Šonedēļ uz "Origo Summer Stage" skatuves uzstāsies pašmāju instrumentālā mūzikas apvienība "FunCOOLio"


public. foto
Šo piektdien, 26. jūlijā, plkst. 18.00 "Origo Summer Stage" skatuvi ierībinās instrumentālā mūzikas apvienība "FunCOOLio", izpildot skaņdarbus 70. gadu fankmūzikas stilā, iekļaujot mūsdienu populārās mūzikas elementus. Grupas dalībnieki ir Georgijs Panfilovs – elektriskā/akustiskā ģitāra, Deniss Gradaļevs – basģitāra, Jurijs Osipovičs – bungas, Vladimirs Tuzovs – "Hammond" ērģeles, Freds Hormains (Fred Hormain) – saksofons un Jūlija Zakirova - vokāls.

Instrumentālā mūzikas apvienība “FunCOOLio” ir dibināta 2007.gadā, Rīgā. Nosaukums “FunCOOLio” veidojas no diviem vārdiem - “Funk” un “Coolio” – mūzikas stila un populārā deviņdesmito gadu R’n’B mākslinieka vārda apvienojuma. Muzikālā apvienība savas kompozīcijas rada paši un savu daiļradi auditorijai cenšas pasniegt viegli uztveramā veidā.

“FunCOOLio” ir grupa, kas savās muzikālajās performancēs izmanto un miksē dažādus stilus - fankmūziku kopā ar mūsdienu mūzikas elementiem, proti čirkstēšanas (scratch) un cilpas (loops) skaņu izmantošanu. Tāpat skaņdarbos tiek izmantots arī elektroniskās mūzikas skanējums un pat unikālās “Hammond” ērģeļu skaņas,” stāsta Aleksandrs Ņemirovskis, t/c "Origo" vadītājs.

Nākamais koncerts uz “Origo Summer Stage” skatuves būs 2.augustā plkst. 18.00, kurā skatītājus priecēs Itālijas mūzikas festivāla “Videofestival Live” mākslinieki. “Videofestival Live” ir viens no lielākajiem Itālijas mūzikas festivāliem, kurā piedalās jaunie mūziķi.

“Origo Summer Stage” programmā tiks pārstāvēti dažādi mūzikas un mākslas žanri – no simfoniskās mūzikas līdz fanka un džeza mūzikas koncertiem, kurus apmeklētājiem būs iespēja klausīties bez maksas turpat “Origo” laukumā vai doties koncertus baudīt kādā no restorānu “Double Coffee” vai “Gan Bei” vasaras terasēm. 

T/C “Origo” piedāvā arī papildu aktivitātes. Viena no tām - “brīvā skatuve” pirmajā stāvā pie veikala “Rimi”, kur ikviens interesents var ļauties iedvesmai un uz brīvi pieejamajām klavierēm spēlēt savas iecienītas melodijas vai arī pretēji - radīt oriģināldarbus. Savukārt T/C “Origo” grīdas rotā klavieru taustiņu fragmenti, kas, izstaigājot veikalus, ļauj ikvienam apmeklētājam izspēlēt savas unikālās melodijas. “Origo Summer Stage” laikā vienas no kāpnēm ir rotātas klavieru tematikā.

Par “Origo Summer Stage”:

Kultūras aktivitāšu centrs “Origo Summer Stage” kā pilsētas spogulis Stacijas laukumā visas vasaras garumā piedāvā sajust un piedzīvot Latvijas nozīmīgāko vasaras pasākumu un festivālu garšu. Iejūtoties vasarīgajā nedēļas nogales ritmā, vasaras vakaros ikviens aicināts ērti iekārtoties kādā no āra kafejnīcām un ļauties dažādu izpildītāju priekšnesumiem. Plašā brīvdabas lielformāta fotogalerija, kas izveidota pie tirdzniecības centra “Origo”, ir uzņēmuma “Linstow Center Management” iniciatīva kvalitatīvas kultūrvides radīšanai pilsētā. Savukārt dizaina objekts “Saules pulkstenis - Origo Universi" ikvienu rosina noteikt laiku un iepazīt Latvijas viduslaiku pilis un nozīmīgākos objektus Eiropas pilsētās. Dizaina objekts "Saules pulkstenis - Origo Universi" ir "Linstow Center Management" dāvana Rīgai, kas 2014. gadā bija Eiropas kultūras galvaspilsēta. Mājaslapa: www.summerstage.lv.

Tirdzniecības centrs “Origo”
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Arhīvs

septembris 2020
P O T C P S Sv
1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24252627
282930    

Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  dziļurbums