Bērnu rehabilitācijai mēneša laikā saziedots teju 21 tūkstotis eiro


Bernu_rehabilitacijai_menesa_laika_saziedo_teju_21_tukstoti_eiro
Vakar, 5. decembrī tika atzīmēts uzņēmuma "Maxima Latvija" un rehabilitācijas centra "Poga" kopīgās labdarības kustības "Starp cilvēku un labu darbu ir viena poga" noslēgums. Akcija tika rīkota šī gada rudenī visos "Maxima Latvija" veikalos un kopā ar sadarbības partneru un pircēju iesaisti mēneša laikā bērnu rehabilitācijai tika saziedoti 20 985,00 eiro.

Akcijā kopumā piedalījās 26 uzņēmumi no Latvijas un citām valstīm, ziedojot no katra produkta, kas pārdots jebkurā “Maxima” veikalā Latvijā, lai palīdzētu nodrošināt dažādas terapeitiskās nodarbības rehabilitācijas centrā “Poga”.

“Trīs gadu laikā kopš rehabilitācijas centra Poga atklāšanas ir nodrošināta rehabilitācija 523 bērniem, 240 no tiem ir sniegta rehabilitācija pateicoties uzņēmuma “Maxima Latvija” atbalstam. Šī gada sākumā iezīmējās jauns posms bērnu rehabilitācijā – ”Poga” ieguva jaunas, plašas mājas, no “Maxima Latvija” saņemot svinīgo dāvinājumu 100 000 eiro vērtībā ar mērķi nodrošināt modernāku rehabilitāciju Latvijas bērniem,” atklāj uzņēmuma “Maxima Latvija” Mārketinga vadītāja Gundega Laugale.

“Labus darbus kopā darīt ir vieglāk, tādēļ šī gada rudenī aicinājām arī savus sadarbības partnerus un pircējus sniegt palīdzīgu roku, lai nodrošinātu mūsu bērniem iespējas iegūt kvalitatīvu rehabilitāciju tepat Latvijā. Tāpēc vēlos no sirds vēlos pateikties sadarbības partneriem un pircējiem, kas piedalījušies akcijā, jo kopā mēs varam sasniegt patiesi daudz un jau esam ceļā uz to, lai “Poga” kļūtu lielāka un spēcīgāka,” stāsta G. Laugale.

“Bez “Maxima Latvija” atbalsta daudzu vecāku sapņi par veselu bērnu paliktu nepiepildīti. “Pogas” mazie pacienti sūta sirsnīgus paldies vārdus uzņēmumiem un pircējiem, kuri iesaistījās labdarības akcijā. Ar šādām labdarības akcijām mēs uzzinām, ka līdzcilvēkiem bērni ar kustību traucējumiem un viņu ģimenes nav vienaldzīgas. Sirsnīgs paldies,” Ziedot.lv vadītāja Rūta Dimanta.

No 2019.gada 10. septembra līdz 7. oktobrim norisinājās labdarības kustība “Starp cilvēku un labu darbu ir viena poga”, kurās piedalījās 26 Latvijas un ārvalstu ražotāji un uzņēmumi. Akcijas laikā lielākie ziedotāji ir bijuši uzņēmumi “Vilniaus Pergale” AB (3375,58 eur), “Žemaitijos pienas” AB / SIA “Muižas piens” (1924,02 eur), “Dobeles Dzirnavnieks AS” (1822,65 eur), “Fazer Latvija” SIA (1635,56 eur), “Rīgas Dzirnavnieks” AS (1470,05) Eur. Akcijas laikā pirktākie produkti bija no uzņēmumiem “Kurzemes gaļsaimnieks” SIA (108 777 pārdotās vienības), “Gaļas nams Ādaži” SIA (101 883 pārdotās vienības), “Fazer Latvija” SIA (81 778 pārdotās vienības), “ORKLA Confectionery & Snacks Latvija” SIA (40 425 pārdotās vienības) un “TZMO Latvija” SIA (38 653 pārdotās vienības).

Labdarības kustībā piedalījā uzņēmumi – “Fazer Latvija” SIA, “Siguldas Maiznieks” SIA, “Hanzas Maiznīca” A/S, “Vilniaus Pergale” AB, “Futurus Food” SIA, “Unilever Polska SP” Z O.O., “DIPOL Latvija” SIA, “TZMO Latvija” SIA, “Jungent Latvia” AS, “GREIS” SIA, SIA “RAMATAS PLUS”, “Gaļas nams-Ādaži” SIA, “Orkla Confectionery & Snacks Latvija” SIA, “Dobeles Dzirnavnieks” AS, SIA “Rūjienas saldējums”, “Biovela - Utenos mėsa” UAB, “Baltā Bura” SIA, AB "Žemaitijos pienas"/ SIA "MUIŽAS PIENS", “Eugesta un Partneri” SIA, “SANITEX” SIA, SIA “MARNO” “HKScan Latvia” AS, “Puratos Latvia” SIA, “Rīgas Dzirnavnieks” AS, “Kurzemes Gaļsaimnieks” SIA, „Gaļas Pārstrādes Uzņēmums Nākotne” SIA.

 

 

Labdarības fonds „Ziedot.lv”
SIA „Maxima Latvija”
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Arhīvs

jūnijs 2020
P O T C P S Sv
1 2 34567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     

Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  dziļurbums