Svarīga informācija pasākuma "Līgosim krastmalā! Pirms simts gadiem Daugavmalā..." apmeklētājiem


Foto: Kaspars Krafts
Vērienīgākās līgošanas pasākuma "Līgosim krastmalā! Pirms simts gadiem Daugavmalā..." apmeklētāji, omulīgai un drošai līgošanai, tiek aicināti ievērot pasākuma kārtības noteikumus. Ieeja pasākumā ir bez maksas

Līgo svētku svinības 11. novembra krastmalā sāksies plkst. 17.00 un noslēgsies plkst. 4.30. Kaut arī ieeja svētku pasākumā ir bez maksas, svinību norises vieta tiks norobežota, lai būtu iespēja realizētu drošības pasākumus. Svinību rīkotāji brīdina, ka pie ieejas pasākumā var tikt veikta  mantu pārbaude, lai izvairītos no stikla taras un bīstamu priekšmetu ienešanas pasākuma teritorijā.

Pasākuma norises laikā teritorijā būs aizliegts pārvietoties  ar velosipēdiem, velorikšām, segvejiem, elektromobiļiem un zirga pajūgiem. Tāpat pasākumā nav atļauts ievest mājdzīvniekus. Svinību norises laikā var tikt izmantots spilgts gaismas aprīkojums un atsevišķās zonās iespējams paaugstināts skaņas līmenis. Svinību teritorijā smēķēt un izmest atkritumus atļauts tikai tam paredzētās vietās. Pasākumā tiks izmantota dzīva uguns, tādēļ skatītāji aicināti būt piesardzīgi un ievērot drošību.

Svētku organizatori atgādina, ka apmeklētāji ir atbildīgi par savām personīgajām mantām. Vecākus aicina pieskatīt nepilngadīgos bērnus, bet bērniem, kas jaunāki par 16 gadiem, ieeja pasākumā ir atļauta tikai kopā ar vecākiem.

Pasākuma teritorijā aizliegts īstenot nesaskaņotas reklāmas aktivitātes, produktu, preču, informatīvu materiālu izvietošanu, kā arī bez pasākuma organizatoru saskaņojuma aizliegts veikt jebkādu tirdzniecību, profesionālu fotografēšanu vai video fiksāciju.

Jau ziņots, ka pasākumā “Līgosim krastmalā! Pirms simts gadiem Daugavmalā...” 23. jūnijā 11. novembra krastmalā apmeklētāji varēs gan līgot kopā ar Latvijā populāriem mūziķiem un aktieriem, kas uzstāsies uz trīs skatuvēm, gan arī arī nogaršot visdažādākos ēdienus un dzērienus kafejnīcu un miestiņa teltīs. Pasākuma teritorijā apmeklētāju ērtībām būs izvietoti vairāki simti galdu.

“Zāļu placī” jeb uz pasākuma galvenās skatuves uzstāsies DJ Kaspars Zaviļeiskis, grupas “Rahu The Fool”, “Labvēlīgais tips” un “Apvedceļš”.

Vakara kulminācija būs Raimonda Paula joku dziesmu koncerts “Viena tante teica…”, kurā kopā ar vakara vadītājiem Valteru Krauzi un Janu Duļevsku piedalīsies solisti Ieva Kerēvica, Daumants Kalniņš, Aija Vītoliņa, Andris Ērglis, Ginta Krievkalna, Jānis Apeinis un pavadošā grupa Kristapa Krievkalna vadībā.

“Malkas” placī jeb uz pasākuma mazās skatuves uzstāsies folkloras kopas “Ceiruleits” un “Kokle”, Rīgas Danču klubs, postfolkloras grupa “Rikši”, duets “Transleiteris” un DJ Roberts Lejasmeijers.

“Ziņģu teltī” skanēs labākās Līgo ziņģes, kuras izpildīs Juris Hiršs, Andris Daņiļenko un Valdis Zilveris, un līdz pat  rīta gaismai notiks jautrs karaoke ar solistiem Ģirtu Zebuliņu un Kristīni Timermani.

Līgos svētku pasākumos ieeja ir bez maksas. Sabiedriskais transports Rīgā 23. un 24. jūnijā būs pieejams bez maksas, kā arī tiks nodrošināti papildu reisi.

Pasākumu atbalsta Rīgas pašvaldība,  organizē Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments  (RD IKSD) sadarbībā ar SIA „Ideju institūts”. Pasākumu programma pieejama tīmekļa vietnē: www.kultura.riga.lv

Rīgas domes Sabiedrisko attiecību nodaļa
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Arhīvs

septembris 2020
P O T C P S Sv
1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 2324252627
282930    

Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  dziļurbums