Zemkopības ministrs Kaspars Gerhards aicinās ES komisāru Filu Hoganu ieklausīties lauksaimnieku viedoklī


foto;www.farming.lv
Otrdien, 7. maijā, zemkopības ministrs Kaspars Gerhards tiksies ar ES lauksaimniecības un lauku attīstības komisāru Filu Hoganu, kas darba vizītē apmeklēs Latviju.

Ministrs Kaspars Gerhards: “Komisāram Filam Hoganam atkārtoti uzsvēršu Latvijas svarīgākās prasības ES Kopējās lauksaimniecības politikas izmaiņām pēc 2020. gada. Mēs joprojām uzstājam, ka jāizlīdzina tiešie maksājumi ES dalībvalstu starpā. Veidojot  jauno ES Kopējās lauksaimniecības politiku, ir īpaši svarīgi ieklausīties lauksaimnieku sabiedrības  viedoklī. Jāuzsver, ka Zemkopības ministrijas rīkotajās reģionālajās konferencēs taisnīgi ES maksājumi bija viena no svarīgākajām Latvijas lauksaimnieku prioritātēm. Tāpat ir būtiski nesamazināt lauku attīstībai paredzēto finansējumu nākamajā plānošanas periodā, kaut arī šobrīd Eiropas Komisijas priekšlikums paredz to samazināt par 15 procentiem. Turklāt ir jānodrošina samērīgums starp jaunajiem nosacījumiem un lauksaimniekiem pieejamo finansējuma apjomu, lai ES līdzekļus varētu mērķtiecīgi ieguldīt lauksaimnieciskās ražošanas attīstībā.

Ministrs Kaspars Gerhards un ES komisārs Fils Hogans 7. maijā Rīgā tiksies ar Latvijas lauksaimniecības organizāciju pārstāvjiem, kam būs iespēja komisāram nepastarpināti paust savu nostāju dažādos ar ES Kopējās lauksaimniecības politikas nākotni saistītos jautājumos.

Ministrs un komisārs 7. maijā arī piedalīsies starptautiskajā konferencē “15 no 100. Latvijas dalības Eiropas Savienībā 15 gadi” Rīgas pilī.

Zemkopības ministrija
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Arhīvs

jūlijs 2020
P O T C P S Sv
1 2 3 45
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  dziļurbums