Rīgas dome un LVSADA kopā strādā pie risinājumiem apstākļu uzlabošanai sociālās un veselības aprūpes iestādēs

Rīgas domes Sociālo jautājumu komitejas priekšsēdētāja prof. Baiba Rozentāle ceturtdien, 6. jūnijā, tikās ar Latvijas Veselības un sociālās aprūpes darbinieku arodbiedrības (LVSADA) priekšsēdētāju Valdi Keri, Labklājības departamenta speciālistiem un pārstāvjiem no sociālās un veselības aprūpes iestādēm, lai pārrunātu iespējas uzlabot atalgojumu un darba apstākļus galvaspilsētas pašvaldības pārziņā esošajās sociālās aprūpes un veselības aprūpes institūcijās.

“Notika lietišķa un atklāta saruna par pašreizējām problēmām un iespējamajiem risinājumiem. Atzinīgi vērtējām panākto atalgojuma pieaugumu Rīgas sociālajiem darbiniekiem, kā arī pārrunājām iespējas paaugstināt patlaban noteikumos paredzētos atalgojuma griestus,” norādīja B. Rozentāle.

Tāpat tika pārrunāti jautājumi par atalgojumu SIA “Rīgas veselības centrs” iestādēs, kā arī spriests par iespējām uzlabot darba efektivitāti.

Sanāksmes laikā puses vienojās, ka būtu lietderīgi vismaz reizi pusgadā sanākt kopā arodorganizāciju pārstāvjiem, institūciju  vadītājiem un departamenta speciālistiem, lai apmainītos ar informāciju un pārrunātu aktualitātes. Paredzams, ka pašvaldības pārstāvji septembrī piedalīsies LVSADA sēdē, lai spriestu par tālāko rīcību dažādos jautājumos.

 

Rīgas domes Sabiedrisko attiecību nodaļa
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Arhīvs

maijs 2020
P O T C P S Sv
1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 293031
       

Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  dziļurbums