Rīgā viesosies Kirgizstānas galvaspilsētas Biškekas domes priekšsēdētājs ar delegāciju

Nākamnedēļ, no 23. līdz 26. aprīlim, Rīgā viesosies Kirgizstānas galvaspilsētas Biškekas domes priekšsēdētājs Žanibeks Abirovs (Žanibek Abirov) kopā ar pilsētas domes deputātiem un darbiniekiem, lai iepazītos ar Rīgas pašvaldības darbu.

Otrdien, 23. aprīlī, plkst. 10.00 Biškekas galvaspilsētas delegācija tiksies ar Rīgas domes priekšsēdētāja pienākuma izpildītāju Oļegu Burovu un Rīgas domes atbildīgajiem darbiniekiem.

Plkst. 11.30 Līvu laukumā Rīgas domes vadība un Biškekas pilsētas delegācija atklās vides foto izstādi „Gleznainā Biškeka Rīgas vidū”, kurā izstādīti fotogrāfu Mihaila Dudina un Ulukbeka Šambetova fotoattēli.

Biškekas delegācijai visas nedēļas garumā notiks dažādas tikšanās gan ar Rīgas pašvaldības departamentu darbiniekiem, gan ar pašvaldības uzņēmumu speciālistiem. Viesi iepazīsies ar Mežaparka jaunās estrādes būvniecības gaitu, apmeklēs labiekārtotos sporta un aktīvās atpūtas laukumus pie izglītības iestādēm. Viņi klātienē iepazīsies ar Rīgas Pašvaldības policijas videonovērošanas centra darbību un apmeklēs Rīgas Centrāltirgu.

Kirgizstānas galvaspilsēta Biškeka ir valsts politikas, ekonomikas, zinātnes un kultūras centrs, kur atrodas republikas augstākās varas iestādes un ārvalstu vēstniecības. Galvaspilsētas platība ir 160 km², iedzīvotāju skaits – apmēram viens miljons. Biškeka ir viena no Vidusāzijas mūsdienīgākajām pilsētām, kas piedzīvo dinamisku attīstību, un tajā saticīgi dzīvo vairāk nekā 80 tautību pārstāvji.

 

Rīgas domes Sabiedrisko attiecību nodaļa
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Arhīvs

septembris 2020
P O T C P S Sv
1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24252627
282930    

Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  dziļurbums