Melngalvju nams piedāvā jaunu, aizraujošu programmu projekta "Latvijas skolas soma" ietvaros

Papildinot jau ierasto skolēnu ekskursiju programmu Melngalvju namā, no aprīļa skolēnu grupām pieejams jauns, īpaši aizraujošs piedzīvojums – Melngalvju nama apmeklējums, kas papildināts ar 5D kino seansu kinoteātrī "LOOK AT RIGA".

Apmeklējuma laikā skolēniem būs iespējams ne vien izzināt Melngalvju nama vēstures faktus un noslēpumus 14. gadsimta pagrabos, izkalt pašiem savu monētu, apskatīt greznās nama svētku zāles un iepazīt Baltijas lielāko privāto sudraba kolekciju Vēsturiskajos kabinetos, bet vienuviet arī ieraudzīt un izjust Rīgu no putna lidojuma 5D kinoteātrī.

Galvenie ieguvumi, izvēloties iniciatīvas ”Latvijas skolas soma” ietvaros tieši šo piedāvājumu:

  • Iegūsiet 2 interesantus, bet ļoti dažādus piedzīvojumus, kas ietver gan vēsturiski izzinošos, gan izglītojošos aspektus;

  • Vienkārša apmeklējuma plānošana (izvēloties abas programmas vienuviet, nebūs jāplāno loģistika).

Kopējais apmeklējuma ilgums paredzēts aptuveni 1,5- 2 stundas.

Apmeklējuma izmaksas 1 skolēnam: 7 EUR

Cenā ietilpst: 1 h apmeklējums gida pavadībā pa Melngalvju namu ar monētas kalšanu pagrabos, sudraba kolekcijas un svinību zāles apskate + 12 minūšu kino - putna lidojums virs Rīgas 5D kinoteātrī.

Grupas pavadonim ieeja BEZ MAKSAS
(1 pavadošais skolotājs uz 10 skolēniem)

Gidu varam nodrošināt latviešu, krievu un angļu valodās.

Piedāvājumam var pieteikties vienlaicīgi 1 klase līdz 36 personām, ieskaitot skolotājus

Vienlaikus atgādinām, ka Melngalvju nams joprojām regulāri piedāvā arī skolēnu ekskursijas Melngalvju namā (bez 5D kinoteātra apmeklējuma).

Nama un ekspozīcijas apskate būs saistoša un interesanta ne vien vecāko klašu audzēkņiem, bet arī pašiem mazākajiem. Apmeklējuma laikā skolēniem būs iespēja iejusties tirgotāju lomā un doties pastaigā pa nama senāko daļu – viduslaiku pagrabiem. Ceļojums turpināsies Melngalvju nama vēsturiskajos kabinetos, kur četrus gadus atradās Latvijas Valsts prezidenta darba telpas, bet šobrīd apskatāmas vitrīnas ar grezniem un mākslinieciski augstvērtīgiem sudraba izstrādājumiem.

Noslēgumā skolēniem būs iespēja viesoties Melngalvju nama greznajā Svinību zālē un iemūžināt apmeklējumu unikālā klases kopbildē, ko lieliski papildinās Rīgas vēsturē nozīmīgu valdnieku portreti.

Melngalvju nama apmeklējums ietver:

  • 1 h ekskursiju ar gidu, kurš tērpies vēsturiskā un svinīgā tērpā (ekskursijas valodu izvēle - latviešu, angļu, krievu vai vācu);

  • Melngalvju biedra monētas izkalšanu;

  • Viduslaiku bruņinieka ekipējuma uzlaikošanu;

  • Ieskatu Rīgas un Melngalvju nama vēsturē no 13.-21. gadsimtam;

Apmeklējuma izmaksas:

  • Skolēnu grupām virs 10 personām ieejas biļetes cena 2.00 EUR no skolēna

  • 1 gida pakalpojums 15.00 EUR/h grupai

  • Grupas pavadonim ieeja BEZ MAKSAS (1 pavadošais skolotājs uz 10 skolēniem.

Pieteikšanās kārtība

Pieteikties ekskursijai var, sūtot pieprasījumu uz mgnekskursijas@riga.lv vai zvanot +371 67043678 un norādot skolēnu un skolotāju skaitu, klasi, vēlamo datumu un laiku, skolas rekvizītus rēķinam, kā arī pieminot, vai vēlaties apmeklējumu kopā ar 5D kino.


 

Melngalvju nams
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Arhīvs

septembris 2020
P O T C P S Sv
1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 2930    

Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  dziļurbums