ATKLĀTA JAUNĀ SEZONA BRĪVDABAS KINO VAKARIEM UZ JUMTA


public. foto
Turpinot pērn vasarā iesākto tradīciju, 11. aprīlī norisinājās šī gada pirmais kino vakars uz t/p "Alfa" jumta. Kino seansam bija pieejamas 175 bezmaksas biļetes automašīnām, kuras apmeklētāji izņēma nepilnas stundas laikā. Kino baudītājiem pašiem bija iespēja izvēlēties šī vakara filmu, iepriekš par to balsojot. Skatītāju vislielāko atbalstu guva filma "Spiegs, kurš mani pameta". Nākamais kino vakars uz t/p "Alfa" jumta paredzēts jau 23. maijā.

Brīvdabas kino vakarus uz jumta t/p “Alfa” saviem apmeklētājiem sāka piedāvāt pagājušā gada vasarā, kā alternatīvu darba dienas kvalitatīvam noslēgumam. Redzot lielo atsaucību, tradīcija tiek turpināta arī šogad.

“Šie vakari ir īpaši ne tikai ar to, ka kino skatīšanās virs koku galotnēm ir kas neierasts. Tie tiešām ļauj ģimenēm un draugiem kopā pavadīt darba dienas noslēguma brīvo laiku. Mēs redzam, ka cilvēki uz filmām brauc jau sagatavojušies. Tiem līdzi ir gan uzkodas, gan spilveni, lai skatīšanās būtu ērtāka. Nereti mājās nav atstāti arī mājdzīvnieki. Tāpat vakarus apmeklē arī jaunie vecāki ar zīdainīšiem. Šī iespēja, skatīties kino ērti iekārtojoties savā automašīnā, ieslēdzot atbilstošu radio frekvenci un kraukšķinot popkornu, cilvēkiem liek justies ērti un patīk,” stāsta t/p “Alfa” vadītāja Irīna Toropova. “Nākamo kino seansu plānojam jau 23. maijā. Ceram, ka gaiss būs kļuvis siltāks, saule spožāka un kino baudīšanu varēsim piedāvāt arī apmeklētājiem bez automašīnām, ērti iekārtotā, speciāli viņiem paredzētā zonā, kā tas bija pērn.”

Pirms brīvdabas kino vakariem apmeklētājiem sociālajos tīklos ir iespējams nobalsot par filmām, ko skatīties. Šoreiz balsošanai tika piedāvātas 3 dažādu žanru filmas: “Rīkstnieks”, “Dziļie ūdeņi” un “Spiegs, kurš mani pameta”. Lielāko pārsvaru guva komēdija “Spiegs, kurš mani pameta”.

Jau 23. maija vakarā plānots šī gada otrais kino seanss. Jaunākajai informācijai par turpmākajiem t/p “Alfa” brīvdabas kino seansiem var sekot t/p “Alfa” sociālajos tīklos.

Publicitātes foto: https://failiem.lv/u/q9q3k7ft

Filmas “Spiegs, kurš mani pameta” anotācija:

Divas labākās draudzenes, trīsdesmitgadnieces Odrija un Morgana, pašas pret savu gribu tiek ierautas starptautiskā sazvērestībā, kad viņu dzīvoklī pēkšņi uzrodas Odrijas bijušais draugs, kurš, kā izrādās, ir spiegs. Viņam uz papēžiem min algoti slepkavas, no kuriem tagad ir jāglābjas arī abām draudzenēm. Bēgot cauri visai Eiropai, draudzenes neticamā kārtā sveikā izkļūst no visām briesmām, turklāt pa ceļam vēl izdomā plānu, kā izglābt pasauli.

 

Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Arhīvs

augusts 2020
P O T C P S Sv
1 2
3 4 5 6789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      

Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  dziļurbums