"Laima" aicina 11. jūlijā uz "Šokolādes svētkiem"


Laima_davina_Sokolades_svetkus. public. foto
Latvijā mīlētākais saldumu zīmols "Laima", godinot Starptautisko šokolādes dienu, aicina Rīgas iedzīvotājus un viesus uz "Šokolādes svētkiem" 2019. gada 11. jūlijā "Laimas" šokolādes fabrikas pagalmā, Miera ielā 22, Rīgā. No plkst. 16.00 līdz pat plkst. 23.00 zīmols "Laima" priecēs ar daudzveidīgu pasākuma programmu gan lieliem, gan maziem.

Starptautiskās šokolādes dienas svētku ietvaros arī “Laimas” šokolādes muzejs no plkst. 10.00 līdz 15.00 apmeklētājiem piedāvās iespēju doties saldā šokolādes ceļojumā, to sajūtot un piedzīvojot ar visām maņām, par īpašu svētku cenu.

Savukārt jau no plkst. 16.00 “Laimas” fabrikas pagalmā tiks uzburta patiesa svinību atmosfēra kopā ar pasākuma vadītājiem Leldi un Aivi Ceriņiem. Ikvienam apmeklētājam būs iespēja piedalīties daudzveidīgās aktivitātēs, tostarp iemūžināt mirkļus “Maigums” fotostūrī un pie mīlestības sienas, pārbaudīt spēkus “Mad Milk” saldumbolā, piedalīties šoko bingo, bet mazākos viesus priecēs iespēja griezties Laimes karuselī, kā arī tikšanās ar “Lācīti Ķepainīti” un “Vāverīti”. Papildus tam visam vēl daudzi citi gardi un interesanti pārsteigumi! “Šokolādes svētkos” visus sveikt ieradīsies arī tādi īpaši muzikālie viesi kā Chris Noah un “Carnival Youth”.

Pasākuma laikā darbosies “Laimas” kafejnīcas zona, Vīnkalni brīvdabas picērija, “Urban Fries Latvia” un dāvanu veikaliņš.

Kopš 2012. gada “Laima” ir ieviesusi Starptautiskās šokolādes dienas svinību tradīciju Latvijā, ik gadu dāvinot aizraujošus un saldus svētkus Rīgas iedzīvotājiem un viesiem. 1995. gadā Starptautisko šokolādes dienu pirmoreiz atzīmēja šokolādes mīļi Francijā, bet šodien šie saldie svētki ir iecienīti teju visā pasaulē. Papildus tam ASV šokolādes dienu svin ievērojami biežāk – trīs reizes gadā: 11. jūlijā Starptautisko šokolādes dienu, bet 7. jūlijā un 28. oktobrī – Nacionālās šokolādes dienas.

 

“Laima” ir atpazīstamākais saldumu zīmols Baltijā, kas apvieno visas Latvijas saldumu rūpniecības vēsturi vairāku gadsimtu garumā. Pašlaik “Laimas” produktu portfelī ir vairāk nekā 200 dažādu produktu, kas pieejami Latvijā un ārvalstīs. “Laimas” produkcija ir nopērkama 20 pasaules valstīs.

Par “Orkla Latvija”:

“Orkla Latvija” ir organizācija, kas apvieno divus uzņēmumus – SIA “Orkla Confectionery & Snacks Latvija” un SIA “Orkla Foods Latvija”, kuru kopējais apgrozījums 2017. gadā bija 112,6 miljoni eiro. “Orkla” ir eksperts spēcīgu vietējo zīmolu attīstībā, saglabājot to produktu tradīcijas, vērtības un modernizējot ražošanas procesus. “Orkla Latvija” pārstāv tādus Latvijā iemīļotus zīmolus kā “Laima”, “Selga”, “Staburadze”, “Ādažu Čipsi”, “Taffel the Original Snacks”, “Pedro”, “Spilva”, “Gutta”, “Everest”, “Latplanta”, “Abba” un citus.

 

“Orkla Latvija”
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Arhīvs

februāris 2020
P O T C P S Sv
1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 2829

Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  granulu katli