"Mēness aptieka": hronisko slimību ārstēšanai zāļu ir pietiekami, pasūtījumus esam trīskāršojuši

Ar "Mēness aptieka" zīmolu strādājošais aptieku uzņēmums "Sentor farm aptiekas", kopš valstī
izsludinātās ārkārtas situācijas 12. martā, trīskāršo katra medikamentu un medicīnas produktu
pasūtījuma apjomu, šobrīd nodrošinot pilnībā pietiekamus zāļu apjomus hronisko slimību
ārstēšanai. Zāles ir pieejamas 240 Mēness aptiekās visā Latvijas teritorijā. Vienlaikus notiek aktīvs
darbs, lai medikamenti būtu pieejami aptiekās arī turpmāk.

Sekojot elpceļu vīrusa COVID-19 izplatībai Latvijā un ar tā ierobežošanu paredzētajiem pasākumiem, veselības uzņēmumu grupā „Repharm” ietilpstošais zāļu, medicīnas un veselības preču izplatītājs AS „Recipe plus” un AS „Sentor farm aptiekas, kas strādā ar zīmolu „Mēness aptieka”, jau veikuši priekšdarbus, lai nodrošinātu piedāvājumu pieprasījumam pēc zālēm akūto, hronisko slimību ārstēšanai. Pasūtīto zāļu vidū ir arī ierastie medikamenti, kas cilvēkiem var palīdzēt ar elpceļu saslimšanu saistīto simptomu mazināšanai, norāda „Recipe plus” un „Sentor farm aptiekas” valdes priekšsēdētājs Dmitrijs Juskovecs.

“Ņemot vērā, ka Latvijā nupat ir beigusies gripas sezona un COVID-19 kā elpceļu saslimšana ir faktiski aizņēmusi gripas vietu, nav paredzams, ka pieprasījums pēc sezonālās saslimšanas ārstējošām zālēm kritiski palielināsies. Tomēr mēs apzināmies, ka situācija ap jauno vīrusu un tā attīstību Latvijas teritorijā šobrīd vēl ir samērā neskaidra. Mums jābūt drošiem, ka, mainoties apstākļiem, mēs būsim gatavi apmierināt pieaugošu iedzīvotāju pieprasījumu,” pauž D. Juskovecs.

“Mēness aptiekas” un visa veselības uzņēmumu grupa „Repharm” novērtē valdības un atbildīgo dienestu darbu ar COVID-19 izplatību saistītās krīzes ierobežošanā. Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) darbinieki, Slimību profilakses un kontroles centrs (SPKC), Veselības ministrija un daudzi citi paveic neiedomājamus darba apmērus. Tomēr, lai tie nestu labākos iespējamos rezultātus, katram ir jāuzņemas sava atbildība un jārūpējas gan par savu, gan līdzcilvēku drošību.

Ar „Mēness aptieka” zīmolu strādā akciju sabiedrība „Sentor Farm aptiekas”, kas iekļaujas Latvijas veselības uzņēmumu grupā AS „Repharm”, kam pieder arī zāļu vairumtirgotāja AS “Recipe Plus”, augu valsts ārstniecisko līdzekļu ražotāja AS “Rīgas farmaceitiskā fabrika”, AS “Veselības centru apvienība” un SIA “Centrālā laboratorija”. Šis aptieku uzņēmums Latvijā ir viens no vadošajiem nozarē, darbojas koncepta “Ar īpašām rūpēm par jums!” ietvaros, nodrošinot pacientiem plašu zāļu un aptiekas produktu klāstu un augstus farmaceitiskās aprūpes standartus. “Mēness aptieka” zīmola aptiekas ar plašu produktu sortimentu gaida klientus gan Rīgā un tās apkaimē, gan Jūrmalā, Siguldā, Olainē un Salaspilī, kā arī Valkā, Cēsīs, Alojā, Madonā, Valmierā, Ventspilī, Liepājā, Talsos, Saldū, Daugavpilī, Jēkabpilī, Krāslavā, Preiļos, Rēzeknē, Ludzā un Gulbenē un cituviet Latvijā. Latvijas „Mīlētāko zīmolu topā” „Mēness aptieka” 2018. gadā atzīta par Latvijas farmācijas nozares „Mīlētāko zīmolu”.

"Mēness aptieka”
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Arhīvs

oktobris 2020
P O T C P S Sv
1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 2425
262728293031

Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  dziļurbums