Apotheka aptiekās uzstāda organiskā stikla sienas un izvieto dezinfekcijas līdzekļus klientu vajadzībām


public. foto
Apotheka aptiekās tiek uzstādītas organiskā stikla sienas darbinieku drošībai. Aizsargsienu uzstādīšana sākta Rīgas aptiekās ar lielāko klientu plūsmu, tām sekos Pierīga un reģioni. Plānots, ka visas 105 aptiekas tiks pilnībā aprīkotas nākamās nedēļas laikā. Tāpat Apotheka turpina ieviest arvien jaunus piesardzības pasākums – pakāpeniski aptiekās tiek izvietoti dezinfekcijas līdzekļi klientu vajadzībām, bet no plkst. 8.00 līdz plkst. 10.00 ieviestas īpašās iepirkšanās stundas senioriem, topošajām māmiņām un cilvēkiem ar īpašām vajadzībām.

Lai rūpētos par darbinieku un klientu drošību, Apotheka ar vislielāko rūpību ievēro iespējami stingrākos piesardzības pasākumus. Jau pirms ārkārtas stāvokļa izsludināšanas darbinieki vai viņu tuvākie cilvēki, kuri atgriezušies no jebkuras citas valsts, ievēro karantīnu. Ieviesti arī citi drošības pasākumi – regulāra virsmu dezinficēšana, telpu vēdināšana, izvietotas distances ievērošanas uzlīmes un dažādi aicinājumi klientiem ievērot piesardzības pasākumus, tāpat rekomendējam izvairīties no cieša kontakta farmaceitisko pakalpojumu saņemšanas. Visi Apotheka darbinieki regulāri un rūpīgi mazgā un dezinficē rokas, kā arī seko līdzi savai pašsajūtai un katru dienu pirms došanās uz darbu veic ķermeņa temperatūras mērījumu. 

“Piesardzības pasākumu ievērošana jau kļuvuši par mūsu ikdienu, tos ieviesām un turpinām ieviest, cik ātri vien iespējams. Šobrīd primāri fokusējamies uz organiskā stikla sienu uzstādīšanu – tiklīdz sienas tiek piegādātas, novirzām visus resursus to uzstādīšanai aptiekās. Lai arī visi tehniskie risinājumi palīdz mazināt vīrusa izplatīšanās risku, pats galvenais ikvienam būt atbildīgam un rūpīgi izvērtēt vajadzību aptiekas apmeklēšanai klātienē – ja plānojat iegādāties bezrecepšu medikamentus, uztura bagātinātājus vai medicīnas preces, bet pirkums nav steidzams, visdrošākais veids būs iepirkšanās internetā apotheka.lv,” saka Apotheka valdes loceklis Jānis Kūliņš.

Padomi cilvēkiem, kuriem nav jāievēro karantīna un ir nepieciešams aptieku apmeklēt klātienē

1}·         Seniori, topošās māmiņas un cilvēki ar īpašām vajadzībām aicināti apmeklēt aptiekas īpašajās stundās no plkst. 8.00 līdz plkst. 10.00.

2}·         Apmeklēt aptieku vienam, nevis kopā ar visu ģimeni. 

3}·         Izvairīties no aptiekas apmeklēšanas laikā, kad tajā ir daudz cilvēku.

4}·         Esot aptiekā, nedrūzmēties kases zonā, ievērot 2 metru distanci no kases un citiem apmeklētājiem. Ja aptiekā ir daudz cilvēku un 2 metru distanci nav iespējams ievērot, uzgaidīt ārpus aptiekas.

6}·         Ja nepieciešams iegādāties e-receptes zāles, savlaicīgi sagatavot personu apliecinošu dokumentu.

7}·         Norēķinieties par pirkumu pēc farmaceita uzaicinājuma.

8}·         Iespēju robežās norēķinieties ar bezskaidru naudu, vislabāk – bezkontakta maksājuma karti.

 

Apotheka
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Arhīvs

oktobris 2020
P O T C P S Sv
1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 2122232425
262728293031

Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  dziļurbums