Starptautiskā konferencē AS "Emergn" vēstīs par mašīnmācīšanās attīstību


foto;medvestnik.ru
No 29. līdz 31. maijam Rīgā norisināsies starptautiska IT konference "RigaDevDays", kuras ietvaros tiek rīkotas praktiskās darbnīcas un lekcijas ar pasaulē lielāko tehnoloģiju uzņēmumu pārstāvju dalību. Konference apkopos spožākās idejas un prātus no tādiem pasaules tehnoloģiju gigantiem kā "Microsoft", "Oracle", "Google","IBM" un "Emergn".

RigaDevDays konference tiek rīkota kā ikgadēja digitālo platformu un risinājumu attīstītāju tikšanās vieta Baltijas valstīs. Trīs dienu laikā konferencē notiks praktiskās darbnīcas jaunu tehnoloģiju risinājumu izveidē. Vienlaikus tā būs lieliska iespēja savā starpā satikties un apmainīties ar zināšanām kā Latvijas, tā ārvalstu profesionāļiem, lai gūtu jaunu pieredzi un iespēju parādīt mūsu tehnoloģijas pasaules lielākajiem un ietekmīgākajiem IT uzņēmumiem. Kā atzīst AS “Emergn” vadošais eksperts digitālās transformācijas jomā Andrejs Duka (Andrey Duka), RigaDevDays konference ir lielisks pasākums programmēšanas pasaulei, kurā varam dalīties ar savām zināšanām kā vietējai, tā starptautiskajai komūnai: “Esam lepni par iespēju piedalīties konferencē. Tā ir iespēja sniegt mūsu uzņēmuma profesionāļu zināšanas, lai dotu iedvesmu gūt jaunus panākumus un atklājumus arī jaunajiem programmēšanas censoņiem.”

Konferences pēdējā diena, 31. maijs, tiks atklāta ar informācijas tehnoloģiju un IT konsultāciju uzņēmuma AS "Emergn” vadošā eksperta digitālās transformācijas jomā Andreja Dukas uzstāšanos plkst. 9.15, savukārt, jau dienas otrajā pusē, plkst. 14.00., ar savu pieredzi un zināšanām IT risinājumu izveidē un pielietojumā biznesa videi dalīsies “Emergn” vadošais tehnoloģiju attīstītājs un datu zinātnieks Kristaps Bebris. Jau patlaban pastāv rīki, lai uzņēmējiem rastu iespēju pielietot dažādus mašīnmācīšanās modeļus viņu biznesa ikdienai, tāpēc galvenais uzsvars Kristapa Bebra konferences uzrunā būs balstīts vienkāršos un praktiskos risinājumos, kas ir pieejami tūlītējai lietošanai.

Kristaps Bebris ir vadošais tehnoloģiju attīstītājs un datu zinātnieks “Emergn”, ar 5 gadu pieredzi lielizmēra interneta risinājumu izstrādē. Kopš 2017. gada Kristaps Bebris darbojas “Emergn” mašīnmācīšanās laboratorijā, kurā attīsta praktiski pielietojamus mašīnmācīšanās modeļus.

Konferenci būs iespējams vērot internetā 30. un 31. maijā, saitē: https://www.youtube.com/channel/UCrUO4V5kfUg-aGAV6Y2rNRA

Plašāk par konferenci un mediju dalību tajā, saitē: https://2019.rigadevdays.lv/

Communications & Strategies
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Arhīvs

jūnijs 2020
P O T C P S Sv
1 2 3 4567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     

Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  dziļurbums