Bolderājā tiek veikti vērienīgi iekšpagalmu remontdarbi


Foto: Dmitrijs Sulžics/F64
Bolderājā, kvartālā starp Finiera ielu un Gobas ielu, patlaban tiek veikti vērienīgi iekškvartālu remontdarbi, kur līdz augusta beigām būs aptuveni 10 000 kvadrātmetru jauna asfalta uz ielām un ietvēm, kā arī tiks labiekārtota zaļā zona.

Trešdien, 7. augustā, Rīgas domes priekšsēdētāja vietnieks Vadims Baraņņiks, Pilsētas attīstības komitejas vadītājs Aleksejs Rosļikovs un Satiksmes departamenta direktors Vitālijs Reinbahs apsekoja iekšpagalmu remontdarbus un tikās ar būvniekiem, lai pārrunātu iekškvartālu ceļu remontu gaitu.


Foto: Dmitrijs Sulžics/F64

„Darbi šajā vietā tiks pabeigti līdz augusta beigām, lai iedzīvotāji varētu droši pārvietoties un viegli nokļūt gan līdz bērnudārzam, gan skolai. Pilsētā pagalmu remontdarbi patlaban notiek arī citviet. Izvērtējot šā gada rezultātus, iekškvartālu atjaunošanas programmu turpināsim arī nākamgad vietās, kur tas būs iespējams, jo lielas problēmas rada privātajā īpašumā esošie zemesgabali,” norādīja V. Baraņņiks.


Foto: Dmitrijs Sulžics/F64

Pārdaugavā kopumā šogad darbi tiek veikti 32 adresēs Daugavgrīvā, Bolderājā, Dzirciemā, Āgenskalnā un Ziepniekkalnā, tam atvēlot aptuveni 725 000 eiro.

A.Rosļikovs uzsvēra: „Mēs ņemam vērā arī iedzīvotāju viedokļus, piemēram, ja būs sūdzības par pārāk ātru braukšanu atjaunotajos ielu posmos, tiks uzstādīti ātrumvaļņi.”

 


Foto: Dmitrijs Sulžics/F64

Patlaban Finiera ielā tiek veikti ietves un brauktuvju apmaļu montāžas darbi un šķembu ieklāšana, kā arī asfalta apakškārtas izbūve brauktuvēm. Līdz augusta beigām turpināsies darbs pie ietvju asfaltēšanas, asfalta dilumkārtas izbūves brauktuvēm un apzaļumošanas darbi.

 

Rīgas domes Sabiedrisko attiecību nodaļa
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Arhīvs

septembris 2020
P O T C P S Sv
1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 222324252627
282930    

Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  dziļurbums