Bezatkritumu dienas "Cēsis Tīri.Labi." 11. un 12. oktobrī

Informējam par Bezatkritumu dienām "Cēsis Tīri.Labi.", kas norisināsies š.g. 11. un 12. oktobrī Cēsīs.
Pasākuma ietvaros Cēsu iedzīvotāji, uzņēmēji un pašvaldība pārskatīs esošās iespējas un meklēs jaunus risinājumus ilgtspējīgas pilsētas attīstībai.

Pasākuma programma: 11. OKTOBRIS – Bezatkritumu dzīvesveida principi UZŅĒMĒJIEM:

● Kādas ir iespējas un izaicinājumi vietējiem uzņēmējiem, piedaloties pašvaldības Zaļajā publiskajā iepirkumā;

● Saruna par bezatkritumu uzņēmējdarbību un zaļo dzīvesveidu darba vidē. Filmas “Cilvēks bez ietekmes” (No Impact man) skatīšanās. 12. OKTOBRIS – Bezatkritumu dzīvesveida principi IEDZĪVOTĀJIEM:

● Lekcijas un diskusijas par bezatkritumu dzīvesveida ieviešanu un ar to saistītām tēmām;

● Iedzīvotāju darba grupa, kuras laikā tiks diskutēts par Cēsu iedzīvotājiem svarīgiem jautājumiem saistībā ar vidi un potenciālajiem risinājumiem pašvaldībā;

● Darbnīcas un meistarklases pieaugušajiem un bērniem;

● Dažādas aktivitātes visā pilsētā;

● Izrāde-darbnīca bērniem “Plastmasas huligāni” u.c. Vakara programma ar dejām. *Ar plašāku pasākuma programmu iespējams iepazīties e-pasta pielikumā. Ja pasākuma norises dienās ir interese uzrunāt kādu no dalībniekiem individuālai intervijai, lūgums rakstīt uz kristiana.kelase@vilands.lv. Lai veicinātu bezatkritumu dzīvesveidu Latvijā, izglītotu sabiedrību par to un iesaistītu pārmaiņu radīšanā pašvaldības, jūnijā tika uzsākta iniciatīva “Tīri.Labi. Pilsēta bez atkritumiem”. Cēsis šīs iniciatīvas ietvaros apņemas ieviest bezatkritumu dzīvesveida pamatprincipus – samazināt resursu patēriņu, izmantot atkāroti produktus un izejvielas, kā arī šķirot pārstrādei noderīgos izejmateriālus vai izmantot tos citos veidos. Turklāt – veicināt pārmaiņas ne tikai iedzīvotāju līmenī, bet, iesaistot arī Cēsu pašvaldību un uzņēmumus.

Uz tikšanos! 

Kristiāna Kelase
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Arhīvs

oktobris 2020
P O T C P S Sv
1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 293031

Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  dziļurbums