Aicina uzzināt par iespējām palīdzēt dzīvniekiem


Zane Znatnaja public. foto
Ik gadu Latvijā dzīvnieku patversmēs un uz ielām nonākt liels skaits suņu un kaķu. Sabiedrībā redzami neskaitāmi lieliski piemēri, kad cilvēki cenšas palīdzēt nelaimē nonākušajiem, taču - vai vienmēr visu izdarām pareizi, nekaitējot dzīvniekam? Lai izprastu dzīvnieku glābšanas nozīmību un iemācītos palīdzēt mūsu četrkājainajiem draugiem, 12. martā plkst. 18.00 Biznesa augstskola Turība aicina uz dzīvnieku aizsardzības biedrības "Dzīvnieku SOS" aktīvistes Zanes Znatnajas vieslekciju "Dzīvnieku glābšana – darbs sirdsmieram".

“Es uzskatu, ka patversmes un dzīvnieku glābšanas organizācijas ir vajadzīgas, bet ar nosacījumu, ka tās savu darbojas ar lielu atbildības sajūtu, ne tikai palīdzot novērst sekas, bet arī strādājot pie cēloņu likvidēšanas un sabiedrības izglītošanas. Palīdzēt dzīvniekiem ir ļoti labs un nepieciešams darbs, bet, neveicot izglītošanas funkciju, mēs cīnāmies ar vējdzirnavām,” uzsver Zane Znatnaja.

Lekcijas laikā tās apmeklētājiem tiks sniegta iespēja uzzināt, kā notiek dzīvnieku glābšana Latvijā, kāda veida organizācijas ar to nodarbojas un kādas ir atšķirības starp tām. Tāpat tiks skaidrots, kā ikviens no mums var iesaistīties un palīdzēt nelaimē nonākušajiem ķepaiņiem. Tāpat lekcijas ietvaros Zane Znatnaja dalīsies pieredzes stāstos un minēs svarīgākos faktorus, kas jāņem vērā, izvēloties savu mājas mīluli, un kā par to rūpēties.

Zane Znatnaja ir Biznesa augstskolas Turība absolvente, kura jau vairāk nekā deviņus gadus aktīvi nodarbojas ar grūtās situācijās nonākušu dzīvnieku glābšanu un aprūpi. Šajā laikā viņa ir bijusi daļa no vairākiem projektiem un organizācijām, uzlabojot neskaitāmu dzīvnieku dzīvi, kā arī kopējo situāciju dzīvnieku aprūpē Latvijā. Šobrīd Zane pārstāv dzīvnieku aizsardzības biedrību "Dzīvnieku SOS"

Vieslekcijas apmeklējums ir bez maksas. Pasākumu apmeklēt aicināts ikviens interesents, aizpildot pieteikuma anketu. Informējam, ka vieslekcija tiks fotografēta. Iegūtie materiāli var tikt publicēti.

 

Biznesa augstskola Turība
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Arhīvs

oktobris 2020
P O T C P S Sv
1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 293031

Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  dziļurbums