Latvija parāda nepārliecinošu sniegumu, Turcija aizbrauc neuzvarēta


public. foto
Latvijas vīriešu volejbola izlase, spēlējot ar vairākiem rezervistiem, CEV Eiropas volejbola Zelta līgā piedzīvoja sāpīgu un smagu zaudējumu Turcijas valstsvienībai ar 0:3 (18-25, 16-25, 14-25).

Spēlē, kurā vairs neizšķīrās vietu sadalījums apakšgrupā, daudz ātrāk un pārliecinošāk iejutās Turcijas izlases, kura aizvadīja trīs pārliecinošus setus, nedodot mūsu komandai cerības uz uzvaru pat vienā setā.

“Šodien parādījām ļoti vāju sniegumu. Iesākām ar vairākiem rezervistiem un diemžēl zaudējām pretiniekiem visos spēles elementos. Esam sarūgtināti, ka savu skatītāju priekšā nespējām rast nekādus pretargumentus turku pārliecinošajai spēlei. Bet mēs mācīsimies arī no šīs spēles.

Kopumā gan uzskatu, ka aizvadījām labu turnīru, protams, izņemot šīs dienas spēli. Parādījām saturīgu sniegumu visa turnīra gaitā un tik jaunai komandai iegūtais rezultāts ir cienījams,” raksturojot šīs dienas spēli un turnīru kopumā izteicās Latvijas izlases otrais treneris Guntis Atars.

Rezultatīvākie spēlētāji Latvijas izlases rindās šajā spēlē: Kristaps Platačs – 10 punkti un Toms Vanags - 7 punkti.

Turcijas izlases otrais treneris Erkans Togans: “Sešas spēles, sešas uzvaras – lieliskas sajūtas! Šodien iespēlējām dažus jaunos spēlētājus un viņi parādīja lielisku sniegumu, arī tā ir papildus uzvara mums. Tagad lidosim uz Igauniju uz Final4 un ceram iekļūt vismaz finālā. Uzskatu, ka esam to pelnījuši, jo esam smagi trenējušies un ļoti labi spēlējuši. Komandā ir labs mikrolimits un tas viss kopumā dod mums vēlamo rezultātu.”

Interesants fakts – šīs dienas Turcijas izlases rezultatīvākā spēlētāja (14 punkti) krustmāte ir Latvijas sieviešu basketbola leģenda Zane Rozīte, kura arī klātienē vēroja sava krustdēla spēli.

Spēles statistika – https://www.cev.eu/Competition-Area/MatchStatistics.aspx?ID=31949

Turnīra kopvērtējuma rezultatīvāko spēlētāju sarakstā mūsu Atvars Ozoliņš pēc šīs dienas spēles un kopumā iegūtiem 86 punktiem “atkrita” uz 10 vietu. Kovērtējuma līdera godu atguva un pamatturnīru kā rezultatīvākais spēlētājs noslēdza Beļģijas izlases rindās spēlējošais Lū Kindts ar 126 punktiem – https://www.cev.eu/Competition-Area/Statistics.aspx?ID=1151


 

Lelde Blumberga
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Arhīvs

janvāris 2020
P O T C P S Sv
1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28293031  

Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  granulu katli