Badmintona turnīrs rīko zīmējumu konkursu par Notre-Dame


public. foto
Lai vizualizētu vienu no Pasaules reitinga badmintona turnīra Yonex Latvia International sešiem badmintona kurtiem, kurš tiks nosaukts Notre-Dame vārdā, Latvijas badmintona federācija rīko zīmējumu konkursu, aicinot tajā piedalīties gan Latvijas mākslas skolas, gan arī ikvienu citu radošu cilvēku Latvijā.

>>> Skatīt Notre-Dame zīmējumu konkursa nolikumu
>>> Skatīt rakstu: Viens no 6 kortiem tiks nosaukts Notre-Dame vārdā

Zīmējumi var būt gan par Parīzes Dievmātes katedrāles vēsturi, tai skaitā detaļām, piemēram skulptūrām un vitrāžām, gan degšanas brīdis, gan arī simboliski zīmējumi par skumjām, ugunsnelaimēm, ciešanām, atdzimšanu, ievainotu Eiropas sirdi, Eiropas vērtībām. Tie var būt zīmējumi par badmintonu un sportu, Jelgavu un Latviju, jebkādā saistībā ar Notre-Dame.“Jo dziļāks un plašāks vēstījums, jo labāk!” aicina Latvijas badmintona federācijas ģenerālsekretārs Kristians Rozenvalds.

Zīmējumus plānots izstādīt Jelgavā, Zemgales Olimpiskajā centrā pie Notre-Dame badmintona korta Yonex Latvia International turnīra laikā. Zīmējumi pirms izstādīšanas tiktu ielaminēti A3 formāta plēvēs. Pēc turnīra plānots rīkot arī izstādes cituviet. Visi zīmējumi tiks publicēti arī online galerijā Foto.Inbox.lv, tādējādi tos varēs aplūkot un novērtēt visā pasaulē, arī tie, kas nevarēs šos zīmējumus aplūkot klātienē Jelgavā.

Labāko zīmējumu autori balvā saņems Yonex badmintona komplektu četrām personām (četras raketes, tīkls un 6 badmintona bumbiņas), kā arī speciālās balvas - papīra komplekti no poligrāfijas vairumtirdzniecības uzņēmuma “Polap”. Balvu pasniegšanas ceremonija notiks Yonex Latvia International finālu starplaikā, TV tiešraidē, svētdien, 2.jūnijā.

Labākie zīmējumi tiks noteikti divos balsojumos. Viens no balsojumiem notiks internetā Foto.Inbox.lv, otrs balsojums tiks rīkots Yonex Latvia International norises vietā Zemgales Olimpiskajā centrā, balsošanā iesaistot Yonex Latvia International turnīra dalībniekus, trenerus un tiesnešus.

Pieteikt zīmējumu uz konkursu var gan nosūtot darba oriģinālu uz Jelgavas mākslas skolu līdz 20.maijam vai arī nosūtot kvalitatīvu fotoattēlu uz Yonex Latvia International e-pastu yli@badminton.lv līdz 21.maijam.

Atgādinām, ka solidarizējoties ar Francijas un visas Eiropas skumjām par Parīzes Dievmātes katedrāles ugunsgrēku Jelgavā notiekošā Pasaules reitinga badmintona turnīra Yonex Latvia International viens no 6 badmintona kortiem tiks nosauks Notre-Dame vārdā. Badmintona turnīrs Yonex Latvia International notiks Jelgavā no 2019.gada 30. maija līdz 2.jūnijam.

“Šāda sociālā reklāma, manuprāt, ir labs sākums, kaut kas nebijis Latvijas, Eiropas un Pasaules badmintonā. Tā ir iespēja arī badmintona un jebkura cita sporta veida turnīram kā publiskam notikumam kļūt sociāli nozīmīgākam. Mēs noteikti arī citus gadus plānosim šādi pievērst uzmanību kaut kam sociāli aktuālam, ne tikai reklamējot savus sponsorus. Domāju, ka šādas sociālās iniciatīvas tiks drīzumā realizētas arī citu valstu badmintona turnīros,” mudina Kristians Rozenvalds. 

badminton.lv
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Arhīvs

augusts 2020
P O T C P S Sv
1 2
3 4 5 6789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      

Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  dziļurbums