Imantas sporta centra atklāšanas svētki notiks 3. jūlijā


public. foto
Otrdien, 18. jūnijā, Rīgas domes priekšsēdētāja vietnieks Oļegs Burovs kopā ar Rīgas domes Īpašuma departamenta atbildīgajiem speciālistiem un jauniešiem, kas departamentā ir nodarbināti vasaras mēnešos, un būvkopmānijas "LNK Industries" pārstāvjiem apsekoja topošo Imantas sporta centru, Kurzemes prospektā 158.

„Imantas apkaimē, kurā dzīvo aptuveni 48 tūkstoši iedzīvotāji, ir īstenots projekts, lai apkaimes iedzīvotājiem būtu iespēja savā apkārtnē aktīvi sportot un kvalitatīvi atpūsties. Šis ir jau trešais līdzīga mēroga īstenotais projekts Rīgā. Pirmais tapa Purvciemā pie Rīgas 84. vidusskolas, otrs pie Rīgas Centra humanitārās vidusskolas, bet trešais šeit - pie Rīgas Imantas vidusskolas. Šādos projektos tiek ne tikai sakārtota pati teritorija, bet arī tiek uzstādīts žogs ap teritoriju un izveidotas jaunas auto stāvvietas un atjaunoti piebraucamo ceļu segumi. Plānojam, ka tuvākajos gados turpināsim veidot lokālus projektus pie Rīgas skolām. Vienu no šādiem projektiem jau plānojam īstenot pie Rīgas Friča Brīvzemnieka pamatskolas Āgenskalnā,” informēja Rīgas domes priekšsēdētāja vietnieks Oļegs Burovs.


public. foto


public. foto

Teritorijā ir izbūvēts lielais tematiskais rotaļu laukums, nelieli rotaļu laukumi ar atsevišķiem elementiem, skeitparks, vingrošanas laukums, divi multifunkcionālie laukumi, divi „3x3” basketbola laukumi, skrejceļš ar tāllēkšanas sektoru, futbola laukums ar mākslīgo zālienu, tribīnes, izveidota parka teritorija ar jauniem apstādījumiem, kokiem, skatuvi un piknika galdiem. Teritorijā ir atjaunots amfiteātris, kā arī uzstādītas desmit moduļu tipa palīgēkas - apsardzei, medmāsas kabinetam, labierīcībām, ģērbtuvēm un inventāra uzglabāšanas telpas. Visā teritorijā ir izbūvēti jauni inženiertīkli – kanalizācija, apgaismojums, videonovērošana, apziņošanas sistēma. 813 metru garumā ir uzstādīts metāla žogs, nobruģēti celiņi gandrīz 9 tūkstoši kvadrātmetru apjomā, kā arī veikti teritorijas apzaļumošanas darbi vairāk kā 20 tūkstošu kvadrātmetru apjomā.


public. foto


public. foto

Rīgas Imantas vidusskolas direktore Ingūna Helviga norādīja: „Ja pagājušajā gadā mūsu skolā mācījās 812 audzēkņi, tad šobrīd, redzot vērienīgās pārmaiņas skolas teritorijā, audzēkņi piesakās no citām skolām un pat tuvējām pašvaldībām. Plānojam, ka skolēnu skaits, pateicoties šī projekta realizācijai, ar jauno mācību gadu palielināsies.”


public. foto

Imantas sporta centra projektu pēc Rīgas domes Īpašuma departamenta pasūtījuma īsteno būvniecības pilnsabiedrība „LNK INDUSTRIERS” un uzņēmums „Jūrmalas mežaparki”.

Imantas sporta centra atklāšanas svētki notiks 3. jūlijā.

Rīgas domes Sabiedrisko attiecību nodaļa
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Arhīvs

augusts 2019
P O T C P S Sv
1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
262728293031

Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  granulu katli