Šonedēļ uz "Origo Summer Stage" skatuves notiks festivāla "LNSO vasarnīca" ieskaņas koncerts


public. foto
Ceturtdien, 15. augustā, plkst. 19.00 "Origo Summer Stage" ietvaros jau trešo gadu visiem interesentiem būs unikāla iespēja dzirdēt Latvijas Nacionālā simfoniskā orķestra (LNSO) uzstāšanos diriģenta Gunta Kuzmas vadībā, piedaloties spožajai dziedātājai un dziesmu autorei Lindai Leen, saksofonspēles virtuozam Gintam Pabērzam, kā arī izcilajam  Latvijas Radio bigbendam ar māksliniecisko vadītāju Kārli Vanagu. Koncerts norisināsies pašā Rīgas centrā un to ikviens varēs apmeklēt bez maksas. Uzstāšanās uz "Origo Summer Stage" skatuves iesildīs festivālu "LNSO vasarnīca", kas no 23. līdz 25. augustam norisināsies Latgales vēstniecībā GORS. 

“Gluži kā tradīcija - jau trešo gadu Origo klausītājus priecēs kvalitatīvs un daudzveidīgs klasiskās mūzikas koncerts Latvijas Nacionālā simfoniskā orķestra pavadībā. Šogad kopā ar LNSO uzstāsties arī Latvijas Radio bigbends, un varu apgalvot, ka abu orķestru satikšanās ir divkāršs radošs spēks. Mums ir liels pagodinājums, ka LNSO koncerti sāk kļūt par brīnišķīgu tradīciju, un ceram, ka sadarbība ar LNSO turpināsies arī nākamajās “Origo Summer Stage” sezonās,” stāsta Aleksandrs Ņemirovskis, t/c "Origo" vadītājs.

Šobrīd arvien biežāk klasiskās mūzikas izpildītāji sniedz koncertus ārpus ierastās vides, lai ikvienam būtu iespēja baudīt klasiskās mūzikas brīnišķīgo skanējumu. Agrāk klasiskā mūzika bija pieejama tikai turīgākajiem iedzīvotājiem dažādās koncertzālēs un operās, taču laika gaitā process ir mainījies un attīstījies. Koncerts Stacijas laukumā ir iespēja izbaudīt bezmaksas klasiskās mūzikas koncertu Latvijas Nacionālā simfoniskā orķestra augstākā līmeņa mūziķu izpildījumā, kuri ikvienu “Origo Summer Stage” apmeklētāju spēs ienest aizraujošā simfoniskās mūzikas skaņu virpulī. Koncerts iesildīs LNSO festivālu ģimenei un draugiem “LNSO vasarnīca”, kas no 23. līdz 25. augustam norisināsies Latgales vēstniecībā GORS. Papildu informācija atrodama: http://lnso.lv/

Nākamie koncerti uz “Origo Summer Stage” skatuves noritēs Rīgas pilsētas svētku ietvaros no 16. augusta līdz 18. augustam ar koncertciklu “Dziesmu tilti”. Visi koncerti Stacijas laukumā sāksies plkst. 11.00.

“Origo Summer Stage” programmā tiks pārstāvēti dažādi mūzikas un mākslas žanri – no simfoniskās mūzikas līdz fanka un džeza mūzikas koncertiem, kurus apmeklētājiem būs iespēja klausīties bez maksas turpat “Origo” laukumā vai doties koncertus baudīt kādā no restorānu “Double Coffee” vai “Gan Bei” vasaras terasēm. 

T/C “Origo” piedāvā arī papildu aktivitātes. Viena no tām - “brīvā skatuve” pirmajā stāvā pie veikala “Rimi”, kur ikviens interesents var ļauties iedvesmai un uz brīvi pieejamajām klavierēm spēlēt savas iecienītas melodijas vai arī pretēji - radīt oriģināldarbus. Savukārt T/C “Origo” grīdas rotā klavieru taustiņu fragmenti, kas, izstaigājot veikalus, ļauj ikvienam apmeklētājam izspēlēt savas unikālās melodijas. “Origo Summer Stage” laikā vienas no kāpnēm ir rotātas klavieru tematikā.

Par “Origo Summer Stage”:

Kultūras aktivitāšu centrs “Origo Summer Stage” kā pilsētas spogulis Stacijas laukumā visas vasaras garumā piedāvā sajust un piedzīvot Latvijas nozīmīgāko vasaras pasākumu un festivālu garšu. Iejūtoties vasarīgajā nedēļas nogales ritmā, vasaras vakaros ikviens aicināts ērti iekārtoties kādā no āra kafejnīcām un ļauties dažādu izpildītāju priekšnesumiem. Plašā brīvdabas lielformāta fotogalerija, kas izveidota pie tirdzniecības centra “Origo”, ir uzņēmuma “Linstow Center Management” iniciatīva kvalitatīvas kultūrvides radīšanai pilsētā. Savukārt dizaina objekts “Saules pulkstenis - Origo Universi" ikvienu rosina noteikt laiku un iepazīt Latvijas viduslaiku pilis un nozīmīgākos objektus Eiropas pilsētās. Dizaina objekts "Saules pulkstenis - Origo Universi" ir "Linstow Center Management" dāvana Rīgai, kas 2014. gadā bija Eiropas kultūras galvaspilsēta. Mājaslapa: www.summerstage.lv.

 

Tirdzniecības centrs “Origo”
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Arhīvs

jūlijs 2020
P O T C P S Sv
1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  dziļurbums