Tirdzniecības centrā "Spice" atceļ visus pasākumus, ievieš infekciju profilaksi un aicina izvērtēt nepieciešamību...


public. foto
Tirdzniecības centrā "Spice" atceļ visus pasākumus, ievieš infekciju profilaksi un aicina izvērtēt nepieciešamību apmeklēt tirdzniecības centru

Sakarā ar sarežģīto epidemioloģisko situāciju valstī un koronavīrusa izplatības iespējamām sekām, sekojot atbildīgo iestāžu norādījumiem, t/c "Spice" ievieš vairākus profilakses pasākumus, lai pēc iespējas vairāk pasargātu gan tirdzniecības centra darbiniekus, gan apmeklētājus no saslimšanas riska.

Vairākās vietās t/c "Spice" un "Spice Home" ir uzstādīti roku dezinfekcijas līdzekļi, un izvietoti informatīvi plakāti, kā arī uzstādīti dezinfekcijas līdzekļi pie kasēm visos veikalos. Tāpat tirdzniecības centra telpās regulāri tiek veikti uzkopšanas un dezinfekcijas darbi, pastiprinātu uzmanību pievēršot saskarsmes virsmām – margām, rokturiem un citām vietām, kam bieži pieskaras cilvēki. Izmaiņas  veiktas arī ventilācijas sistēmā – iekārtas tiek ieslēgtas ātrāk un izslēdzas stundu vēlāk pēc darba laika beigām, lai maksimāli izvēdinātu tirdzniecības centra telpas. Kā arī ir atslēgta ventilācijas iekārtas gaisa recirkulācija, tādējādi nodrošinot tikai svaiga āra gaisa plūsmu tirdzniecības centra telpās. 

Ņemot vērā Ministru kabineta rīkojuma 4.5. punktu “ar 2020. gada 13. martu atcelt un aizliegt visus publiskos pasākumus, sapulces, gājienus un piketus virs 200 cilvēkiem;” un Latvijas Republikas Veselības ministrijas ieteikumus, ir atcelti visi t/c paredzētie pasākumi vismaz līdz 14. aprīlim, t.s. šī gada 14. martā paredzētais “Pavasara modes tirgus”. 

Tāpat tirdzniecības centra nomnieki un ēdināšanas uzņēmumi, tiek aicināti pastiprināti ievērot drošības pasākumus. Lielveikalā “Rimi” regulāri tiek veikti uzkopšanas un dezinfekcijas darbi – uzstādīti roku dezinfekcijas līdzekļi, tīrīti iepirkumu grozi un ratiņi, un tiek izmantoti cimdi visos nepieciešamajos gadījumos.

Visi tirdzniecības centra apmeklētāji aicināti ieturēt vismaz 1 metra distanci citam no cita, kā arī aicināti kopumā izvērtēt nepieciešamību apmeklēt tirdzniecības centru.

T/c "Spice" un "Spice Home" darba laiks šobrīd nav mainīts, bet aktīvi tiek sekots līdzi situācijai valstī, valdības paziņojumiem un rīkojumiem, tāpēc netiek izslēgts, ka tirdzniecības centra darba laikā varētu būt izmaiņas.

Aktuālā informācija regulāri tiek ievietota t/c sociālo tīklu lapās un mājas lapā.

Ogilvy PR Latvia
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Arhīvs

oktobris 2020
P O T C P S Sv
1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 293031

Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  dziļurbums