Jauni noteikumi informācijas uzkrāšanai traktortehnikas un tās vadītāju valsts informatīvajā sistēmā


foto;www.farming.lv
Valdība otrdien, 30. aprīlī, apstiprinājusi Zemkopības ministrijas sagatavotos traktortehnikas un tās vadītāju valsts informatīvās sistēmas noteikumus.

Noteikumi noteiks, kā veicama traktortehnikas un to vadītāju valsts informatīvajā sistēmā iekļaujamās informācijas uzskaite, informācijas atjaunošana, informācijas izsniegšanas kārtība no informatīvās sistēmas, kā arī šīs informācijas izsniegšanas apmērs un glabāšanas termiņš.

Vienotajā valsts informatīvajā sistēmā tiks uzkrāta un glabāta tikai tā informācija, ko iegūst, veicot darbības saskaņā ar traktortehnikas normatīvajiem aktiem, piemēram, informācija par traktortehnikas vadītāju, pilnvaroto personu, traktortehnikas vai tās piekabes īpašnieku, kā arī informāciju par pašu traktortehniku un tās piekabi.

Noteikumi attieksies uz traktortehnikas un tās piekabes īpašniekiem (turētājiem, valdītājiem) – fiziskām un juridiskām personām, traktortehnikas vadītāju tiesību ieguvējiem, traktortehnikas vadītājiem, komersantiem un izglītības iestādēm, kas nodarbojas ar traktortehnikas vadītāju apmācību, braukšanas apmācības instruktoriem, juridiskām personām, kas ierīkojušas un reģistrējušas traktortehnikas vai tās piekabju tirdzniecības vietas, un pilnvarotām personām, kuras saņem Valsts tehniskās uzraudzības aģentūras pakalpojumus.

Jaunie noteikumi aizstās pašlaik spēkā esošos Ministru kabineta 2014. gada 25. novembrī noteikumus Nr. 725 “Transportlīdzekļu un to vadītāju valsts reģistrā un traktortehnikas un tās vadītāju informatīvajā sistēmā esošās informācijas pieprasīšanas kārtība”.

Noteikumi Traktortehnikas un tās vadītāju valsts informatīvās sistēmas noteikumi stāsies spēkā nākamajā dienā pēc to publicēšanas oficiālajā izdevumā “Latvijas Vēstnesis”.

Zemkopības ministrija
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Arhīvs

jūlijs 2020
P O T C P S Sv
1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16171819
20212223242526
2728293031  

Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  dziļurbums