Rīgā pulcēsies līdz šim lielākā darījumu tūrisma profesionāļu grupa no Vācijas


Рига foto;.legacyglobalsports.com
No 5. – 8. aprīlim Rīgas Tūrisma Attīstības Birojs (RTAB) un Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra (LIAA) sadarbībā ar aģentūru "PeC Kommunikation" uzņems lielāko specializēto darījumu tūrisma profesionāļu grupu no vāciski runājošajām valstīm. Rīgā notiekošajā kontaktbiržā "MICE PEAK 2019" piedalīsies 61 kompānijas pārstāvis no Vācijas, Austrijas un Šveices, kā arī 8 Latvijas darījumu un tūrisma nozares firmu pārstāvji.

„MICE PEAK 2019” darījumu tūrisma kontaktbirža tiek rīkota rotācijas kārtībā Eiropas valstīs. RTAB ieguva tiesības rīkot šo pasākumu Rīgā, uzvarot tādus populārus darījumu tūrisma galamērķus kā Kopenhāgena un Luksemburga.

„MICE PEAK ir apliecinājums gan Rīgas, gan Latvijas spējai nodrošināt augstas kvalitātes darījumu tūrisma pasākumus tieši no vāciski runājošajām valstīm. Šis pasākums mums ir ļoti svarīgs, jo to apmeklēs nozīmīgi darījumu tūrisma profesionāļi, kas nākotnē var kļūt par labiem sadarbības partneriem vietējiem uzņēmējiem un veicināt Vācijas, Austrijas un Šveices darījumu tūristu plūsmas pieaugumu Rīgā un Latvijā. Augsti novērtējama ir arī vietējo darījumu tūrisma pakalpojumu sniedzēju dalība šajā pasākumā, un to atbalsts RTAB un tieši „MEET Riga” centieniem piesaistīt Rīgai un Latvijai jaunus konferenču, kongresu un korporatīvo klientu pasākumus,” uzsver „MEET Riga” direktors Aigars Smiltāns.

Pasākuma laikā viesnīcā „Radisson Blu Latvija” notiks kontaktbirža, kuras laikā Latvijas pakalpojumu sniedzējiem būs iespēja B2B tikšanās laikā prezentēt savu piedāvājumu potenciālajiem klientiem. Savukārt kinoteātrī „Forum Cinema” notiks semināri par darījumu un pasākumu tūrisma attīstības tendencēm Vācijā ar vieslektoriem no kompānijām „VokDams”, „American Express Meetings & Events” un „IMEX-Frankfurt”.

Latviju „MICE PEAK” kontaktbiržā pārstāvēs ienākošā tūrisma pakalpojumu sniedzēji „3K MANAGEMENT”, „Con-ex Latvia Tours Group” un „Goal Events”, viesnīcu ķēde „Radisson Blu”, „Baltic Beach Hotel, nacionālā aviosabiedrība „airBaltic”, Liepājas Tūrisma Informācijas centrs un LIVE Riga.

Rīgas domes Sabiedrisko attiecību nodaļa
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Arhīvs

decembris 2019
P O T C P S Sv
1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 171819202122
23242526272829
3031     

Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  granulu katli