Kaspersky risinājumi pusgadu par brīvu medicīnas iestādēm

2020. gada 24. martā
Kaspersky par brīvu uz pusgadu* medicīnas iestādēm visā pasaulē piešķirs licences risinājumiem - aizsardzibai pret kiberdraudiem. Ir runa par organizācijām domātajiem izstrādājumiem galiekārtu un mākoņinfrastruktūru aizsardzībai Kaspersky Endpoint Security Cloud Plus, Kaspersky Security for Microsoft Office 365, Kaspersky Endpoint Security for Business Advanced un Kaspersky Security for Virtual and Cloud Environments.

Pašlaik medicīnas iestādes mobilizē visus spēkus, un daudzās valstīs ievērojami augusi veselības aprūpes sistēmas noslodze. Šādos apstākļos sevišķi izšķirīgi kļūst medicīnas iekārtu darbības stabilitātes un nepārtrauktas piekļuves informācijai, kā arī pacientu personas datu aizsardzības nodrošināšanas jautājumi.

„Šodien medicīnas iestādes lielākajā daļā valstu strādā uz savu iespēju robežas. Visi spēki un resursi tiek novirzīti dzīvības glābšanai un infekcijas apkarošanai. Šajā sarežģītajā situācijā mēs esam gatavi atbalstīt mediķus un piedāvājam ārstniecības iestādēm savu organizācijām paredzēto izstrādājumu bezmaksas licences,” saka Kaspersky vadītājs Baltijā Andis Šteinmanis.

Turklāt Kaspersky iesaka medicīnas organizācijām veikt šādus pasākumus.

1.     Iemācīt medicīnas un administratīvajiem darbiniekiem prasmes droši strādāt ar savienotām ierīcēm, it sevišķi ar uzvedību tīklā saistītos noteikumus, pareizu paroļu, kontu, e-pasta un USB ierīču lietošanu, izskaidrot darbiniekiem iespējamos riskus un veidus, kā no tiem izvairīties.

2.     Ja organizācijā jau ir aizsardzības risinājums, pārliecināties, ka tas ir ieinstalēts un atjaunināts visās ierīcēs; ieslēgt ugunsmūri, lai nodrošinātu aizsardzību pret apdraudējumiem no tīkla; nodrošināt, ka risinājums aizsargā no šifrētājprogrammatūrām, jo šis apdraudējumu veids ir viens no biežāk sastopamajiem medicīnas organizācijās. Ieteicams arī pārliecināties, ka pietiks izmantotā drošības risinājuma licenču, ja organizācijas tīklā strauji palielināsies ierīču skaits. 

3.     Pārliecināties, ka ir pareizi konfigurētas visas speciālās medicīnas ierīces, piemēram, plaušu mākslīgās ventilācijas aparāti. Ja tuvākajā laikā tiek plānots iegādāties papildu iekārtas, ir jāizstrādā rīcības plāns, kas ļauj ātri uzstādīt un konfigurēt visas jaunās ierīces.

4.     Dažas slimnīcas steidzami pieņem darbā jaunus darbiniekus. Tas nozīmē, ka palielinās tīklam pievienoto galiekārtu, tostarp personīgo, skaits. Tas rada papildu riskus, tāpēc ir svarīgi nekavējoties nodrošināt visu jauno ierīču, kas tiek pievienotas organizācijas tīklam, aizsardzību. Ieteicams iepriekš izstrādāt drošības politikas un saņemt vajadzīgās licences, lai, kad nepieciešams, ieinstalētu ierīcēs.

Medicīnas organizācijas var saņemt Kaspersky izstrādājumu bezmaksas licences no mūsu partneriem vai nosūtīt pieteikumu lapā https://kas.pr/engsos.

Vairāk informācijas var atrast vietnē: https://www.kaspersky.com/blog/protecting-healthcare-organizations/34269/

* Piedāvājumu var aktivizēt no 2020. gada 23. marta līdz 23. jūnijam.

Par Kaspersky

Kaspersky ir starptautisks kiberdrošības uzņēmums, kas dibināts 1997. gadā. Kaspersky dziļā draudu pazīšana un drošības zināšanas nepārtraukti pārtop inovatīvos drošības risinājumos un pakalpojumos, lai aizsargātu uzņēmumus, izšķirīgi svarīgas infrastruktūras, valdības un patērētājus visā pasaulē. Uzņēmuma visaptverošajā drošības klāstā ietilpst labākā galiekārtu aizsardzība un vairāki specializēti drošības risinājumi un pakalpojumi cīņai ar sarežģītiem un mainīgiem digitālajiem apdraudējumiem. Vairāk nekā 400 miljonu lietotāju ir aizsargāti ar Kaspersky tehnoloģijām, un mēs palīdzam 270 tūkstošiem korporatīvo klientu aizsargāt to, kas viņiem ir vissvarīgākais. Uzziniet vairāk vietnē www.kaspersky.com

Kaspersky
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Arhīvs

oktobris 2020
P O T C P S Sv
1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 2122232425
262728293031

Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  dziļurbums