Ievērojama starptautiska pētniecības un konsultāciju firma noskaidrojusi: ar Kaspersky Industrial CyberSecurity...

Ievērojama starptautiska pētniecības un konsultāciju firma noskaidrojusi: ar Kaspersky Industrial CyberSecurity rūpniecības uzņēmums sasniedzis 368 % peļņu no kapitāla ieguldījuma

2019. gada 27. maijā
Kaspersky Industrial CyberSecurity (KICS) ir specializēts risinājums, kas paredzēts operāciju tehnoloģiju un ražošanas vadības sistēmu aizsardzībai. Saskaņā ar Kaspersky Lab pasūtīto un Forrester Consulting 2019. gada aprīlī iesniegto Kopējās ekonomiskās ietekmes™ pētījumu tas kādam uzņēmumam ir ietaupījis 2,2 miljonus USD. KICS for Nodes ir speciāli izstrādāts, lai ražošanas vadības sistēmu vidēs novērstu apdraudējumus operatora līmenī, nodrošinot, ka klients izvairās no izmaksām, kas ir saistītas ar sistēmas dīkstāvi, operētājsistēmas atjaunināšanu un mantoto galiekārtu antivīrusu risinājumu izmantošanu. Risinājuma kopējās izmaksas bija 470 950 USD, taču pēc trim gadiem klienta ieguvums bija 368 % peļņa no kapitāla ieguldījuma.

Saglabājas draudu līmenis, ar ko saskaras rūpniecības uzņēmumi: 2018. gadā ļaunprātīga darbība tika pamanīta un novērsta gandrīz pusē visu ražošanas vadības sistēmu datoru (47 %)[1]. Ja atgadās incidents, uzņēmumi var ciest no dīkstāves, ražošanas līniju un preču kļūmēm vai pat apdraudēt darbinieku drošību, tāpēc ir nepieciešama īpaša pieeja operāciju tehnoloģiju un ražošanas vadības sistēmu infrastruktūras kiberdrošībai. Ir ļoti svarīgi ieviest specializētu operāciju tehnoloģiju / ražošanas vadības sistēmu drošības risinājumu, jo tradicionālā IT galiekārtu aizsardzība operāciju tehnoloģiju tīklos darbojas neefektīvi un var būt nesaderīga ar noteiktu dispečervadības un datu apkopošanas programmatūru, kontrolleriem un lietu interneta ierīcēm, ko plaši izmanto ražošanā.

Specializēts risinājums ne vien nodrošina augsta līmeņa aizsardzību pret kiberdraudiem, bet ir arī rentablāks. Tas ir izstrādāts atbilstīgi rūpniecisko datoru un tīklu raksturlielumiem, tāpēc nekavē ražošanas iekārtu darbību un neizraisa dīkstāvi ļaunprogrammatūru dēļ. Forrester pētījumā Kaspersky Industrial CyberSecurity kopējā ekonomiskā ietekme™ konstatēts, ka izvērtētais uzņēmums, kas pēc tradicionālā galiekārtu antivīrusu risinājuma izmantošanas rūpnieciskajās galiekārtās ieviesa KICS for Nodes, izvairījās no 1,7 miljonu USD izmaksām, kas saistītas ar dīkstāvi. Tas veidoja 77 % no visiem ieguvumiem no KICS for Nodes ieviešanas.

Tāpat pētījumā konstatēts, ka uzņēmums spēja ietaupīt ievērojamu naudas summu par izstrādājumu atjaunināšanu. Lai izmantotu tradicionālos antivīrusu risinājumus, ražošanas iekārtu operētājsistēma bija jāatjaunina uz jaunākām versijām, kas ir saderīgas ar tradicionālajiem antivīrusiem. Atbrīvošanās no šiem atjauninājumiem ar KICS for Nodes izmantošanu ļāva uzņēmumam ietaupīt 461 495 USD (vienas galiekārtas atjauninājums izmaksāja 600 USD gadā). Izbeidzot atjaunināt tradicionālo antivīrusu risinājumu, uzņēmums ietaupīja vēl 50 tūkstošus USD.

Forrester pētījumā teikts: «Aptaujātie norādīja, ka uzticas KICS sniegtajai infrastruktūras drošībai. [Aptaujātie] zina, ka ar šo specializēto programmatūru viņu rūpniecības sistēmas ir labāk aizsargātas un informācijas drošības grupa samazina kopējo drošības pārkāpumu risku organizācijā.»

«Mēdz uzskatīt, ka kiberdrošība ir caura muca, kas prasa naudu, bet nesniedz nekādu atdevi. Ievērojamas starptautiskas pētniecības un konsultāciju firmas pētījums parāda, ka patiesībā kiberdrošība var būt ieguldījums ar pārliecinošiem ieguvumiem gan efektivitātes, gan finanšu ziņā. Izmantojot specializētu ražošanas vadības sistēmu drošības risinājumu, nevis tradicionālo korporatīvo risinājumu, ar vienu pārvaldības konsoli tiek nodrošināta pilnīga un visjaunākā aizsardzība gan jaunām, gan mantotām sistēmām. Tas ļaus uzņēmumiem ietaupīt labu naudu un pārdalīt to vairāk prioritāriem uzdevumiem, kā mēs redzējāšajā piemērā,» norāda Kaspersky Industrial CyberSecurity komercattīstības vadītājs Georgijs Šebuldajevs.

Kaspersky Industrial CyberSecurity ir specializēts tehnoloģiju un pakalpojumu klāsts, kas ir paredzēts rūpniecības uzņēmumu operāciju tehnoloģiju līmeņu un elementu aizsardzībai. Plašāka informācija par risinājumu atrodas Kaspersky Industrial CyberSecurity vietnē.

Lai uzzinātu vairāk par Forrester Kopējās ekonomiskās ietekmes™ pētījumu un peļņu no kapitāla ieguldījuma, ko klientiem nodrošina KICS for Nodes, lūdzu, izlasiet visu pētījumu.

Par Kaspersky Lab

Kaspersky Lab ir pasaulē lielākais informācijas drošības jomā strādājošais privātuzņēmums un viens no visstraujāk augošajiem aizsardzības risinājumu piegādātājiem. Uzņēmums ir viens no četriem nozīmīgākajiem galiekārtu lietotāju IT drošības risinājumu ražotājiem pasaulē(IDC, 2014). Kopš 1997. gada Kaspersky Lab rada inovatīvus un efektīvus aizsardzības risinājumus un pakalpojumus lielām korporācijām, maziem un vidējiem uzņēmumiem, kā arī mājas lietotājiem. Kaspersky Lab ir starptautisks uzņēmums, kas darbojas gandrīz 200 pasaules valstīs un teritorijās; tā tehnoloģijas aizsargā vairāk nekā 400 miljonu lietotāju visā pasaulē.

Papildu informācija 

www.kaspersky.com

Kaspersky Lab
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Arhīvs

jūnijs 2020
P O T C P S Sv
1 2 3 4567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     

Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  dziļurbums