ATKLĀJ SKRIEŠANAS SERIĀLA SKRIEN LATVIJA 10. SEZONU UN NOSVINI PAVASARI LIEPĀJĀ


Foto : Sanita Ieva Sparāne
Jau pēc četrām nedēļām, 11. aprīlī Kurzemes lepnumā - Liepājā - gaidāmi aizraujoši un sportiski svētki, kuros vērts pievienoties ikkatram. Desmito jubileju šogad svin ne vien valstī lielākais pilsētu skriešanas seriāls Skrien Latvija, bet arī tā pirmais posms - Liepājas pusmaratons. Šī būs aktīva sestdiena, kurā vislabākajā kompānijā piedzīvot starta svaigumu, finiša gandarījumu, kā arī baudīt pavasari pārsteigumiem pilnā kultūras programmā.

Ļaujies spēcīgām tradīcijām un izaicinošiem jaunumiem

Tāpat kā iepriekš, arī 2020. gadā aktīva dzīvesveida cienītāju izvēlei tiek piedāvātas Skrien Latvija klasiskās distances - pusmaratons, desmit kilometru skrējiens, kā arī piecu kilometru trase, kuru varēs veikt gan skrienot, gan nūjojot. Savukārt pasākuma jaunākie apmeklētāji tiks aicināti baudīt kustību prieku Bērnu skrējienos.

Iecienītā skriešanas seriāla Skrien Latvija pirmais posms Liepājā ik gadu dalībniekus pārsteidz ar jaunumiem un tādi plānoti arī šoreiz. Vienu no grandiozākajām izmaiņām organizatori gatavi atklāt jau tagad : “Dalībniekus sagaida vēl nebijušas un nepieredzētas skrējienas trases. Būs ekskluzīva iespēja skrējiena ietvaros pabūt vietā, kura ikdienā ir slēgtā zona; kāda no distancēm šķērsos arī Liepājas molu.” Tādējādi ikvienam būs iespēja iepazīt pilsētu no jauna, sajust tās īpašo atmosfēru un baudīt kilometrus Kurzemes hercogistes vējā tā, it kā tas būtu pirmoreiz. Taču ir tradīcijas, kuras ir vērts turpināt, tāpēc arī šogad pasākuma centrs, starta un finiša zona nemainīgi atradīsies pilsētas spožākajā vietā - pie koncertzāles Lielais Dzintars.

Skrien Latvija komanda
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Arhīvs

oktobris 2020
P O T C P S Sv
1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 293031

Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  dziļurbums