Starptautiskā Kosmetoloģijas koledža atzīta par pasaulē labāko jauno nozares skolu


Marika Gederte.public. foto
Starptautiskā Kosmetoloģijas koledža (SKK) šā gada septembrī saņēmusi prestižo Starptautiskās Skaistumkopšanas terapijas un kosmetoloģijas konfederācijas (CIBTAC) un Lielbritānijas Skaistumkopšanas terapijas un kosmetoloģijas asociācijas (BABTAC) balvu kategorijā "Labākais jaunais CIBTAC centrs 2019".

SKK uzvarēja kategorijā, apsteidzot Īrijas Skaistumkopšanas terapijas koledžu “Coco” un Japānas Terapeitu akadēmiju “Tesio”. Apbalvojumu izglītības iestādes pārstāvjiem pasniedza starptautiskā estētiķe un ādas kopšanas aktīviste Kerolaina Hironsa (Caroline Hirons).

“Mēs esam strādājuši neticami smagi, lai nonāktu tur, kur esam. Balva pierāda, ka tas nav velti, un nozare globālā mērogā ir atzinusi un novērtējusi mūsu pūles uzlabot tik daudzus koledžas aspektus. Šāda atzinība un apziņa, ka eksaminācijas organizācija ir augsti novērtējusi mūsu sniegtās izglītības kvalitāti, ārkārtīgi motivē turpināt darbu ar vēl lielāku aizrautību,” saka SKK valdes priekšsēdētāja Marika Ģederte.

BABTAC & CIBTAC katru gadu apbalvo labākos speciālistus nozarē, skaistumkopšanas izglītības iestādes, pasniedzējus un studentus. Šie apbalvojumi apliecina piedāvāto pakalpojumu augsto kvalitāti. CIBTAC pasniedz apbalvojumus piecās kategorijās: labākais centrs, labākais jaunais centrs, labākā korporatīvā atbildība, labākais students un labākais pasniedzējs.

Koledžas veiktais darbs izglītības nozarē tiek novērtēts arī ar citiem vietējiem un starptautiskiem apbalvojumiem. Šogad SKK saņēmusi arī starptautisko Eiropas Kvalitātes vadības fonda (EFQM) Izcilības modeļa sertifikātu un ir vienīgā izglītības iestāde un uzņēmums Latvijā, kam ir šāds sertifikāts. Koledža saņēmusi arī ISO sertifikātu 9001:2015 un sudraba kategorijas novērtējumu Ilgtspējas indeksa novērtējumā, kur piedalījās pirmo reizi.

Pateicoties vairākkārtējai veiksmīgai sadarbībai ar ERASMUS+ un CIBTAC, SKK saviem studentiem sniedz iespēju veidot karjeru skaistumkopšanas nozarē ne tikai Latvijā, bet arī ārpus valsts robežām.

Par Starptautisko Kosmetoloģijas koledžu

Starptautiskā Kosmetoloģijas koledža dibināta 2003. gadā, kad tā bija pirmā profesionālās augstākās izglītības iestāde Latvijā, kas piedāvāja izglītību skaistumkopšanas speciālistiem kosmetoloģijā.

Patlaban koledža ir viena no divām augstākās izglītības iestādēm Latvijā, kas piedāvā pirmā līmeņa augstāko izglītību un ceturto profesionālās kvalifikācijas līmeni, nodrošinot darba tirgu ar profesionāliem skaistumkopšanas speciālistiem kosmetoloģijā.

SKK gada pārskata dati rāda, ka koledžas 2018. gada apgrozījums sasniedzis 524 481 eiro. Kopš 2007. gada apgrozījums pieaudzis vairāk nekā četras reizes, koledžai iegūstot stabilu pozīciju privāto koledžu vidū.

 

Starptautiskā Kosmetoloģijas koledža
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Arhīvs

augusts 2020
P O T C P S Sv
1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 141516
17181920212223
24252627282930
31      

Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  dziļurbums