Informācija par uzņēmumu vai mājas lapu


Organiskās, dabīgas, eko kosmētikas interneta veikals. (http://www.ekocosmetics.v/)
Organiskās, dabīgas, eko kosmētikas interneta veikals. Dabīga, eko kosmētika matiem un ķermenim. Mēs Jums varam piedāvāt dabīgos šampūnus, matu maskas, lakas, vaskus, krēmus, masāžas eļļas un losjonus.
Interneta veikals www.ekocosmetics.lv

Katru dienu mēs tik ļoti steidzamies, ka pat nepamanām, kā ieliekam iepirkumu groziņā kārtējo kosmētisko līdzekli, kurš ir nevis mūsu skaistuma un veselības draugs, bet gan ienaidnieks. Tieši tādēļ, rūpējoties par matiem, seju vai ķermeni, ir svarīgi izmantot dabīgus produktus.

Organiskā kosmētika tiek izgatavota no dabīgām izejvielām – augu eļļām, kas iegūtas ar auksto spiešanas tehniku, augu sēklām, jūras aļģu un ārstniecisko zālīšu ekstraktiem, vitamīniem un minerāliem

Kas teicis, ka skaistumam noteikti jāprasa upuri? Tas it nemaz nav nepieciešams, jo dabīgā kosmētika ir efektīvāka un noturīgāka, tā neizraisa alerģiju, nesatur sintētiskas vielas un pasargā mūs no apkārtējās vides kaitīgās ietekmes.

Internetveikalā www.ekocosmetics.lv apkopoti tikai labākie un drošākie dabīgie produkti. Ienirstiet „tīrās” kosmētikas pasaulē.

Piedāvātās sejas un matu kopšanas līnijas ir balstītas uz senām tradīcijām, kas apvienotas ar mūsdienīgu pieeju. Dāviniet skaistas un kvalitatīvas dāvanas draugiem un sniedziet dabas spēku sev un tuviniekiem

 

Pēdējo 30 dienu statistikaOrganiskās, dabīgas, eko kosmētikas interneta veikals.

Pēdējo 12 mēnešu statistikaOrganiskās, dabīgas, eko kosmētikas interneta veikals.

 

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  dziļurbumi