Huawei AppGallery kļuvis par trešo lielāko lietotņu veikalu pasaulē


public. foto
Februāra beigās Eiropā tika prezentēti vairāki jaunumi no Huawei, un reizē ar vairākām jaunām ierīcēm sabiedrībai tika sniegta plašāka informācija arī par Huawei izveidoto lietotņu veikalu AppGallery un tā izaugsmi. Pie šī produkta attīstības uzņēmums pēdējā laikā strādājis pastiprināti, un tas acīmredzami ir devis taustāmus rezultātus - Huawei AppGallery pārsteidzoši īsā laika posmā ir ierindojies starp pasaules trim lielākajiem lietotņu veikaliem pēc tā lietotāju skaita datiem, un tā izstrādātāji neplāno apstāties, bet gan turpināt veiksmīgi attīstīties arī turpmāk.

Plašs lietotņu veikals Huawei ierīcēm

Huawei AppGallery ir lietotņu veikala alternatīva Huawei viedtālruņu lietotājiem. Tas ir pieejams vairāk nekā 170 valstīs un to izmanto jau 400 miljoni aktīvo lietotāju mēnesī, tādējādi ļaujot AppGallery saukt par trešo lielāko lietotņu veikalu pasaulē. AppGallery krātuvē pieejamas jau vairāk kā 55 000 lietotnes, kas ļauj ik katram viedtālruņa lietotājam atrast sev nepieciešamos rīkus un izklaides iespējas. Lai nepārtraukti bagātinātu lietotāju pieredzi, Huawei ir izveidojuši speciālistu komandu katrā valstī, kas sadarbībā ar programmatūras izstrādātājiem strauji papildina pieejamo lietotņu skaitu AppGallery gan ar lokāli nozīmīgām, gan pasaulē plaši atpazīstamām un populārām lietotnēm.

Lietotnes, kuras tiek lejuplādētas no Huawei AppGallery, ir uzlabotas darbam ar Huawei ierīcēm, nodrošinot nevainojamu ierīces veiktspēju. “To galvenokārt palīdz nodrošināt Huawei HiAl jeb atvērtā mākslīgā intelekta iespēju platforma viedierīcēm, kas apvieno programmatūras un fizisko komponenšu resursus no dažādām ierīcēm un veicina to savstarpēju mijiedarbību,” skaidro Gunta Kursiša, Huawei Mobile Services Biznesa attīstības vadītāja Latvijā.

Nākotnes vīzijas priekšgalā - privātums un drošība

Privātums lietotāja kontrolē - tas vienmēr ir bijis Huawei filozofijas pamats. Uzņēmums izvirza privātuma aizsardzību un kiberdrošību kā savas galvenās prioritātes visās uzņēmuma darbībās un stingri īsteno tās visos produktu attīstības posmos. Tieši tāpat tiek nodrošināti stingrākie privātuma un kiberdrošības risinājumi Huawei AppGallery, lai visa ierīču lietošanas pieredze būtu droša lietotājiem.

Huawei AppGallery ir izveidota pilna cikla drošības un aizsardzības sistēma, iekļaujot tādas detaļas kā izstrādātāja reālā vārda pārbaudi, četrslāņu pārskatīšanas procesu, lejupielādes un instalēšanas aizsardzību, kā arī drošas lietotņu darbības novēršanas mehānismu. Turklāt Huawei AppGallery ir ieviesis lietotņu vērtēšanas sistēmu visā pasaulē, ļaujot redzēt reālo lietotāju pieredzi un viedokli.

Tāpat Huawei izveidojuši izolētu Trusted Execution Environment (TEE) ārpus atvērtās Android vides, lai izolētu un aizsargātu lietotāju sensitīvos datus un privātumu. Lietotāja sensitīvie dati, piemēram, biometriskie dati un paroles, tiek glabāti un veikti tikai TEE OS ietvaros. Tādā veidā lietotājs pilnībā kontrolē savus personīgos datus, jo tie nevienā brīdī netiek apstrādāti ārpus ierīces.

HMS (Huawei Mobile Services) izveidojuši trīs reģionālos centrus un 15 datu centrus visā pasaulē. Visi lietotāju dati ir anonimizēti un saglabāti lokāli, atbilstoši katra lietotāja reģionam.

Par Huawei Consumer BG:

Huawei produkti un pakalpojumi pieejami vairāk nekā 170 valstīs, un tos izmanto trešdaļa pasaules iedzīvotāju. ASV, Vācijā, Zviedrijā, Krievijā, Indijā un Ķīnā ir izveidoti 14 pētniecības un attīstības centri. Huawei Consumer BG ir viena no trim Huawei biznesa vienībām, kas aptver viedtālruņus, datorus un planšetdatorus, valkājamās ierīces un mākoņpakalpojumus. Huawei globālais tīkls ir veidots, balstoties uz gandrīz 30 gadu ilgu pieredzi telekomunikāciju nozarē,veicinot jaunākos tehnoloģiskos sasniegumus, kas veltīti patērētājiem visā pasaulē.

Papildus informācijai, lūdzu, apmeklējiet: https://consumer.huawei.com/lv/

Lai saņemtu regulārus jaunumus par Huawei Consumer BG, sekojiet mums:

Facebook: https://www.facebook.com/huaweimobile/

Twitter: https://twitter.com/HuaweiMobile

Instagram: https://www.instagram.com/huaweimobile/

YouTube: https://www.youtube.com/user/HuaweiDeviceCo

LinkedIn: https://www.linkedin.com/company/10617746/

 

Huawei Consumer Business Group
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Arhīvs

oktobris 2020
P O T C P S Sv
1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 293031

Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  dziļurbums