Latvijas volejbolisti parāda raksturu un izcīna pirmo uzvaru


public. foto
Latvijas vīriešu volejbola izlase, sestdien, 1. jūnijā, otrajā mājās spēlē CEV Eiropas volejbola Zelta līgā skaistā, bet brīžiem kļūdām pārbagātā spēlē izcīnīja uzvaru ar 3:1 (22:25, 25:19, 25:20, 25:21) un ieguva vērtīgus 3 punktus, kas turnīra tabulā uz brīdi ļauj ierindoties otrajā vietā.

“Lieliskas sajūtas! Mēs gaidījām uzvaru, bijām tai tuvu jau iepriekšējā spēlē pret Slovākiju un šodien “mājas sienās” un ar milzīgu fanu atbalstu izvilkām dažas neticamas bumbas, kas palīdzēja “svaru kausus” nosvērt par labu mums. Patīkami iepriecināja Kristaps Platačs un Zigurds Adamovičs, kuri aizvadīja pārsteidzoši rezultatīvas spēles,” tā par sajūtām uzreiz pēc spēles izteicās trenera asistents Lauris Iecelnieks.

Šīs dienas spēles gaitu līdz pat 4. setam varēja salīdzināt ar cīņu pret Slovākijas izlasi. Latvija zaudēja Beļģijai pirmajā setā, bet nākamajos divos setos pārliecinoši atspēlējās. Iesākoties ceturtajam setam likās, ka mūsu komanda nav ņēmusi vērā iepriekšējās spēles “mācību stundu”, jo līdz pat seta vidum bija pārliecinoši iedzinējos, taču pie rezultāta 13:13 pārņēma vadību, kuru neizlaida līdz pat spēles beigām. Kā simboliska lūzuma epizode pie rezultāta 18:16 minama libero Ingara Ivanova izvilktā bumba nežēlojot ne sevi, ne laukuma galā esošo baneri. Bumba palika spēlē, izspēlē Latvija izcīnīja svarīgu punktu un beigās uzvarēja visā setā ar 25:21 un spēlē ar 3:1.

Kritisks par savas komandas sniegumu bija Beļģijas izlases galvenais treneris Brehts Van Kerchovs: “Patiesībā jau vakar, kad ieradāmies Latvijā, mēs nebijām labā noskaņojumā. Un šī sajūta turpinājās rīta treniņā un spēlē tikai pastiprinājās. Spēles laikā mēs mēģinājām lauzt sevi un atgriezties spēlē, bet Latvija kopā ar saviem faniem mums to neļāva. Mūsu spēle šodien nebija labā līmenī. ”

Rezultatīvākais spēlētājs Latvijas rindās šodien bija Kristaps Platačs ar 17 punktiem, bet iepriekšējo spēļu rezultatīvākais spēlētajs Atvars Ozoliņš pievienoja 15 punktus.

Spēles statistika - https://www.cev.eu/Competition-Area/MatchStatistics.aspx?ID=31944

Nākamās divas spēles Latvijas vīriešu volejbola izlase aizvadīs izbraukumā, kur 8. jūnijā tiksies ar Beļģijas izlasi, bet 12. jūnijā viesosies Slovākijā.

Nākamā mājas spēle Latvijas vīriešu volejbola izlasei Daugavas Sporta namā būs 16. jūnijā, kad Latvija tiksies ar šī brīža grupas līderi – Turciju. Biļetes uz šo spēli var iegādāties www.volejbols.lv

 

Latvijas Volejbola federācija
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  granulu katli