LG NanoCell televizors – labākais LG LED televizors pieejams arī Latvijā


Publicitātes foto
LG Electronics (LG) NanoCell televizors (TV), kas ir uzņēmuma progresīvākais LED televizora modelis, nodrošina pirmšķirīgu attēla kvalitāti, dinamiskus attēlus, precīzas krāsas un plašākus skatīšanās leņķus. NanoCell TV ir aprīkots ar ārkārtīgi plānu ietvaru un līdz šim plašākajām lielo ekrānu televizoru izvēles iespējām. LG jau iepriekš paziņoja par 2019. gada premium televizoru modeļiem, tostarp modernajiem OLED un NanoCell televizoriem.

NanoCell televizoriem ir ideāls melnā toņa kontrasts un pirmšķirīga attēla kvalitāte, kas izceļ pat vismazākās detaļas. Tāpat nākamās paaudzes LG NanoCell televizori nodrošina iespēju baudīt nevainojamu attēla kvalitāti no vēl plašāka skatīšanās leņķa.

α7 Gen 2 procesors LG televizoros paaugstina attēla un skaņas kvalitāti ar padziļinātas mācīšanās tehnoloģiju un piekļuvi plašai vizuālās informācijas datubāzei. Tas nodrošina procesoram iespēju optimizēt attēlus, atpazīstot satura avota kvalitāti un pielietojot labāko algoritmu, lai attēlotu satriecoši reālus attēlus. Šis procesors arī analizē apkārtējos apstākļus, lai sasniegtu optimālo ekrāna gaišuma līmeni.

NanoCell televizori ir aprīkoti ar mākslīgā intelekta atbalstītu attēla un skaņas kvalitāti, pateicoties uzņēmuma otrās paaudzes α inteliģentajam procesoram un padziļinātās mācīšanās tehnoloģijai. Tikmēr vietas atpazīšanas tehnoloģija (The spatial recognition technology) palīdz pielāgot to mājas videi un sniedz nevainojamu Dolby Atmos® skaņu, kā arī pielāgo audio uzstādījumus saskaņā ar satura veidu, piemēram, padarot filmu un televīzijas dialogus vieglāk saprotamus un nodrošinot izteiktu un skaidru vokālu dziesmām.

2019. gada NanoCell modeļi atbalsta HDMI 2.1, lai spētu baudīt saturu ar ātrumu 120 kadri sekundē, kā arī piedāvātu 4K palielinātu kadru biežumu (4K HFR), automātiski zemu latentuma režīmu (ALLM), mainīgās atsvaidzes intensitāti (VRR) un uzlabotu audio atgriešanās kanālu (eARC).

Turklāt LG WebOS Smart TV kopīgi ar Magic Remote nodrošinās ērtu un vienkāršu televizora kontroli – iespēju izmantot jaunākās tiešsaistes satura aplikācijas, telefona savienošanu ar televizoru un ērtu 4K satura atskaņošanu no dažādiem avotiem iespējami augstākajā kvalitātē. Šīs funkcijas noteikti novērtēs spēļu konsoļu lietotāji, kur darbības ātrumam un attēla kvalitātei ir liela nozīme.

LG 2019. gada NanoCell televizoru piedāvājumā ir pieci modeļi, kas pieejami izmēros no 49 līdz 86 collām.

 

Par LG Electronics Inc.

LG Electronics Inc. ir globāls tehnoloģiju un ražošanas inovators, kas veic darbību vairāk nekā 100 pasaules vietās un nodarbina vairāk nekā 70 000 cilvēku. LG, kura tirdzniecības apjoms pasaulē 2018.gadā veidoja 54,4 miljardus ASV dolāru, veido piecas struktūrvienības - Home Appliance & Air Solution, Home Entertainment, Mobile Communications, Vehicle Component Solutions un Business Solutions. LG ir pasaulē vadošs televizoru, ledusskapju, gaisa kondicionieru, veļas mazgājamo mašīnu un mobilo ierīču, tostarp LG SIGNATURE produktu un LG ThinQ produktu ar mākslīgo intelektu ražotājs. Lai iegūtu papildu ziņas un informāciju par LG Electronics, lūdzu, apmeklējiet www.LGnewsroom.com.

LG Electronics Latvia
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Arhīvs

jūnijs 2020
P O T C P S Sv
1 2 3 4567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     

Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  dziļurbums