Ziņas | Latvija | Satiksme un ierobežojumi


Pat ziemā atsevišķi autovadītāji brauc ar "plikām" riepām

Piektdien, 13.janvārī, Ceļu satiksmes drošības direkcija (CSDD) un Valsts policija (VP), veicot transportlīdzekļu tehnisko kontroli Rēzeknē, konstatēja būtsikas nepilnības transportlīdzekļu tehniskajā stāvoklī, kā arī pieķēra kādu autovadītāju, kura vadīja spēkratu alkohola reibumā.

Par satiksmi Luksemburgas Lielhercogistes ārlietu un Eiropas lietu ministra vizītes laikā

Sakarā ar Luksemburgas Lielhercogistes ārlietu un Eiropas lietu ministra Žana Aselborna vizīti 17.janvārī tiks aizliegta transportlīdzekļu apstāšanās un stāvēšana (izņemot operatīvo transportu, diplomātiskā korpusa transportlīdzekļus un transportlīdzekļus ar speciālām caurlaidēm):

Par satiksmi Audēju ielā

Sakarā ar ēkas Aspazijas bulvārī 32 fasādes atjaunošanas darbiem no 16.janvāra līdz 1.martam no plkst. 20.00 līdz plkst. 7.00 tiks aizliegta transportlīdzekļu apstāšanās un stāvēšana, kā arī nakts laikā tiks daļēji ierobežota transportlīdzekļu satiksme Audēju ielas posmā un virzienā no Vaļņu ielas līdz Aspazijas bulvārim.

Par satiksmi Lietuvas Republikas ministru prezidenta vizītes laikā

Sakarā ar Lietuvas Republikas ministru prezidenta Sauļus Skverneļa darba vizīti 12.janvārī no plkst.7.00 līdz plkst.13.00 tiks aizliegta transportlīdzekļu apstāšanās un stāvēšana (izņemot operatīvo transportu, diplomātiskā korpusa transportlīdzekļus un transportlīdzekļus ar speciālām caurlaidēm) Brīvības bulvāra labajā pusē, posmā no Apgabaltiesas ēkas līdz Elizabetes ielai. Nepieciešamības gadījumā atstātie transportlīdzekļi tiks pārvietoti uz tuvāko atļauto vietu.

Valsts policija meklē attēlā redzamo personu

Valsts Policijas Rīgas reģiona pārvaldes Kriminālpolicijas pārvaldes darbinieki meklē 1974.gadā dzimušo Māri Valteru, kurš notiesāts par noziedzīga nodarījuma izdarīšanu.

Kurzemes pusē uz vietējās nozīmes ceļiem veidojas sniega sanesumi

Tukuma un Talsu pusē joprojām turpinās snigšana, un brāzmainā vēja ietekmē atsevišķi vietējās nozīmes autoceļu posmi ir aizputināti. Autoceļu uzturēšanai piesaistīta arī apakšuzņēmēju ziemas tehnika.

Uz gadu slēgs satiksmi Minsterejas ielas posmā

Būvdarbu dēļ no 2017. gada 2. janvāra līdz 31. decembrim tiks slēgta transportlīdzekļu satiksme Minsterejas ielas posmā no 11.novembra krastmalas līdz ēkai Kungu ielā 25.

Sakarā ar Jaunā gada sagaidīšanas pasākumu slēgs satiksmi 11. novembra krastmalā

Sakarā ar 2016. gada sagaidīšanas svinībām no 30. decembra plkst. 22.00 līdz 1. janvāra plkst. 18.00 tiks slēgta transportlīdzekļu satiksme (izņemot transportlīdzekļus ar speciālām caurlaidēm):

Ierobežos satiksmi Elizabetes ielas posmā

Ūdensvada remontdarbu laikā no 17. decembra plkst. 10.30 līdz 22. decembrim plkst. 24.00 tiks ierobežota transportlīdzekļu satiksme Elizabetes ielas posmā no Eksporta ielas līdz Kalpaka bulvārim.

Ierobežos satiksmi Baltijas valstu premjeru vizītes laikā

Sakarā ar Igaunijas un Lietuvas premjerministru darba vizīti Latvijas Republikā piektdien, 9. decembrī nepieciešamības gadījumā tiks ierobežota vai īslaicīgi slēgta transportlīdzekļu satiksme un gājēju kustība:
grāmatvedības pakalpojumi  apdrošināšana  lēti ceļojumi  game localization  santehniķis  autoserviss