Rīgā notiks labdarības futbola turnīrs


foto;all-transfer.ucoz.org
Trešdien, 1. maijā, Rīgas Juglas vidusskolas stadionā (Kvēles ielā 46) notiks sporta labdarības pasākums "Energy football" pusaudžiem no bērnunamiem. Futbola turnīru, kurā piedalīsies pusaudži, brīvprātīgie un futbola spēlētāji, organizē Bāreņu un audžuģimeņu atbalsta centrs Sirota.lv

Pasākumā piedalīsies 25 pusaudži no bērnu un jauniešu mājām Rīgā un Elejā, kā arī bērni no krīzes ģimenēm. Turnīrā sacentīsies trīs komandas, kuras sastāvēs no bērniem un pieaugušajiem.

Centra Sirota.lv projektu galvenā ideja ir bērnu un pieaugušo kopīga darbība, kas veicina bez vecāku gādības palikušo vai krīzes ģimenēs dzīvojošo pusaudžu socializāciju. Līdzīga sadarbības ideja tiek īstenota arī citos centra projektos - lielajās sporta spēlēs vai mini-turnīros dažādos sporta veidos.

Pasākuma mērķis ir iesaistīt pusaudžus sabiedriskajā dzīvē. „Energy football” rada apstākļus komandas darbam, vēlmei uzvarēt, iemaņām komunicēt ar citiem dalībniekiem - vienaudžiem un pieaugušajiem. Lai to izdarītu, Sirota.lv piesaista plašu pieaugušo brīvprātīgo loku - futbola spēlētājus, spēles tiesnešus, fotogrāfus, asistentus un citus cilvēkus, kuri mēģinās padarīt šo dienu pusaudžiem neaizmirstamu.

Labdarības projektu īsteno centra Sirota.lv brīvprātīgie, to atbalsta futbolisti Ņikita Kuļikovs, Gints Cimers, Viktors Piastro, Dainis Truntiks, Deniss Spicins, Aleksejs Koļesņikovs, Artūrs Ļipskis un Valērijs Henkins. Projektu organizē par līdzekļiem, kurus centrs piesaistījis ziedojumu veidā.

Pasākumu „Energy football” atbalsta arī Rīgas pašvaldības Bērnu un jauniešu centrs, Rīgas Juglas vidusskola, iMedia group, Family foto.

Centrs Sirota.lv ir Latvijas labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2013. gada. Centrs īsteno projektus bāreņu un audžu ģimeņu atbalstam. Sirota.lv saņēma Rīgas domes apbalvojumu konkursā „Gada brīvprātīgais 2017”.

Rīgas domes Sabiedrisko attiecību nodaļa
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Arhīvs

janvāris 2020
P O T C P S Sv
1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 212223242526
2728293031  

Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  granulu katli