"Kaspersky" paplašina sadarbību ar Interpolu kopīgajā cīņā pret kibernoziedzību

2019. gada 4. jūlijā
Starptautiskais kiberdrošības uzņēmums "Kaspersky" un Interpols ir parakstījuši jaunu piecu gadu līgumu, lai pastiprinātu sadarbību cīņā ar kibernoziedzību visā pasaulē. Šis ir otrais līgums starp abām pusēm. Pirmais tika parakstīts 2014. gadā.

Trešajā jūlijā „Kaspersky” vadītājs Jevgeņijs Kasperskis un Interpola policijas dienesta izpilddirektors Tims Moriss parakstīja ieguldījuma līgumu, ar kuru saskaņā „Kaspersky” nodrošinās Interpolam cilvēkresursu atbalstu, mācības un apdraudējumu izlūkošanas datus par jaunākajām kibernoziedznieku darbībām, tādējādi stiprinot organizācijas kiberdraudu vajāšanas spējas. Parakstīšanas ceremonija notika sarīkojumā „INTERPOL World 2019”, kas pašlaik norisinās Singapūrā.

Šī sadarbība stiprina pašreizējās attiecības starp abām organizācijām, nodrošinot, ka informācijas un tehnoloģiju apmaiņa var atbalstīt Interpolu ar kibernoziedzību saistītās izmeklēšanās. Saskaņā ar jauno līgumu „Kaspersky” sniegs informāciju par saviem kiberdraudu pētījumiem un nodrošinās nepieciešamos rīkus, lai palīdzētu īstenot pilnu digitālo kriminālekspertīzi, kuras nolūks ir stiprināt pūliņus kiberuzbrukumu profilakses jomā.

Ņemot vērā augošo sarežģītu apdraudējumu izpildītāju skaitu, sadarbība visā ekosistēmā un pieredzes apmaiņa ir vēl svarīgāka nekā iepriekš. Mēs labprāt turpinām sadarbību ar Interpolu un nodrošinām tiesībaizsardzības iestādes ar informāciju un tehnoloģijām, kas ir nepieciešamas kibernoziedzības apkarošanai visā pasaulē,” pēc ceremonijas sacīja „Kaspersky” vadītājs Jevgeņijs Kasperskis.

„Kaspersky” saprot, ka kibernoziedzībai nav robežu, un regulāri piedalās kopīgās operācijās un kiberdraudu izmeklēšanā ar visas pasaules IT drošības aprindām un starptautiskajām organizācijām, piemēram, Interpolu, tiesībaizsardzības iestādēm un datortrauksmes reaģēšanas komandām visā pasaulē. Uzņēmums ir pirmais kiberdrošības piegādātājs, kas nesen paziņoja par specializētu bezmaksas pakalpojumu tiesībaizsardzības iestādēm, kura nolūks ir palielināt izpratni par to, kā darbojas „Kaspersky” pakalpojumi un kā tie var palīdzēt apkarot kibernoziedzību un sarežģītus kiberdraudus. Plašāka informācija par pakalpojumu atrodas šeit.

Par „Kaspersky”

„Kaspersky” ir starptautisks kiberdrošības uzņēmums, kas dibināts 1997. gadā. „Kaspersky” dziļā draudu pazīšana un drošības zināšanas nepārtraukti pārtop inovatīvos drošības risinājumos un pakalpojumos, lai aizsargātu uzņēmumus, izšķirīgi svarīgas infrastruktūras, valdības un patērētājus visā pasaulē. Uzņēmuma visaptverošajā drošības klāstā ietilpst labākā galiekārtu aizsardzība un vairāki specializēti drošības risinājumi un pakalpojumi cīņai ar sarežģītiem un mainīgiem digitālajiem apdraudējumiem. Vairāk nekā 400 miljonu lietotāju ir aizsargāti ar „Kaspersky” tehnoloģijām, un mēs palīdzam 270 tūkstošiem korporatīvo klientu aizsargāt to, kas viņiem ir vissvarīgākais. Uzziniet vairāk vietnē www.kaspersky.com.

Papildu informācija 

www.kaspersky.com

Kaspersky 
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Arhīvs

jūnijs 2020
P O T C P S Sv
1 2 3 4567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     

Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  dziļurbums