8. jūnijā Spīķeru kvartālā noritēs krāmu tirgus


public. foto
Turpinot tradīcijas, savu piekto sezonu Spīķeru kvartālā uzsāks apmeklētāju iemīļotais pasākums – RĪGAS KRĀMU TIRGUS. Tirdziņā kā ierasts būs atrodamas dažādas aizraujošas un interesantas lietas gan no šī, gan no pagājušā gadsimta.

Par Rīgas krāmu tirgu

Rīgas krāmu tirgus Spīķeros norisinās jau no 2014.gada un darbojas ar mērķi attīstīt un iedzīvināt labākās Eiropas brīvdabas krāmu tirgu tradīcijas Rīgā. Krāmu tirgū par tirgotāju var kļūt ikviens, kam ir kas vērtīgs tirgojams krājumā. Pircējiem savukārt šādi krāmu tirdziņi ir iespēja atrast interesantas un unikālas lietas ar vēsturi no mūsdienām un pagājušā gadsimta un, iegādājoties tās, dot tām jaunu dzīvi.

Ko var atrast un iegādāties krāmu tirdziņā?

Riga Flea Market jeb Rīgas krāmu tirgū ik reizi valda liela dažādība. Šeit atrodamas aizraujošas un interesantas lietas – dažādas senatnīgas un mūsdienu mājas lietas, trauki, galda piederumi, porcelāna un stikla figūriņas, nozīmītes, grāmatas, vinila plates, foto un skaņu tehnika, aksesuāri, apģērbi, rotaļlietas , mākslinieku darinājumi un mūsdienu dizaina preces.

Kā pietekt savu dalību Rīgas krāmu tirgū?

Lai ņemtu dalību Rīgas krāmu tirgū, aicinām iepazīties par pasākuma nolikumu un aizpildīt dalībnieka pieteikuma anketu.

Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Arhīvs

oktobris 2020
P O T C P S Sv
1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 3031

Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  dziļurbums