Informācija par uzņēmumu vai mājas lapu


Mēbele BRW un logi REHAU no ražotāja (http://balticfenster.lv/)
Mēbele BRW un logi REHAU no ražotāja Logu firma piegādā un montē logus REHAU un mēbeles BRW.


Mūsu firma “Baltic Fenster” strādā no 2006 gada un par šo laiku mēs labi sevi ierekomendējam Latvijas plastikāta logu tirgū. Mūsu darbības sākumā priekšā stāvēja jautājums ar kuru materiālu strādāt un uz kādiem klientiem orientēties. Mēs nesākam uzreiz piedalīties lielajos tenderos vai valsts konkursos, bet sākam strādāt ar parastiem cilvēkiem un nebijām kļūdījušies. Mūsu vislabākā reklāma ir ar mūsu darbu apmierināti klienti, kuri dzīvo sērijveida mājās un privatsektorā.

Materiāls, no kura mēs ražojam mūsu logus arī ir svarīgs – mēs izvelējamies REHAU. Materiāla asortiments un esamībā noliktavā jebkurā laikā, lieliskā menedžeru attieksme un ekselenta profila kvalitāte – tie ir galvenie koncerna REHAU kritēriji. Atbilstoši arī mēs no savas puses cenšamies tāpat strādāt ar saviem klientiem: savlaicīgi izpildām visus pasūtījumus, garantējam kvalitāti un piedāvājam plašu logu konstrukciju izvēles spektru no nedārgu trīskameru sistēmām līdz ultramoderniem piecu-, sešu- un septiņu- kameru sistēmām, dažādos dizaina vedos un dažādās krāsās. Mūsu darbības procesā mēs arī meklējam ar kuru furnitūru strādāt un dabīgi, ka sakām ar ROTO, tā kā tā ir visiem pazīstama un uzskatama par vislabāko savā klasē. Bet pēc gada mēs saprātam, ka ir Austrijas ražotājs MACO ar furnitūru, kura nemaz nav sliktāka par ROTO, bet cenas uz šo furnitūru pie tādas pašas kvalitātes ir zemākās un montēšana ir vieglāka, kas ekonomē mūsu darba laiku. Piegādātājs VBH Latvia, kā oficiālais ražotāja pārstāvis, piedāvā mums visas garantijas un savlaicīgo furnitūras piegādi.
Ir pienācis 2009. gads un mēs nolēmām, ka nedrīkstam ierobežoties tikai ar vienu darbības veidu un mēs uzsākam mēbeļu tirdzniecību. Šis preču veids ir aktuāls jebkurai ģimenei, skaistās mēbeles izrotās jebkuru māju, dzīvokli vai ofisu. Mēs piedāvājam Jums izcilas kvalitātes mēbeles no lielāka mēbeļu ražotāja Polijas rūpnīcas Black Red White. Šī rūpnīca ražo visa veida mēbeles – mīkstas un korpusa mēbeles. Visas šis preces ir pieejamas mūsu internetveikalā. Piedāvājam arī mēbeļu piegādi un montēšanu.

Cerot uz sadarbību
ar cieņu
Igors Berkulis

SIA BALTIC FENSTER. Austuves 1a,Rīga , LV -1063
kont.tel 29620068 Igors Berkulis
kont,tel 29681163 Harald Brics
faks 67165904
tel 67165899
balticfenster@inbox.lv 

Pēdējo 30 dienu statistikaMēbele BRW un logi REHAU no ražotāja

Pēdējo 12 mēnešu statistikaMēbele BRW un logi REHAU no ražotāja

 

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  dziļurbums