportlīdzekļu satiksme:

Ierobežos transportlīdzekļu novietošanu Citadeles ielas posmā

Sakarā ar atvadu ceremoniju no diriģenta Maestro Gido Kokara ceturtdien, 16. martā no plkst.7.00 līdz 16.30 tiks aizliegta transportlīdzekļu apstāšanās un stāvēšana Citadeles ielas posmā un virzienā no ēkas Citadeles iela 7 līdz Miķeļa ielai (izņemot atvadu un bēru ceremonijas dalībnieku transportlīdzekļus).

Ierobežos satiksmi Hanzas ielas posmā

Sakarā ar elektrolīnijas kabeļa rekonstrukcijas darbiem no 15. līdz 30. martam tiks slēgta transportlīdzekļu satiksme labā malējā joslā Hanzas ielas pāra numura pusē no ēkas Hanzas ielā 7 līdz ēkai Hanzas ielā 12.

Ierobežos satiksmi Stabu ielas posmā

Sakarā ar ūdensvada remontdarbiem no 15. līdz 17. martam tiks ierobežota transportlīdzekļu satiksme Stabu ielas posmā no Avotu ielas līdz ēkai Stabu ielā 86.

Ierobežos satiksmi Elizabetes ielas posmā no Antonijas ielas līdz Jeruzalemes ielai

Ūdensvada remontdarbu laikā no 11.marta plkst.17 līdz 15.marta plkst.24 tiks ierobežota satiksme Elizabetes ielas posmā no Antonijas ielas līdz Jeruzalemes ielai.

Ierobežos satiksmi Brīvības gatves posmā

Kanalizācijas tīkla cauruļvadu remonta darbu laikā no 16.marta plkst.8 līdz 19.marta plkst.13 tiks ierobežota transportlīdzekļu satiksme (aizņemta viena braukšanas josla 90 metrus garā posmā virzienā uz centru) pie ēkas Brīvības gatvē 249.

Interaktīvā kartē var redzēt, kur strādā LAU automašīnas

VAS "'Latvijas autoceļu uzturētājs" (LAU) izstrādājis interaktīvo karti, kurā ceļu lietotāji var redzēt, kur konkrētajā brīdī uz valsts autoceļiem strādā ceļu uzturētāju ziemas dienesta automašīnas, kas aprīkotas ar GPS iekārtām.
grāmatvedības pakalpojumi  apdrošināšana  lētas aviobiļetes  santehniķis  maksātnespēja